Ana Menü

Ertuğrul "İnönüye sığmayacağız"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 15, 2007, 11:16:10

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maverick

bugün ertuğrul, taraflı tarfsız herkesin saygı duyduğu bir takım ve futbol hedeflediklerinide söyledii..
çok güzel hazırlanmış.. biraz heyecanlı idi.. bu heyecan bizi hedefe götürecek arkadaşlar
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

pAscAliAnUmut

Hocam siz başarılı olsun biz sığmasak ta olur
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

alper_1903

bu sene atak futbol oyniyacagiz allaha cok sükür

bu konuda cok önemli ertugrul hocaya sahip cikalim arkadaslar iyi günde kötü günde
üc büyüklerden tek türk hoca besktas ta var ve ona sahip cikmak gerekiyo
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

allen ıverson

Başarılı olurmuyuz olmazmıyız bilmiyorum ama şu bi gerçek BEŞİKTAŞ'a çok yakışıyor...Mütavazi,saygılı,kaliteli bi insan eşofmanla maçlara çıkmayacak kadar Beşiktaşa saygı duyan bi insanı kulubede görmek mutlu edecek beni takımımızda bazı zaafları olan bölgeler var..Defans yada forvet hatı gibi oraya iyi trasferlerle bizim için çok önemli olan formayı terletme,elinden geleni yapma gibi özelliklere sahip olna bi takım olacagı kesinnn....Bize düşen ertugrul SAGLAM destek olmak onu sevmek....başarılı olacagımıza inanıyorum :bayrak

RCA

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ERTUĞRUL SAĞLAM OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ERTUĞRUL SAĞLAM  :alkis :bayrak
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Onur1903

Geçen sezon gibi 1-0 öne geçip tüm maç stress çekmiyeceğimize sevindim.Futbolcuların çoğu aynı futbolcular ama hazırlık maçlarındaki oyunlarına bakılırsa sanki bütün futbolcular yeni bambaşka bir takım yarattın hocam.Sen geldiğin zaman içimiz kabarmıştı,senin başarılarınla hem yerli hocaların hemde altyapıdaki gençlerin önü açılacak.Sonuna kadar seninleyiz.Tek isteğim ilk maçımız inönüde konya maçı.Farklı bir skor ile maçı alıp Lige fırtına gibi başlayıp tüm güvenleri sağlayıp,eleştirileri yapan kolpa basını ilk maçtan susturmak.Tek gerçek BEŞİKTAŞ...

asil1903

tabii ki kazanmak için oynayacaz da kaybetsek bile göze hoş gelen futbol oynayalım yeter... neydi geçen sene ya 1-0 a abone olduk... küme düşmeyi garantileyen sakarya ya takıldık... böle futbol istemiyoruz... hocam size güveniyoruz...

maverick

hızlı.. aklllı.. dikkatli.. hücum.. yıldız BEŞİKTAŞ diyor hoca.. diline sağlık
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Anarchy*

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Temmuz 15, 2007, 11:19:56
Şimdiden heyecanlanmaya başladım..
Ertuğrul hocaya güveniyorum sonuna kadar. Bir an önce ligler başlasın artık. :)

turkceLL super Lıg artık basLasın! ;D