Ana Menü

Lincoln ve Carlos'tan sonra Bu tarafTar için daha neYi bekliYorlar!

Başlatan csdenis, Haziran 21, 2007, 22:57:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

csdenis

Fenerbahçe 2 yıldır uğraştığı Carlos u aldı...Galatasaray ise yeni teknik direktörlerinin de yardımıyla Lincoln u kaptı...Dışarı bir gözden bakıldığında Beşiktaş transfer de etkisiz kaldı...Betisten falan geçelim bunları..Hepimiz de iyi biliyoruz ki o futbolcular iş yapmaz....Makalele haricinde listedeki hiç bir oyuncuyu beğendiğimi söyleyemem...SerdAr bilGili'den geriSini taNımam...18 marta şampiyonluk sözü veren Başkan sözünü tutmadı!3yılda Beşiktaşta para bırakmadı Avrupada 2.tura dahi kalınmadı!Kartal Yuvasını açarak Türk diline önme verdiği kanıtlama amacındaki başkan club sporium'u açtı!Daha saysak sayfalar nereye götürür bizleri bilmiyorum..Fakat şu anki görüntüden de hiç memnun değilim..Bir Beşiktaşlı olmama rağmen gelecek sezon bu yönetime başarı beklemiyorum! :oklava

Anti-Timsah

husoeagle

daha transfer döneminin bitmesine günler var
yönetim gerekli olan yerlere iş yapacak oyuncu alsın yıldız olmasa da olur

mdc

Rakip takımların aldığı yıldız oyuncuların,
Eski performanslarını sergileyecekleri garantimi ?
Nerede olduğumuzu hatırlayalım
Burası Türkiye !
Ne futbolcular harcandı, devam da edicektir.

Milyon dolarlar savrulacağına bunlardan çok daha faydalı oyuncular alabiliriz.
Sabrımızın taştığı aşikar
Fakat
Yönetim istifa etmediği sürece bu yapılanlara katlanacağız.

Şemsiye örneğini verebiliriz :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: mdc - Haziran 21, 2007, 23:13:08
Rakip takımların aldığı yıldız oyuncuların,
Eski performanslarını sergileyecekleri garantimi ?
Nerede olduğumuzu hatırlayalım
Burası Türkiye !
Ne futbolcular harcandı, devam da edicektir.

Milyon dolarlar savrulacağına bunlardan çok daha faydalı oyuncular alabiliriz.
Sabrımızın taştığı aşikar
Fakat
Yönetim istifa etmediği sürece bu yapılanlara katlanacağız.

ben katılmıyorum
evet burası türkiye en yaşlısı bile burada kral kesilir.
çünkü türkiyedeki futbol seviyesi belli

keskinli

gecen sezonlarda biz bombalari patlatiyorduk ilk basta
sonuc ne oldu?
hüsran
demekki,cabuk ve cok transfer yapmak basari getirmiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Açıkcası ben bekliyorum yıldız oyuncu..

İyi oyuncu yıldız olmadanda bulunabilir ama şan şöhret reklam için Yıldız oyuncu şart
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CooLDumaN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 21, 2007, 23:37:02

ama şan şöhret reklam için Yıldız oyuncu şart
Görsellik ve izlenebilirlik içinde şart ;)
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

ugur24

ben bütün avrupa'nın tanıdığı bir oyuncuyu alacağımıza inanıyorum açıkçası..tek isteğim 30 yaşın üstünde olmasın.. :)

CHEm !

geç transfer yapıldığında kampa uyum ülkeye uyum takıma uyum biraz gecikiyor
bunun zararını 2-3 seneden beri görüyoruz
bu 15-20 gün içinde bi yıldız şart
geç gelenlerin performansı ortada
Allah kitap Beşiktaş

ist.hatirasi/3-4

önemli olan bomba değil basarı ismi duyulmamıs olsun ama harbi oyuncu olsun oynasın
YÖNETİM İSTİFA !!!

allen ıverson

Mesela kemikleşmiş bir seyirci var ne olursa olsun kombine alır..Çok büyük rakamlar bekliyosal kombine satışında yıldız şart,ben şahsen DELGADO yada RİCARDİNHO'dan birinin gönderilip bi tane forvet bekliyorum nobre bobo zor görünüyor..Şanpiyonlar liginde :sigara

rommedahl

Walla Lincoln çok beğendiğim bir oyuncu Gs iyi iş yaptı bizimkiler anca Fenerin eskilerini toplamakla uğraşsın Eskilere verdiğimi Paraları toplasak şimdi 2 tane yıldız oyuncumuz daha olurdu

Bu arada yönetimin kaç senedir sözleşmesi biten oyunculara yönelmesini yadırgıyorum Bonservisle adam almaya yanaşmıyorlar  Zaten klübü iyi oyuncu ise son seneye bırakmak istemez Oyuncu anlaşmak istemezse o ayrı ama sende adamlara çok para vereceğine brz bonservise verip iyi adamlar al Sözleşmesi biten kim warsa iyi mi kötü mü bakmadan hepsini almaya çalışıyoruz...

NoPasaran

Birde tabi şimdi mevki meselesi var..

Oyuncuyu nereye alacağız...

Şampiyonlar liginde başarı istiyorsak forvetimizinde bu şekilde olmaması lazım diye düşünüyorum. Bobo ve Nobre ikilisi yeri geliyor lig için bile yetersiz kalıyorken Avrupada çok fazla ümit bağlamak biraz polyanacılık olur..

Rico,Delgado ikisilinden birisi gittiğinde ise kalacak oyuncuya ben güvenmiyorum ne yazıki.Ne rico ne delgado tek başına bana güven vermiyor..

Bu şartkarda ne yapmamız lazım dersek bana sorarsanız yerli bir forvet bu işi çözer..Ümit Karan mutsuz gidilebilir,gökhan ünalda israr edilebilir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erkann

unutmayın arkadaşlar geçen sezon bizde rico delgado nobre gelmişti acele etmeyin daha zaman var elbet birilierini alacaklar

naanreelburn

abi kolpakof geliyormuş 5 milyon euro bonservisi çözmüşler asparagas takımından kolot işi bitirmiş o yüzden işe gidememiş sabah ...