Ana Menü

Lincoln ve Carlos'tan sonra Bu tarafTar için daha neYi bekliYorlar!

Başlatan csdenis, Haziran 21, 2007, 22:57:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kartalizmatik

arkadaşlarım kardeşlerim son 3 yıldır 10 tane adamm aldık her sezon malesef başarıyı yakalayamadık.demekki başarı transfer yapmaktan geçmiyormuş.ben hiç rahatsız değilim beşiktaşın transfer yapamamasından..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

NoPasaran

Kimi alıyorsunki 3 yıldır

Sen delgadyu alıyorsun adamlar kezmanı
sen klebersonu alıyorsun adamlar appaihı
sen defansa adam almıyorsun adamlar lugano ve edu
sen ricoyu alıyorsun adamlarda alex var
sen boboytu alıyorsun adamlar anelkayı..

Bana göre transferin çok etkisi var bvu işlerde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

csdenis

Beklemek gerekli tabikide ama bu kadar bekletildikten sonra taraftara betis ten falan böyle basit bir oyuncu iş yapmayacaka oyuncu getirmemeleri lazım...Bence Şu maniche  alsak yılın transferi olur...Lincoln gibi 27-28 yaşında olsun..Bizim olsun!Gerekeni yapsınlar artık İngilterede tatil yapıyorlar resmen Kolot ve Berk!

Anti-Timsah

noumAmokachi

l
Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Haziran 21, 2007, 23:25:06
Alıntı yapılan: mdc - Haziran 21, 2007, 23:13:08
Rakip takımların aldığı yıldız oyuncuların,
Eski performanslarını sergileyecekleri garantimi ?
Nerede olduğumuzu hatırlayalım
Burası Türkiye !
Ne futbolcular harcandı, devam da edicektir.

Milyon dolarlar savrulacağına bunlardan çok daha faydalı oyuncular alabiliriz.
Sabrımızın taştığı aşikar
Fakat
Yönetim istifa etmediği sürece bu yapılanlara katlanacağız.

ben katılmıyorum
evet burası türkiye en yaşlısı bile burada kral kesilir.
çünkü türkiyedeki futbol seviyesi belli
Türkiye ligini kötülüyorsun güzel kardeşim ama sanada sunu sormak isterim.Lincolnun oynadığı bundesliga türkiye liginden çok mu kaliteli ? ?
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

Adriano

Galatasaray'ın oyuncularına para vermekte zorlandığı şu dönemlerde Lincoln gibi bir starı Türkiye'ye getirmesine pes diyorum.. Demek iş parada bitmiyormuş.. İstersen milyondolarlar saç etrafa ama yerinde, mevkisine göre olmazsa, başarıda olmaz.. Orta sahaya kaliteli bir yabancı, sağ ve sol beklerden birine yabancı - birine yerli transfer ve birde Bobo-Nobre'ye destek amaçlı yerli bir santrafor alınsın yeter.. Ertuğrul hocaya güveniyoruz hepimiz.. Bu takım zaten daha çok genç, yerinde isabetli transferler yaparak zamanında, başarılı olacağımıza %100 inanıyorum..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

Delgado ve Rico gönderilip yerine adam gibi bir oyun kurucu lazım .
Ön Liberoya adam gibi bir yıldız alınsın yeter .

Adriano

Bakın göreceksiniz Delgado ve Ricardinho ikiside kalacak :(
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

İkisinden biri kesin gidicek ama bence ikiside gitsin Karimi ya da Riquelme gelsin .

csdenis

Delgado çok sakin bir futbol oynuyor Bir güney amerikalı gib itop oynasa zaten yeteneğide var yıldız olur Fakat Eğer daha iyisi alınmayacaksa Rico asla gitmesin diyorum alabilirlerse gitsin tabi ama yarar sağlıyor geçen seneki 2.cilikte en büyük paylardan biride onundu...

Anti-Timsah

Anarchy*

Alıntı yapılan: Palermo ! - Haziran 22, 2007, 14:11:25
İkisinden biri kesin gidicek ama bence ikiside gitsin Karimi ya da Riquelme gelsin .

ya geLse harıka oLur ozeLLikLe rıqueLme

candela14

elbetteki bundesliga türkiyeden çok kaliteli , bundesliga 4. sü schalke türkiye 1. si fenerle şamp. liginde dalga geçio daha ne olsun
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

MeLo

Bize şuanda önLibero ve defans özellikli bir oyuncu Lazım.Yönetimden yıLdız bir transfer bekliyoruz.Ve yapacaklarındanda eminim.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Onur1903

Bence yöneticiler Beşiktaşa futbolcu bulamıyorlar.Ligte son 12 yılda bir defa şampiyon olmuş bir takıma yıldız futbolcu ikna edip getirebilmek kolay değil.Gs yi avrupadan tanıyorlar,Ezikler bir şekilde transferlerle lig şampiyonluklarıyla ismini duyuruyor birde bize bakalım Dünyanın sayılı taraftarlarından birine sahip bir klübüz ama sportif anlamda başarı arıyor yıldı futbolcular,Hedeflere değil hedefleri gerçekleştirme ihtimaline bakıyorlar...Yani kısacası işimiz zor...

bughouse

ya arkadaslar bu yonetim riza hocaya haber vermeden ailtonu alip buyuk bir piskinlikle bu transferden hocamizin bile haberi yoktur demismidir? demistir.
ote yandan son iki transfer rustu ve yozgatliyi yonetim alt yazidan okumus bunu soylediler boyle bir konuda yalan olmaz. bu sekilde bir transfer politikasi yuruten yonetimden nasil saglikli transfer bekliyoruzki?

saygilar...
Babamdan kalan miras, ogluma birakacagim serefimsin BESIKTAS.

NoPasaran

Ben Edmilson ve Graveseni istiyorum..

Bunlar yine makalele için yola çıkmışlar ama benim hiç içime sinmiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net