Ana Menü

5 bin kombine satıldı...

Başlatan NoPasaran, Temmuz 11, 2007, 09:10:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

bence suçlu yönetim inş. o 5 bin kombineden birini dayimlar benim için almıştır
param yok işte olsa acımıycam vercem ama yok of offfffffff
FEDA

csdenis

Yönetim suçlu transfer yok adam qibi ama geçen seneden daha iyi bi takım olacağımı düşünüyorum  bi de forvet alınsaydı keşke ama...

Anti-Timsah

CooLDumaN

Alıntı yapılan: bLack - Temmuz 11, 2007, 13:03:28
suçLu taraftar eLbette. kaç miLyon insan yaşıyor istanbuLda
bi okadar da BeşiktaşLı var. 20bin çıkmıyorsak bu suç bizimdir.
Nasıl suc bızım ya?

Adamlar hıc transfer yapmasın.Ala ala tello mudur nedir onu alsınlar.Öbür takımlar şakır şakır carlosu lincolnu alsın.Sonra taraftar suclu olsun.

Adamlar izlemeye oyuncu yokken niye kombine alsın

Mesela ben ilk fb ile gs nin macını izleyecem.Bakalım carlosla lıncoln nasıl oynuyorlar dıye.

Besıktasın macında kımı ızleyelım.Rustuyumu.(ki rüştünün herzamankı performansı bellıdır zaten)

Nasıl oluyor bu iş?
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Delirdik

bana göre suçLudur sana göre kraLdır. sonuçta herkez aynı düşünse şuan bu forum oLmazdı ;)

Ben futboLcuya göre kombine aLmam. Sen beşiktaşLıysan durumda varsa aLmaLısın kombineni
sonuçta sahadakiLer senin futboLcun yıLdız oLsun, oLmasın.

Sen ise yıLdıza önem verirsin suçu hiiç üstüne aLınmazsın ona da eyvaLLah
kendi düşüncendir. Ne diyim ki
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CooLDumaN

Alıntı yapılan: bLack - Temmuz 11, 2007, 13:54:56
bana göre suçLudur sana göre kraLdır. sonuçta herkez aynı düşünse şuan bu forum oLmazdı ;)

Ben futboLcuya göre kombine aLmam. Sen beşiktaşLıysan durumda varsa aLmaLısın kombineni
sonuçta sahadakiLer senin futboLcun yıLdız oLsun, oLmasın.

Sen ise yıLdıza önem verirsin suçu hiiç üstüne aLınmazsın ona da eyvaLLah
kendi düşüncendir. Ne diyim ki
Tamam Beşiktaşlıyızda.Neredeyse aynı oyuncularlada biyere kadar.

Futbolu azda zevk için izliyoruz.İyi transferler gelecekki maçın tadını cıkarabılesın.
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Non Mollare Mai

Formaya Armaya Aşığız Gelecek Yıldız Futbolculara Değil..
Gökhan sonunda kadar katılıyorum sana bu konuda..

Eğer alacaksak Siyahı - Beyazı için almalıyız dünya yıldızı için değil..
Suç taraftarda demeye dilim varmasada malesef.
edit

alper_1903

tamamda taraftar herzaman takimin arkasinda ama yapilan bunca yanlisliklardan sonra da sabir tasi degiliz

bence yinede patlar kombine satislari bi transfer gelirse

suclu: YÖnetim
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

erkann

tamamda taraftar herzaman takimin arkasinda ama yapilan bunca yanlisliklardan sonra da sabir tasi degiliz

bence yinede patlar kombine satislari bi transfer gelirse

suclu: YÖnetim
Evet suçlu yönetim taraftar o kadar olumsuzluklara karşı hep takımın yanındaydı
tamam hepimiz renklere aşığız her zaman takımın yanındayız ama yönetimde bi şeyler yapsın artık     
bizim s

Adriano

Karşılık beklemeksizin alırız kombinemizi, gideriz maçımıza, 10-0 yen ya da yenil herzaman desteğimi veririz..
Aşkımız renklere !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

alper_1903

askimiz renklere de taraftar da yönetime böylece gösteriyor yönetimden memnun olmadiklarini bence bu cok normal dünyanin heryerinde oluyor

yine kombineler satilir ama bu taraftardan bir göstergedir yönetime bakin isinizden memnun degiliz göstergesi
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Non Mollare Mai

Yönetime tepki takımını yanlız bırakarak desteğini keserek mi gösterilir ?
edit

NoPasaran

Ben yönetimi suçlu buluyorum..

Yıldız Futcolcu sevgiliye hediye edilen bir çiçeğe benzer..Aşkı güçlendirir, ilişkiyi canlı tutar..

yada

Hangi baba akşama kadar evde oturan çocuğuna bişey demez..Bu benim evladımda olsa işini yapacak beklentileri karşılayacak..

Yönetimde oraya seçilerek geliyorsa Telloyu , cisseyi değil  , helguera ile maniche yi getirecek...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

allen ıverson

Bence transferde önemli ama şunu unutmamak lazım 4 yıldır büyük bi hayal kırıklıgı var..Para verip gidiyo insanlar sonra rize spor gibi takıma 85 dk.pozisyon veren bi takım herzaman tetikte bi seyirci bunlarda bence ekilemiş olabilir...Neticede 8 bin kişi falan trübün için alır ama bazı geniş bi çevreye hitap etmek istiyosan yani çoluk çocuk gelsin aile gelsin diyosan transfer yapacaksın bu iş dünyadada öleeeee :kart

xxdoggyxx

valla transfere göre alir taraftar kombinesini ama böylede almazsa basarisizlikta yada en ufak seydede takima yüklenilecek takimin durumuda belli en azindan bi bes bin daha satilsa transfer icin hem para toplanir hemde top artik yönetimde olur
18.03.2007