Ana Menü

Çatlayın Ulan!!!!

Başlatan noumAyberk, Haziran 17, 2007, 22:11:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osi_bjk

Ya ne gerek wardı bu transfere Hakan Arıkan ve Murat Şahin gibi 2 tane iii kalecilerin war.Onun yerine alsaydın bi genc daha.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

sinan4671

Alıntı yapılan: GENCOL - Haziran 18, 2007, 21:28:12
bu transfer fenere en büyük darbedir işte biz adama böyle yaparız

;D naparız abi anlayamadım bişi mi yaptık şimdi

ya arkadaşlar nasıl böyle övünebiliyosunz ya sanrsınız bişi yapmışız

çok bencil taraftarlarmız var ya millet mehmet yozgatlı hakkında hiçbir şey söylemiyo geliyo rüştü hakkında ''çatlayaın,işte bu fenere en büyük darbedir,demirören azizin kalbini söküp aldı'' falan nasıl böyle düşünebiliyorsunz hayret doğrusu

acaba tuncayı alsaydık tepki gösterir miydiniz??
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

noumAyberk

Arkadaşım ya ben anlatamıyorum ya da siz anlamıyorsunuz :S
Ben bu to[editlendi]i ezsiklerin sitesinde çatladıklarını gösteren belgeyi sunmak için ve sizin yorum yapmanız için açtım
Adam hakkında değil verdiğim link hakkında yorum yaparsanız çok sevinirim

sinan4671

Alıntı yapılan: noumAyberk - Haziran 21, 2007, 02:29:35
Arkadaşım ya ben anlatamıyorum ya da siz anlamıyorsunuz :S
Ben bu to[editlendi]i ezsiklerin sitesinde çatladıklarını gösteren belgeyi sunmak için ve sizin yorum yapmanız için açtım
Adam hakkında değil verdiğim link hakkında yorum yaparsanız çok sevinirim

ya kardeşim tamam ole kusurama bakma da ben milletin bu yazdıklarını görünce dayanamıyorum kusura bakma tekrar
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

noumAyberk

Yok ö.değil
Ama bazılarına göre bu transfer doğru bazılarına göre yanlış
Açıkçası bana görede doğru bi transfer herkes kararını vermiş dahada tartışmaya gerek yok
Artık takımımızdaki performansına bakacağız inş. eski Rüştü geri döner

cassa23

Alıntı yapılan: sinan4671 - Haziran 18, 2007, 13:00:44
arkadaşlar bırakın ya bu çatalyın laflarını falan hepiniz kendinizden geçmişsiniz nasıl böyle düşünebiliyosunuz ya

ya arkadaşlar hangi zihniyetle hang mantıkla biz rüştü yü getiriyoruz ya Hakan arıkanımız var o adamı yedek yapıcaklar şimdi rüştü oynayacak var mı bole bişi ya

sizin dediğiniz çatlama lafına gelince hiç de ole bişi yok adamlar rüştü yü unuttular bile onların şuan serdarları var

utanın be bi fenerli şu yazdıklarınız okusa güler vallahi
sonuna kadar yazdıklarını destekliyorum çok haklısın kendimizi kandırıyoruz artık tepki göstermenin zamanı gelmeli

Anarchy*

ben geLmesını ıstemezdım ama sonucta artık besıktas forması ıcın ter dokcek kabuLLenmemız Lazım !

erkann

adamlar tümeri aldı nerdeyse kaptan yapıcak biz alınca olay oluyor en iyisi yerli kaleci

erasca

ağlancak halimize güülüyoruzzz.sanki ronaldinho yu aldık da....

carsi_orcun