Ana Menü

Erkekler nasıl hediyelerden hoşlanır

Başlatan esmerve, Temmuz 09, 2007, 19:46:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DIABLO

bana kazak geldi yaz mevsiminde olsak bile ben her akşam 20 dk giyerim o anki mutluluktan ne sıcağı hissederim nede terlemeyi ama o kazağı örende gitti gittiiiiiiii gelde içme şimdi .

tavsiyem kabiliyetin varsa el işi türü birşeyler ör buna kazakta dahil :D hediyeyi alacak kişi gerçekten seviyorsa o kazağı yaz ayında bile giyer ama belirli saatlerde :D
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Dem@

mantıklı be cihan ama erkekler bazen hiç bişeye değmiyor bayanlarda buna dahil bence alma ya ne işin olur sen ona en büyük hediyesindir.

TurkishTank

valla benim cin farketmez..diger erkekleride bilemem... benim icin ne olursa olsun...dusunje en onemlisi...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

DIABLO

Alıntı yapılan: prodigy - Temmuz 10, 2007, 16:37:25
mantıklı be cihan ama erkekler bazen hiç bişeye değmiyor bayanlarda buna dahil bence alma ya ne işin olur sen ona en büyük hediyesindir.

oda olur . bana bir öpücük ve seni seviyorum demesi yeter. acaba çokmu istiyorum nerden gördüm bu konuyu görmez olaydım :'(

forzaChelsea

Simurg

ya niye sevgiliye çekiyorsunuz ki olayı belki babasına alıcak
bence kişinin nelerden hoşlandığını iyice kolacan et sonra karar ver ilgi alanlarını öğren en iyisi bu kap alış verişe git güzelmiş dediği bir şey var mı ona bak sonra git onu al :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

DIABLO

istediğim gibi çekerim konuyu açan arkadaş açık kapı bırakmış benim aklıma ilk sevgili geldi bende yorumumu yaptım olay budur

forzaChelsea

Simurg

başka takımlıysa atkı filan alıp rakibe para kazandırmayın ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ersin Develi

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

baba da olsa sevgili de olsa en iyi hediye seni seviyorum demektir bence de :D
FEDA