Ana Menü

Tantuni

Başlatan noumAyberk, Haziran 20, 2007, 22:26:52

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAyberk

İhsan abi benim koyduğum resim gözükmüyomu ya :S
Dün koyduğumda gözüküyodu

DIABLO

oy oy oy bayılırım tantuni'ye yanında en acılısında bir şalgam iyi gider hatta bugün yiyeyim acayip canım çekti
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Anarchy*

malatyada mersın tantunıcısı dıe bı yer var orda yıyoruz ya cok guzel bı tadı var ama ANALI KIZLI KOFTE kadar oLamaz ;D

carsi52

Burdada var ama ben hiç yemedim ;D ;D
Bölünür senin için uykular!

CHEm !

kaan mersin sana bişey hatırlatıyomu ;D
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

Tantuniyi hatırlatıyo ;D ;D
Bölünür senin için uykular!

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: prodigy - Haziran 21, 2007, 10:16:53
uzak mı oooooooooo olmadı şimdi sen gelsen buraya ben bi tantunizadeye götürüdüm be tüüüüüüü kötü adam ;D

vay bea ankaraya gitsek tantuni yedirecek biri var ama kayseride ki arkadaş
rabbena hep bana diyor :( :( :( :( :(

Alıntı yapılan: DIABLO - Haziran 21, 2007, 14:18:12
oy oy oy bayılırım tantuni'ye yanında en acılısında bir şalgam iyi gider hatta bugün yiyeyim acayip canım çekti

cmcpgc

en son bugün öğlen yedim
Dilekle hastası olduk  :D
Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

noumAyberk

Hastası olunmayacak bişi değilki ablacım :D

SATUKBLADE

tantuni ve ayran

ihsan abinin dediği yerde boş masa bulmak çok zorr adamlar arı kovanı gibi çalışıyor çok meşhur bi yer

husoeagle

kayseride tantuni çok pahalı ya doymak için 3-4 tane yemek gerekiyo bide ;D

DIABLO

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Haziran 21, 2007, 22:42:20
tantuni ve ayran

genç ayran hikaye şalgam şahane olur yanında kayseridekiler idare eder ama yemekten sonra üstüne künefe iyi gider tek sorun ne kolestrol kalır nede tansiyon hepsi fırlar :D
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

osi_bjk

tavuk tantuni en bombası =)))
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Çarşı

Valla arkadaşım şu an mersindeyim zaten aslen mersinliyim çok güzel tantuni yaparım ve yerim. Ama işin gerçeği mersin dışında yediğim tüm tantuniler resmen berbattı sanırım her tad yerinde güzel oluyor Türkiyenin bir çok yerinde tantuni yedim hatta çoğu tantıni değildi adamlarla kavga ettim bu tantuni değil ben mersinliyim aslen diye mersin dışındaki tüm tantuniler hem kötü hemde doyurmuyor burda hergün tantuni yiyorum süper ama bir arkadaşın dediği gibi illaki selim tantunide yemeyin çünkü burda en az 500 tane tantunici var ve çok güzel yerler var mersine gelen olursa beklerim veya mersinde olmazsam size tadı güzel olan yerleri isteyen olursa özelden yazarım hatta selamımı söylerseniz 3-5 dürüm bedava yersiniz :)

KartaL_Gurkan

hayatimda yemedimde duymadimda tantuni diye...ama dürüme benziyor :)