Ana Menü

SINIRI ASMAYALIM

Başlatan keskinli, Aralık 04, 2006, 18:38:30

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

*Ben artık macımız ıcın ıple cektıgım haftasonunun ızdırap olmasını ıstemıorum!
*mılyonlarca dolar harcanarak kurulmus bır takımın bu kadar ruhsuız olmasını ıstemıorum!
*kalemızde ramazan gıbı genc ve umut vaadeden bır kalecı varken runje gıbı amator kalecıye mılyonlarca dolar verılmesını hazmedemıyorum!
*rıza hoca gıbı gelşecegın takımını kurabılecek gercek bı Besıktaslı varken tıgana gıbı bı antrenor ıstemıorum!
*bukadar paralar kazanıp bu kadar ruhsuz olan bır takımda ıstemıorum!
Bunun gıbı mılyonlarca sey sayabılırım ama nolursa olsa baskanına hele bırde ezıklerın kullandıgı dılle hıtap eden bır taraftar hıc ıstemıorum.Ben bu derdı 28yıldır cekıorum ama bakıorum 15-16yıldır ceken arkadaslar hemen su koyuverıyor.Bılhassa boyle herkese accık bı forumda herkesın dıkkatlı konusması yazması gerekıyo buna da sonuna kadar katılıorum!!!

kerim

ya ben şu anda Beşiktaş'ı eski fener gibi görüyorum.. bi kaç maç kaybettimi antrenörü gönderen, kendisine gol atan futbolcuyu alan, taraftarı devamlı bişeyleri protesto eden ve sonrada bölünen!!! 

ya arkadaşlar Allah aşkına biraz sabır yaa.. savaşılmadan savaş kazanılmıyo!!  biz takımın arkasında olucaz ki takım bizim istediğimizi bize versin!!

şimdi diyceksiniz ki 'ya yeter ama nereye kadar sabır taşı çatladı..'  haksızsınız demiyorum.. kesinlikle!!  ama dayanmaya mecburuz.. yönetimi bilmem, ama sezon ortasında hem hocanın hemde tigananın gitmesi bence doğru bi karar değil.. onları desteklemek zorunda da değiliz ayrıca.. biz Beşiktaş'ı destekliycez beyler.. bunu istemeyen ve itirazı olan varmı??
güneş hep bizim arkamızdan doğmuş,
yani biz hep geceye yürümüşüz...
adımız çıkmışsa karanlığa,
bu bizim değil güneşin suçudur!!!

eRe

cok dogru dedın abı bız sevınmek ıcın sevmedık.bız asıgız bu takıma ve gerekırse sevınc gerekırse cefa varsın gelsın.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ist.hatirasi/3-4

bizim insanlar basarının hemen geleceğini sanıorlar...eee tiganı gonderelim kim gelcek m.denizli mi o iyice edicek içine ferguson manuyu aldıgı ilk sene ligde samp. mu yaptı...hayır 7 8 bitirdi...inadına tigana!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

tufi_bjkli

sabır sabır sabırrrrr,bıktık artık ama yinede sabırrrrrr

husoeagle

sorun takımın başarısız olması değil burdaki sorun takımın aldığı kötü bir sonuçtan sonra bazı kişilerin burda yönetime futbolculara ağıza alınmayacak sözlerle tepki vermeleri eleştrinin bir sınırı vardır o sınırı aşmayın
biz BEŞİKTAŞ taraftarıyız

ölümünesevdam

yüreğine sağlık abicim Beşiktaş hiç kimsenin malı deildir Beşiktaş Beşiktaşlılarındır.Biz küfür edersek yönetime söversek futbolculara söversek bu iş böyle yürümez. Siz hiç kendi ceketinizi yıttınızmı? biz destek vericez Protesto etmicez Yeri gelicek bizde konuşucaz Yüreğimizle konuşucaz Kalbimizle konuşucaz Bestelerimizle desteğimizle konuşucaz KONUŞULCAZ.
SİYAHIN Zindan Olsun BEYAZ Aydınlık

@LAYINA GİDER

Ozytaurus

Sadece burda takımı eleştirirken değil her zaman eleştiri sınırını aşmadan eleştiri yapmalıyız.

Maalesef forumda sürekli olarak bazı yorumlar hakaret - küfür  niteliğinde oluyor. Bu da millete malzeme oluyor tabii 10 kere düşünüp bir kere yazarsak daha iyi olur.
______KaRaKaRTAL____

C@Rsİ_MaNiA_11

biz seviyoruz takım galip gelmiş gelmemiş benim umrumda değil
Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!

salvador

www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

eren06

sabırr edin..sevinmek için sevmedik..... süper bi yazı

sero

küfür edince nolcak ???

freedom forever

ellerine sağlık harika bir yazı olmuş

inadına tigana
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

GöKHaN

evet katiliyorum güzel yazmissin bende genclerimizi cok elestiriyorum ne yalan söyleyim ama acikda konusayim sezon basinda iyiki Genclesiyoruz dedim yalan degil bu bakimdan yönetime veya tiganaya suc bulmak bu konuda yanlis tabiki biz nasil kiviripda simdi niye gencler hep of pof diyorsak yönetim nekadar bizim gibi görsede bu isler parayla oluyor öyle sip diye oyunculari kapi disari birakipda yeni 11 almaya bunlar parayla oluyor ok buraya kadar katiliyorum sana.. ama Tigana biraz uyumsuz taktik calisiyor ve gencleri motive edemiyor onlara futbol atesi veremiyor gibime geliyor bu konuda agirlikli calismasi lazim genclerimizle.. gerekirse motivasyon menejeri gerekirse 3-5 manken kiza oturup seyrettirsin antremani bisiler yapsin antremanda daha iyi olsunlar ve bunu maca yansitsinlar aslinda 50 tane genc kiz koycan secmece Antremanda kenara canavar gibi olur hepsi fena fikir degil ;D ne dersiniz 20-25lik Gencin performansi artar diyorum :p
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS