Ana Menü

Dur Gitme Gideceksen Bizde GE-Lİ-YO-RUZ

Başlatan cagin1903, Temmuz 03, 2007, 14:45:25

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cagin1903

Kalk ayağa be çocuk sana yakışmıyor öylece yatmak... Kalk gidelim kapalıya. Eskisi gibi sesimizi her an daha da arttırarak haykıralım aşkımızı... Kalk hadi Kazandan Dolmabahçeye Koşarcasına gidelim ortak aşkımıza: Beşiktaşımıza... Hadi bak haykırıyoruz hepimiz SİYAHHHHH... hadi kalk cevap ver bize öylece BEYAZZZZ... Biliyorum Cevapsız bırakmazsın bir şekilde tamamlarsın bu iki rengi ve yine biryerlerden haykırıyorsun bize BEYAZZZ diye... seni duyar gibiyiz. Evet yalansız birlikte söyledik Bütün çArşı cehennemden kombine aldık diye. Ama hep birlikte gitmeyecek miydik... Dön hadi gel sonra söz beraber tüm çArşı birlikte gideriz... Söz verdik ama bak dön hadi ne olur dön... Hem seneye şampiyonuz diyen sen değil miydin kapalıda beraberce yaşamayacak mıyız tüm çArşı el ele şampiyonluk coşkusunu... Kalk ama artık üzme bizi ne olur sen Beşiktaşlısın be Barış belki de doktorların anlam veremediği direnişinin sebebidir Beşiktaşımız... Belki de evet evet neden olmasın Mehdi abimizi görür gibi olmuşsundur... Baba Hakkıyı da görmüşsündür o kısacık üç günde.Ama neolur dön dön dön... Aramıza dönüp de bu yazımızı okuduğunda kim bilir ne kadar duygalanacaksın... Ama şunu da bilmeni isterim ki Tüm Beşiktaşlı abi ve kardeşlerin sana kanını vermek için canını ortaya koydu... sen değil miydin BİZDE AŞK BÖYLEDİR diyen işte bizde aşk böyledir Barış... Sen dön gel yine ağlarız Beşiktaşımız için o güzel gözlerinden yaşları akıtırsın Karasevdamız için...Hadi Be çocuk naz yapma artık üzme şu Kartalları... Bak sözümüz olsun sen hele bi iyileş zamanı geldiğinde tüm çArşı el ele gidicez gitmek istediğin yere... Bak güzel gözlü Kartal bizi iyi dinle eğer ki olurda bize bi yamuk yapıp gidersen bilirsin yaparız oraya da geliriz alayına gider diyen sen değil miydin... Geliriz yalansız inan ki yaparız zaten ne için yaşıyoruz ki bu dünyada bir Beşiktaşımız bir de sevdiklerimiz için... Eğer ki bırakıp gidersen bizi büyük Beşiktaşlı... Gittiğin yer her neredeyse oraya da geliriz alayına gideriz. TÜM ÇARŞI CEHENNEMDEN KOMBİNE ALDIK... yaparız bilirsin hepimiz deliyiz güzel gözlü KARTAL... Hem daha söylenecek nice şampiyonluk şarkılarımız var biryere gidemezsin...

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Simurg

barış akarsuya itafen yazıldı galiba

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

nesrinsonmez

Arkadaşlar bi yazı okudum doğruluğunu bilen varsa bana haber verebilir mi?

gün Çarşı'nın resmi sitesinde bir Beşiktaşlı kardeşimden gördüm ve süper bi fikir oldugunu herkesle paylaşmak istiyorum.

Barış için yapacagız....
1 Ağustos'ta oynayacağımız Şampiyonlar Ligi 2.ön eleme turu ilk maçında bunu hayata geçirebiliriz ..

Bütün stad ;

BARIŞ BİZE BEYAZ DESENE DESENE DESENE

BARIŞ BİZE BEYAZ DESENE DESENE DESENE

ardından tüm stadhep bir ağızdan ;

SİYAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Sonrasında ;

Bir an sessizlik

ve

Dakikalarca sürecek bir alkış tufanı
Alıntı yapılan: osi_bjk - Temmuz 03, 2007, 15:00:08
Ellerine yüreğine sağlık kardeş.

gözzde_bjk

bende forzada okudum bu organızasyonu buyuk ıhtımal yapılacak pankartlara neler yazılacagıda kararlastırılmıs.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

eyup1903

bence yapalım arkadaşlar süper olur sessizlik ve 2 dk süren bi alkış süper olur
unutmadık unutmayacağız

Adriano

Çok güzel düşünce.. Barış Abi'mizi unutmadığımızı unutmayacağımızı göstermiş oluruZ..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

CeRkEz_ZiZuo

süper kupa finali daha önce değilmi arkadaşlar???
yada yalnıs mı biliorum...
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

eyup1903

CeRkEz_ZiZuo

Alen almanyadaki maç için birşeyler düşünüor
ilk orda barış için bişeyler düşünüor....

eyup1903

bence saçma olur
olacaksa kartal yuvasında olsun daha iyi olur

CeRkEz_ZiZuo

ilk maç fb olucagı için düşünüor olabilir...
ama yuvada olsa ii olur bnce...

CeRkEz_ZiZuo

ilk maç fb olucagı için düşünüor olabilir...
ama yuvada olsa ii olur bnce...

Anarchy*

ahmettekin

abi neden bjk ya gönül werdiğimi şimdi daha ii anladım çünkü bizde vefa denilen şey war....