Ana Menü

En Sevdiğim 10 Üye

Başlatan yuNuS1903, Aralık 04, 2006, 13:18:04

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

herekes en sevdiği 10 üye yi yazsın

unıcorn,hasaNazlı,chem,çarşı_ulan,siyah_ulan,19caner03,çarşı_mania_11,miraculous owen,bloodstat,nopasaran

yuNuS1903

tpic i beğendiniz mi ?yazmayı unutmayın arkadaşlar

herkes en sevdiği 10 üye yazsın görelim

ugur24

symrianjose-unicorn-chem-nopasaran-hasanazlı-duru-hüsoeagle-crealdstone-kralcarsi-lord of mumy-satukblade

boss

çarşı10-ur,unicorn,chem,AsA,hasaNazlı,ramo,kralcarsi,no pasaran da biraz :D ;D  daha varda 10 kisiyi actıgı ıcın yazmıyorum :D ;D

Ama icimden bi sez topic clitlenicek diyo :D ;D bu yazıları editleyip 15 kisilik bi anket yapsan daha iyi olurdu!!

yuNuS1903

[KralKartal]

bende en fazla Bossu severim :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

boss

Beni sevmeyen ölsün  8) 8)

dishi_eagle

daha herkesi tam tanıyamasamda ;
unicorn , satukblade , miraculous owen ; hasaNazlı , besiktaslee , chem , çarşı_ulan , ricardinho , aSa , bi de şu komik çocuğu sevdim nickini hatırlamıom. avatarı pos bıyıklı olan :D

BjKcArsi54

Brestgerfich

FaTaL_eRe,Chem,Dishi_Eagle,Ricardinho,boss,no pasaran,çarşı_ulan,unicorn,CradLeStoNe,BJKcArsi54 ...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

salvador

ayrım yapmak ıstemem bu sayfaya uye olan herkesı sevıyorum
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

ufocan

Alıntı yapılan: dishi_eagle - Aralık 04, 2006, 13:56:32
unicorn , satukblade , miraculous owen ; hasaNazlı , besiktaslee , chem , çarşı_ulan , ricardinho , aSa , bi de şu komik çocuğu sevdim nickini hatırlamıom. avatarı pos bıyıklı olan :D
ben

çArþý_ulan

fazla tanıdığım olmasada sevdiklerim, RİCARDİNHO, Miraculous Omen, Unicorn, CHEm, dishi_eagle, black_eagle_sefa, CradLeStoNe, duru_1903....bu kadar..10 olmadı ama idare edin :)

cmcpgc

Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

dishi_eagle

Alıntı yapılan: ufocan - Aralık 04, 2006, 14:05:26
Alıntı yapılan: dishi_eagle - Aralık 04, 2006, 13:56:32
ben

heh işte o sensin ...
ufocan :D