Ana Menü

Navarro olmadı

Başlatan NoPasaran, Temmuz 07, 2007, 14:24:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın transfer gündeminde uzun bir süre yer tutan Navarro'nun, İspanya'da kalması Siyah-Beyazlı camiada büyük hayal kırıklığı yarattı. Ancak Sevilla'nın teklifi geri çevirmesinde paradan çok daha farklı bir neden olduğu anlaşıldı. İspanya'da görüşmelerde bulunan ve Navarro'yla anlaşan Beşiktaş, Sevilla'dan net bir yanıt alamamış ve önceki gün Kırmızı-Beyazlı kulüp tecrübeli oyuncuyla yollarını ayırmayacağını açıklamıştı.

Özür dilediler
Sevilla'da UEFA Kupası ve Süper Kupa'yı kaldıran, 32 yaşında milli takıma kadar yükselen İspanyol futbolcuyu taraftarların çok sevdiği biliniyor. Sevillalı yöneticilerin, tribün tepkisinden çekindiği için Kartal'a 'Hayır' dedikleri belirtildi. Beşiktaş Kulübü'ne ulaşan İspanyol yetkililerin, Siyah-Beyazlılar'dan bu nedenle özür diledikleri de ifade edildi.

Kaynak : Kralcarsi.com Son dakika  :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CeRkEz_ZiZuo

İyikide gelmedi  serdar var ne gereği var 32'lik adama...
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

NoPasaran

Navarro defans ..Serdar ne alaka
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

freedom forever

boumsong la kahvaltı yapmış bizim yöneticiler olacak gibi gözüküyor
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

CeRkEz_ZiZuo

Sevillayı izlediysen 3 defans 1 önlibero takılıorlar navarro önde  oynuor....
bizimkilerde çift önlibero oynamayı düşünüorlar ondan cissenin yanına istiorlar...

freedom forever

ben defans dörtlüsünün göbeğine istiolar diye biliyorum
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

NoPasaran

Navarro defans oyuncudur bunun aksini bence çok iddaa etmeyelim ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CeRkEz_ZiZuo

Defans yalnız cok yönlü bir oyuncu biz onu önlibero düşünüoruz bnda iddaa etmeyin bnce...

CooLDumaN

Beklemiyoduk gelmesini zaten. :P

Bizde bu yönetim varken bizdaha - Alırız >:(
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

NoPasaran

Ön liberomu  :fuu :fuu

Senin sistem nasıl olacak bir kadro kursana
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CeRkEz_ZiZuo

bnce citti sn navarro hiç izlemişsin
gökhanın şartı vardı bu sene oynıcak,aynen ibrahim toramanın
2 koşmayan adam karsı çift libero oynıcaz cissenin ileri çıkmasıyla navarro kalıcaktı ama iki glmedi hiç
bize göre bri değil savaşcı bir ruhu yoq

csdenis

Gelsede çok fazla yararı olmazdı.Bizde gökhan zan onunla aynı seviyede hem de genç hatta daha iyi performans sergiliyor.Santa cruz olursa okey derim walla!Çünkü BoBO Nobre oynayamıYor!Bobonun nobreye faydası war da nobre boboya hiç bişi katamıyor!Gökhan güleç kaybedeilen bir yıdlız!Umarım bu sene tekrar kazanılır!Fakat üstünde baskı var!Gençleri de yawaştan katmak lazım!Sağlam hoca iyi iş yapıyor!Can Erdem ve Batuhan'ı kadroya kttı bu oyuncular seneye son dakikalarda da olsa oynatılması lazım!Ama mutlaka bir forvet gerek gerçekten!Aslına bakarsanız ben Cruz un geleceğini de sanmıyorum!Copa America bitçekte..OOOoooo!Bu yönetimle!!!Defans iyi bir yerli oyuncu alınabilir belki defansa yabancıya gerek yok!Zaten milli takımın defansı bildiğimiz gibi Beşiktaştan oluşuyor!Hakan Arıkanda milli olduğuna göre kaleyide esir aldık artık bence!Orta sahadan da Serdar ı tam olarak milli takıma kattığımızda Türk futboluna da katkı yapmış olucaz!Yerli transferlden sadece Rştüyü istemedim.Çünkü geçen sene Murat Aksunun yarı fiyatına anlaşştığı oyuncu şimdi iki katı fiyatına geldi.Hem de yaşlandı artık!Attilayıda izlicez daha bakalım!Hadi hayırlısı olsun!Santa cruz umarım gelir!

Anti-Timsah

NoPasaran

Arkadaşım sen kadronu bir kursana ...

4 lü savunma..çift ön libero..tek forvet tek forvet arkası dimi :)

:D :D :D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ugur24

olmadığına sevindim şahsen..eğer yabancı oyuncu alacaksak neden defans oyuncusu arıyoruz hala anlamış değilim ?

NoPasaran

Uğurcum bu takımın gerçek sorunu savunmada 
Aşk bu Aşk !

volkanca.net