Ana Menü

Barış Akarsu - [unutmadik]

Başlatan aristokrat, Haziran 30, 2007, 09:30:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: mdc - Temmuz 03, 2007, 07:22:51
Benim pek bir umudum kalmadı :'(
Gece 2 böbreğinide kaybetmiş sanırım :(

beyin oksijensiz kalmis, iyi olsa bile(ki insallah olur !) bir cok fonksiyonlari calismayabilir
ornek bir kismi veya tamamen felcte kalabilir..(allah korusun)
ama UMUTLAR asla bitmez,..

tum kalbimiz iyi niyetlerimiz umutlarimiz dualarimiz seninle !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

!_black_eagle_!

doktorlarda umidi kesmis sanırsam yasamı artıq mucizelere kaldı demiş duyduklarıma gore :(

Coq yazık ya daha 28 yasına basmıs.Hayat işte neyin ne zaman geleceği belli olmuo

Ama Allahtan Umit Kesilmez Bu hayat Mucadelesini kazanırda Hepimizin yuzunu guldurur
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

1903bjk

artık rüyalarıma girdi adam yaşıcak yenilmicek
FORZA BEŞİKTAŞ

ist.hatirasi/3-4

artık bitti bana göre makinaya bağlı yaşıyormuş ki yaşıyanlar ne kadar dayndı?:(         
YÖNETİM İSTİFA !!!

1903bjk

ya biz onun yanına gidicez yada o bizim yanımıza gelicek inş bizi bırakmaz
FORZA BEŞİKTAŞ

carsi52

Reyting yapıp para kazanmaya çalışan habercilere inat yaşıcak.Acil Şifalar Barış Akarsu..
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

ne yazık ki doktorlar tüm umutlarıını yitirmişler
ne olursa olsun dularımız seninle

parmanides

osi_bjk

Geçer bu zor günlerde (BARIŞ AKARSU)
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

robinho

Arkadaşlar inşallah düzgün yaşar ama umutu bırakın böbreklerini kaybetmiş,kafasında ve vücudunda bir çok yer kırık ve çatlak,beyninde ödem var vs vs vs daha bilmediiğimiz bir çok şey...

Bence böyle yaşayıp acı çekeceğine ölüp kurtulsun daha iyi...Bitikisel hayata geçicekmiş kurtulsa bile..Hadi felç neysede bitkisel hayat çok kötü bir şey :(:(:(

Ama inşallah bitkisel hayata geçmeden yaşar..

alper_1903

kalkacaksin oradan en güzel sarki söylicegemiz olacak, söyliyecegimiz Sampiyonluk Sarkisi
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

rommedahl

İyileşeceksin Barış buna yürekten inanıyorum içimde kötü his yok ve İnşallah Şampiyonluk kutlamalarımızda İlk Konseri Sen Vericeksin Kartal Yürekler ölmez sen yaşıycaksın Barış...

Timurlenk

umarım en kısa sürede sevindirici haberlerini alırız.

ugur24

onun için dua etmeye devam edelim..genç olduğu için tedaviye yanıt verebilirmiş..üzerimize düşen sadece dua etmek..

freedom forever

dün gece rüyamda barışın öldüğünü gördüm ve hüngür hüngür ağladım yaa , fakat batıl inançlara inancım olmasada rüyaların tersi çıkarmş barış lütfen dön aramıza
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.