Ana Menü

Kolot : 2 oyuncu alacağız..

Başlatan NoPasaran, Temmuz 14, 2007, 15:40:42

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

artık 1 forvet 1 defans alsınlarda kampta gorelım ya
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eyup1903

allah rızası için biri bu adamı sustursun

ugur24

bu adamın her açıklaması ayrı bir bomba ! >:( nereye transfer yapacaksanız yapın ve kurtarın bizi bu işkenceden..

freedom forever

Kardeşim yapmasınlar transfer falan , onların yapmış olduğu hangi transeferden hayır geldiki şimdi gelsin. Şimdi yine adı şanı duyulmamış bir adamı bulup getirecekler yıldız diye taraftara yutturmaya çalısacaklar.
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

ist.hatirasi/3-4

valla böyle konusacağına başarı elde edip sonra konuşsa daha iyi sen beşiktaşlısın sanane 73 yasındaki adamdan<!!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

cassa23

arkadaşlar en başından beri ben bu adamı sevmiyorum çıkarcı bi tip var bu adamda hiç kanım ısınmıyo sen transferden haber ver bırak kimin nesi kaç yaşında bizi oyalamaktan başka bişey ya-pa-maz-sın sen çünkü sen futbol adamı değilsin + senin gibi adamların beşiktaşımızda yöneticilik yapmasını istemiyoruz

carlito1903

annenin yaşıyla Kalli nin ne alakası var sağa sola laf atacağına transfere bak 1 aydır bi numaran yok o ülke senin bu ülke benim geziyosun 34 lük topçulara kanca atmaktan başka bişey yapamadın senin gibi bi adamın bu kadar büyük bi kulübün yönetiminde ne işi var anlamıyorum.....

NoPasaran

Bu hafta sonuna kadar söz verilmişti transfer..bugün son gün :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ilk kez umursamiyorum artik yoneticilerimizin sozlerini transfermis dunya yildiziymis yalan bunlar.
hıc bır ınancım yok.barı ıdare eder bıraz katkı yapacak oyuncumu alcaklarsa alsınlarda transfer yapıcaz sole olucak bole olucak barı demesınler ya.
yeter ya kamp bıtecek hala transfer yapıcaz 30 mac banko oynucak dunya yıldızı olacak carlosu sollucak falan dıyıp duruyo sayın kolot.
ıcraat yapta bıtsın su sozler
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

parmanides

ortalik yerde annesinden bahsedenler bu kulupte yoneticilik yapiyo once delikanli olun sonra yonetici yziklar olsun ........ahhhh ulan ahhhh 1000 yil sampiyon olamasakta bi transfer yapamayacak kadar parasiz olsakta bunlara ihtiyacimiz yok bizim....abdi celal kolot allah annene uzun omur versin....

gözzde_bjk

bız sezon bıttıgınden berı transfer yapıyoruz masallah hazırlık macları basladı hala oyuncu alıcaz,kombıne satısları yok taraftarı goreve cagır ama haklısın sen zaten hala transfer yapıcaksın,dıger takımlar gayet ıyı ve sansasyonel transferler yapsın sen onların oyuncularına laf at cunku sen HALA TRANSFER YAPICAKSIN!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

:) İyi topçu gelsinde 15 gün sonra gelsin çok önemli değil..

Alıntı YapYoksa şu anda en az 4 tane futbolcunun transferini bitirmiş olurduk. Fakat hocamız haklı olarak beğenmedi. Çünkü vasat futbolculardı. Böyle futbolcular almak istemiyoruz ve umarım buna da zorunlu kalmayız

Bu ne demek ya..Vasat oyuncu sunulmuş gibi bir söylem var cümlede..Hocamız beğenmedi diyor..Bunada zorunlu kalmayız ne demek allahım ya valla sinirleniyorum nasıl bir yönetimdir bu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

maverick

np tam ben yazacaktım sen yazmışsın. ne demek 4 futbolcu bitirdin de hoca istemeyince zaten vasat oldular.. menecermisin sen takıma vasat oyuncu gazlamaya, yoksa manvmısın çürük domatesi torbaya koymaya çalışıyosun..
bitsin bu çile nolur..
abdi... celal.. kolot...  duymak istemiyorum artık bu isimlerin üçünü veya ikisini  birarada.........
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene