Ana Menü

Barış Akarsu - [unutmadik]

Başlatan aristokrat, Haziran 30, 2007, 09:30:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aristokrat

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, şarkıcı Barış Akarsu, arkadaşları tarafından kendi adına düzenlenen doğum günü partisine giderken, trafik kazası geçirdi. Otomobilde bulunan arkadaşları 24 yaşındaki Zeynep Koçak ve 37 yaşındaki Nalan Kahraman, kaza sonucu hayatını kaybederken şarkıcı Akarsu ağır yaralandı. Özel Bodrum Hastanesi'ne kaldırılan Akarsu, beyin ameliyatına alındı.
Kaza, dün akşam saat 22.00 sıralarında, Bodrum'un Göltürkbükü beldesinde meydana geldi. Arkadaşları, Zeynep Koçak ve Nalan Kahraman ile eğlenen Barış Akarsu, ardından kullandığı 48 UK 556 plakalı özel otomobiliyle, beş yıldızlı Kervansaray Otel'de, kendi adına düzenlenen bir doğum günü partisine katılmak üzere yola çıktı.

Aniden yola çıktı
Torba kavşağına geldiğinde, aniden anayola çıkan Akarsu, İzmir'den Bodrum yönüne giden Halil İbrahim Çetin'in kullandığı 34 AT 9921 plakalı meşrubat dolu kamyonun altına girdi.
Yaklaşık 30 metre sürüklenen otomobil, hurda yığınına döndü. Zeynep Koçak, kaldırıldığı hastanede, Nalan Kahraman ise olay yerinde öldü.
Akarsu'nun ise beyin kanaması geçirdiği ve hemen ameliyata alındığı belirtildi. Son aylarda 'Yalancı Yarim' tv dizisiyle popülerliğini arttıran ve arkadaşları tarafından doğum günü partisine giderken kaza yapan şarkıcı Akarsu'nun, arkadaşları sinir krizi geçirdi.

alıntı: Dha

Bütün beşiktaş taraftarının duaları senınle sana acil şifalar diler en kısa zamanda kapalıdaki yerini alman temennisiyle..Dualarımız senınle..
Büyük geçmiş olsun......

dj n@kr3s_sT

cok uzuldm yah umarım bıran once iyileşirsin acil şifalar:(
bu alemde kral ÇaR$ı.....

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eyup1903

Non Mollare Mai

Çok üzüldüm gerçekten acil şifalar umarım çabuk iyileşir..
Hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin.
edit

1903bjk

FORZA BEŞİKTAŞ

ugur24

allah acil şifalar versin..doğum gününde böyle bir olay yaşaması çok üzücü gerçekten..allah yardımcısı olsun.. :'(

Gülçin 1903

allah acil şifalar versin :(:(:(:(:(
beşiktaş'm oLLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

Adriano

Onu Akademi Türkiye yarışmasıyla tanıdık.. Gerçekten müthiş bir sesi var.. Daha sonra Yalancı Yarim dizisiyle üne kavuştu.. Böyle yetenekli bir ağabeyimize acil şifalar diliyorum..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Delirdik

Alıntı yapılan: Gokhan DavulcuiLk duyduğumda önemLi birşeyi yok sanmıştım ya
Bir can koLay yetişmiyor inş. gaLip geLen barış abimiz oLur

kazada hayatını kaybedenLerede aLLahtan rahmet diLerim :(

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

[KralKartal]

cok kotu olmus ya, daha dun tvde jet ski yaparken gordum onu,
simdide kaza haberini duyunca cok uzuldum..

acil sifalar, kartallar onun yaninda !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

Akarsu'nun kafatasında çok sayıda kırık olduğunu anlatan Dr. Servet, şöyle dedi:
      "Hastamızın en yüksek derecede hayati tehlikesi var. Beyin cerrahisinde kafa yaralanmalarının en ağırı. Hasta tam komada geldi. Aynı zamanda kalp ve solunum yoktu. Burada tedaviyle yeniden hayata döndürüldü. Solunum makinesine bağlandı ve kafa tomografisi çekildi. Kafasında ve yüzünde çok sayıda kırık var. Beyin kanaması yok. Yaygın beyin ödemi, beyin eziklikleri var. Bu, ameliyatla tedavi edilecek bir durum değil. Yoğun bakımda tedavisi devam edecek. Anti ödem tedavisi sürüyor. Bu tedavinin sonunda kesin bir şekilde konuşacağız." Akarsu'yu "geri döndürünceye kadar yoğun bakımda tutacaklarını" anlatan Dr. Servet, "Beyin, uzunca süre oksijensiz kalmış. Bu travmada beynin uzun süre oksijensiz kalması, ödem oluşmasında ek bir faktör. Felç durumu ile ilgili kısmi bilinç döndükten sonra kesin konuşabiliriz. Beyindeki yaralanma belli bir bölgede olursa, bu yaralanma, bunu oluşturur diyebiliriz. Ancak yaralanma yaygın olduğu için hangi bölgelerde ne gibi etki bırakacağını şu anda söylemek mümkün değil" dedi.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

yuNuS1903

Simurg

kurtulması ancak birmucizeye bağlıymış az önce öyle dediler çok kötü bir şey allah ölenlerin yakınlarına sabır versin acil şifalar inş. iyileşir daha çok genç 29 yaşıında ve doğum günü çok kötü bir durum allah yardım etsin

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CHEm !

abi dualarımız seninle dayan be barış abi
senin gibi sanatçıya ihtiyacı var bu ülkenin
beşiktaşın çocuğu kolay pes etmez !
Allah kitap Beşiktaş