Ana Menü

Beşiktaş'tan da Öte Gelir; Beşiktaşlılığımız !

Başlatan kara kalem, Temmuz 07, 2007, 00:35:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

kesınlıkle herkesın okuması gereken gecmısımızı gelecegımızı aydınlatan bır yazı tesekkurler

ne nobre transferıne ne rustu ne m.yozgatlı ne de dıger fenerlılerin(eskı!)gelmesıne sıcak bakmadım ama karsı durmam sadece fenerle ozdesmelerınden degıl yeterlı olup olmadıklarındandı
benıde babam besıktaslı yaptı belkıde ozamn kız arkadaslarıma gore cok sanslıydım erkek gıbı yetıstırdı babam benı her aksam futbolcularımızı tanıttı hepsının adlarını ezberlettı ama encok sunu soyledı KAZANAN BESIKTASIM OLMADIKTAN SONRA KIM KAZANIRSA KAZANSIN KIZIM derdı.hep onunla maca gıttıgımden hıc goruslerıne karsı cıkmazdım kızdırırsam dıger maca goturmezdı benı cunku ama sımdı buyudum delı gıbı kavga edıyoruz nedense BENIM FENER DUSMANLIGIM oysa babam bana GALATASARAYIN CALDIGI SAMPIYONLUGUMUZU YAPTIGI SIKELERI KUCUKKEN HEP ANLATMISTI ama artık ben ıkna olamıyordum cunku BI AZIZYILDIRIM vardı karsımda. hep babamla kavga edıp dururdum ama YILDIRIM DEMIROREN SAYESINDE COK IYI ANLADIM KI BESIKTASIN HICKIMSEYLE BI DOSTLUGU OLAMAZ HERKESLE AYNI SEVIYEYI KORUMALIYIZ KIMSE BIZE YAKIN YADA COK UZAK OLMAMALI SAYIN BASKANIM!BANA TEKRAR BUNU ÖĞRETTI

SAMPIYON KARTALIM OLMADIKTAN SONRA KIMOLURSA OLSUN FARK ETMEZ!ARTIK BUNUN FARKINA VARMAMIZIN ZAMANI GELDI BIRBIR ICIMIZDEKI HERSEYI ALIP GOTURURLERKEN OFKEMIZE YENIK DUSMEYELIM!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

candela14

yazıya katılıyorum ayrıca bişi daha eklemek istiyorum zamanında beşiktaşa o kdr başarılar kazandıran başkan süleyman sebaya tepki koyan taraftar şimdi niye yıllardır demirörene katlanıyo ozmn sebanın suçu neydi yıldırım demirörenin 2. kez başkan seçilmesine inanamıyorum bundan öte demirörenden başka aday olmamasına inanamıyorum koskoca beşiktaş sanki sahipsiz kaldı para verdii için hala durabilio o koltukta ama unutulmasın ki herşey parayla olmuyo
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

keskinli

konu uzun ama kısacaca şöyle demek istiyorum
camiamızda olan sözde muhalefet nerede?niçin bi tane aday çıkmadı başkanımızın karşısına?
daha düne kadar dediğini bırakmayan kalkavanlar,ormanlar nerede?
muhalefet işidemi taraftara kalıyor aceba?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin