Ana Menü

Rüştü'ye sahip çıkalım..

Başlatan NoPasaran, Haziran 17, 2007, 19:16:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muhsin_1903

bencede bu saatten sonra yapabileceğimiz tek sey destek olmak ayrıca rüştü demişki besıktas taraftarı bana, ben onlara herzaman saygı duymusumdur.bildiğim kadarıyla gecmişte bize falso bi hareketi olmamıstı ne el kol hareketi ne de ezik seyircisiyle karsılıklı tezahuratı olmadı
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

Anarchy*

ya yozgatlı iyide rustu'ye insallah zmnla alısırız

allen ıverson

Alışırız kardeş baki mercimek onada alıştık...

ist.hatirasi/3-4

gercek beşiktaşlılar gonderildiğinde acaba bu kadar sahip cıktık mı?
YÖNETİM İSTİFA !!!

2 dia 2 muerto

Rustu 36 yasında deıl sanırım 34 falan .
Ama 36 olsa bıle sorun deıl  . Sonucta o bir kaleci .

ismailcem

yazıklar olsun alınması için teklif verenede gelmesine izin veren yönetimede

MeLo

Ben bir bJk taraftarı olarak sevindim.
Her zamanda yanındaym.
Hayırlı olsun !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

cassa23

yabancı transferin de 3 tane yıldız yabancı almamız gerek başkan

carsi52

Bende karşıyım Rüştünün transferine hemde çooookkkkk ama yapcak bişe yok :(
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

İşte vikipedide rüştü..

Rüştü Reçber, (d. 10 Mayıs 1973 Korkuteli, Antalya), dünyanın en iyi kalecilerinden birisi kabul edilmektedir.

Türk futbolunun yetiştirdiği en iyi kalecilerden biri olan Rüştü Reçber, 1.87m boyunda ve 76 kilo. 1993-1994 sezonunda Antalyaspor'dan transfer edilen yıldız oyuncu sezon sonuna kadar Antalyaspor'da kiralık olarak oynamaya devam etti.

Pele tarafından yaşayan en büyük 100 oyuncu arasında gösterilmiştir. Özellikle cepheden kaleyi çok iyi kapatmasıyla bilinir. Bu sebepten dir ki nam-ı diğer şanı sıska ayıdır.

Fenerbahçe'deki ilk resmî maçı, 29 Ekim 1995'te Petrolofisi - Fenerbahçe Türkiye 1.Ligi maçıdır. 1994-95 sezonun sonunda takımın birinci kalecisi Engin İpekoğlu'nun sakatlanmasıyla kaleyi devralmış bir daha da bırakmamıştır.

2002-2003 sezon sonunda İspanya'nın köklü kulüplerinde FC Barcelona takımına transfer olmuştur. 1 yıl FC Barcelona'da yedek kaleci olarak görev yaptıktan sonra, 31 Ağustos 2004 tarihinde tekrar Fenerbahçe'ye 1 yıllığına kiralık olarak transfer edildi. Fenerbahçe'de 16 aylık aradan sonra forma giydiği ilk maç 11 Eylül 2004 tarihinde oynanan Akçaabat Sebatspor - Fenerbahçe süper lig maçıdır.

Fenerbahçe tarihinde ligde ve toplamda en fazla forma giyen kalecidir. 112 defa A, 11 defa Ümit, 1 defa da Ordu Millî Takımı'nda görev aldı. 9 defa A millî takım kaptanlığı yapmıştır. Millî takımda yüzüncü maçında giydiği krampon Fenerbahçe Müzesi'nde sergilenmektedir. Rüştü Reçber, Işıl Reçber ile evlidir ve biri kız, biri erkek olmak üzere 2 çocuk babasıdır.17 Haziran 2007 tarihinde Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile 3 yıllığına anlaşmıştır. Kendisi geçen sene Tümer Metin'in aldığı gibi radikal bir karar almış ve transferin açıklandığı ilk saatlerde taraftar forumlarında büyük tepki toplamıştır. İlk Antrenörü: Dursun Karasucu

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erkann

Ben her zaman yerli kaleciden yanayım sonuna kadarda arkasındayız kalemiz türklere emanet

DIABLO

rüştü kişilik olsun oyunculuk hayatı dört dörtlük ama transferine hiç sevinemedim
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

iyi bir insan olabilir ama karakter olarak kınadığımız tümerle aynı şeyi yaptı. sevmiyorum ama geldiyse hoş gelmiş gelene git demeyiz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

BjKli_10-ur

Ne garip, Mehmet Yozgatlı'nın transferi daha önemli ama en çok Rüştü hakkında konuşuyoruz!
Sensiz geçen günlerin ...

Simurg

fenerden bize gelmesi + kaptan olması + bedavaya gelmesi = tümer 2 olduğu için olabilir

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..