Ana Menü

Neden Beraberliğe Oynuyoruz!!!

Başlatan celal10, Aralık 04, 2006, 13:48:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

sanırım samp. vermek için...tigana anlamıyor bu işten!!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

carsi52

Fenerbahçe maçınada beraberlik için çıkmış onu anladım ben.
Bölünür senin için uykular!

nbacem

Alıntı yapılan: celal10 - Aralık 04, 2006, 13:48:27
AKşam Maraton da İZledim ...Kleberson Burağa bağırıyo neden ileri çıkmıyosun diye o da cevaben Hocanın yani tiganın İleri çıkmamasını sölediğini iletiyor klebersona  ::)Sonra ALi tandoğan la İbrahim üzülmeze  Tİgan fırça atıyo neden İleri çıkıyosunuz diye Özeelikle de İbrahime hiç çıkma diyoo ....Benim Anlamadığım kanatlardaki adamlar Risk alıp çıkmazsa aTağa katılmazsa nası gol atıcaz  ...Nobre  nin kanattan orta açıp  sonra açtığı ortaya vurmasını mı beklicez ..Benim anladığım bu tigana işi çok iyi biliyo beraberliğe yatıyo eee atarsakta tesadüf bi gol üzerine yatarız diyoo  ...Tİgana geldiğnden beri oynadığımız maçlara bakın  hiç farklı galip geldiğimiz maç yokkkk en fazla 3 gol  oda Rİcardinho gibi Bobo gibi adamların Sayesinde onları bağlasanda onlar yine gol atar neyse çok doluyum o yüzden bayağı uzun bi yazı oldu kusura bakmayınn  :sigara

*Edit: topic başLıkLarında Lütfen Büyük HarfLeri Kullanmayalım..

hayır bence tigana kendi ortasın kendi açıp kafayıda kendi vursun puhahaha :9  ancak o öyle başarılı olaiblir..tabii ülkesinde..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

alper_1903

Alıntı yapılan: yuNuS-çArşı-uLan - Aralık 04, 2006, 14:55:54
bence tıgana iyi eğitiyorda futbolcularda oynama isteği yok

burak gibi gencecik cocukta niye besiktasta oynama istegi olmasin ama serdar kurtulus niye aslan parcasi gibi cikip topunu oynuyor

ve fenerbahce macindada taktigimiz 4-5-1di bu beraberlik taktigi ortasahayi kalaba tutmak dörtlü defans ve denk gelirse gol atariz mantigi
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

unicorn

Kupa maçına da berberlik için çıksın penaltılarla alalım kupayı
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

carsi52

Büyük ihtimal öLe oLacak abi penaltılara giderse şaşırmayın.
Bölünür senin için uykular!

unicorn

O zaman havaalanındaki karşılama için hazırlansın Tigana şimdiden :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

celal1903_

Alıntı yapılan: kralcarsi - Mayıs 07, 2007, 11:42:22
Alıntı yapılan: celal10 - Aralık 04, 2006, 13:48:27
AKşam Maraton da İZledim ...Kleberson Burağa bağırıyo neden ileri çıkmıyosun diye o da cevaben Hocanın yani tiganın İleri çıkmamasını sölediğini iletiyor klebersona  ::)Sonra ALi tandoğan la İbrahim üzülmeze  Tİgan fırça atıyo neden İleri çıkıyosunuz diye Özeelikle de İbrahime hiç çıkma diyoo ....Benim Anlamadığım kanatlardaki adamlar Risk alıp çıkmazsa aTağa katılmazsa nası gol atıcaz  ...Nobre  nin kanattan orta açıp  sonra açtığı ortaya vurmasını mı beklicez ..Benim anladığım bu tigana işi çok iyi biliyo beraberliğe yatıyo eee atarsakta tesadüf bi gol üzerine yatarız diyoo  ...Tİgana geldiğnden beri oynadığımız maçlara bakın  hiç farklı galip geldiğimiz maç yokkkk en fazla 3 gol  oda Rİcardinho gibi Bobo gibi adamların Sayesinde onları bağlasanda onlar yine gol atar neyse çok doluyum o yüzden bayağı uzun bi yazı oldu kusura bakmayınn  :sigara

o zamandan beri belliymis tigananin DEFANSif oyun anlayisi..
birde LUCESCUYA diyorduk defans oynatiyor diye :)
en sonunda olay fener macinda patlak verdi
eyv abi ben demiştim lafını sevmem ama biraz da olsa anlıyorum futbol dan Forza da  da yazdım Sİvas maçından sonra inadına git tigana diye ve de başımıaza gelecekleri söledim ama bana 1 ay no post verdiler ..kimin haklı çıkıtığı görülüyo saygılarımla