Ana Menü

Rüştü'ye sahip çıkalım..

Başlatan NoPasaran, Haziran 17, 2007, 19:16:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Rüştü 9 ay sakatlandı sen buna oynatmadı mı diyorsun .
yozgatlı olayına gelince ne yapsın adam Zico ' nun futbol mantalitesi sıfırsa .
yozgatlıyı yedek bırakıp appi ' yi sağ kanat oynattılar ne yapsın yozgatlı .
Neden bu kadar karamsar dusunuyorsunuz anlamıyorum .
Appi gelse onu bile protesto ediceksiniz siz .
Volkan Abimin dediği gibi . ' Alexi bile küçümsediniz '

[KralKartal]

bugun mehmet yozgatli fenerde olmasa fener zor sampiyon olurdu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

freedom forever

ben para için rakibimizde olsa rüştü nün feneri satmasını anlayamıyorum , bir insan para için takımını satması çok yanlış . Tümerin bize yaptığını rüştü fenere yaptı. rüştü nün yerinde olsam hatamı anlayıp intihar ederim. O zmn adammıs diyebilirim rüştü için
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

AsA

boLsevik Rustuye yapiLanLar karisinda o takim'da o kadar kaLmasi biLe bence hata idi.. Sadece para icin degiL ayni zamanda yapiLanLar karisinda artik ayriLmak zorunda kaLdi.. Rustu o takimda o kadar zor gunLer gecirdiki adamin burnunu biLe kirdiLar yeri geLdi.. Rustu hos geLmistir takimimiza.. artik oLumsuz msjLari birakaLim vede oyuncuLarimiiza sahip cikaLim..

CooLDumaN

Alıntı yapılan: kralcarsi - Haziran 19, 2007, 15:03:17
bugun mehmet yozgatli fenerde olmasa fener zor sampiyon olurdu
Bence M. yozgatlıyla hiç alakası yok.

Hep 70. dk yada 2. yarıda gırdı oyuna.

1-2 macta yıldızlastı okadar.

Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

freedom forever

Ben destek vermiyecem ASA kardeş bnm anlayışıma ters düşen bir olay bu, ona bakarsan tümer de anama bacıma küfür edildi diye savunma yapabilir değil mi ?
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

AsA

Sana ters dusebiLir boyLe seyLer ama sonuc oLarak artik Rustu bizim oyuncumuz artik..Tumer'e ediLen kufurLer transfer oLdukdan sonra oLdu.. HatirLamiyorum..Bizde oynadigi zaman kufur ediLdigini.. Eger ediLdi ise'de zaten ben karsiyim kendi futboLcumuza kufur ediLmesine.. Ayrica Onun kisiLigi iLe rustu'nun ki karsiLastiriLmamaLi biLe bence..

freedom forever

ben ikisinin kişiliğinide bir görüyorum sonçta ikiside yediği yere pisleyen cinsten paradan gözleri dönmüş herifler

mdc

Rüştü artık Beşiktaş Futbol takımının oyuncusudur.
Bu ufak detay unutulmasın.

Forum Kuralları 1.Madde
Beşiktaş jimnastik  klubu yada başka bir klubun Başkan,Futbolcu, taraftar,Teknik direktörüne edilecek her türlü küfürün cezası minumum 1 ay nopost, hakaret edici mesajlarda en az 1 hafta ceza alacaktır.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

AsA

boLsevik Rustu'ye hak ettigi deger veriLmedi.. Ama tumer'i eL ustunte tutuLdu zamaninda transfer komitesi ona acik cek biLe verdi.. Buda demektir ki o adamin bi tek sorunu para degiL kisiLik bozukLukLari'da var.. Rustu ise dayak yedi yeri geLdi yeri geLdi gunah kecisi yapiLdi.. En sonda adam'dan bi jubiLeyi cok gorduLer oda hakLi oLarak ayriLdi..

blackeagle.3

taraftar rüştüyü ister ya da istemez fakat yönetimin fenerli (eski) futbolcuları toplama politikasında değişiklik yapması şart bu politikada demirörenden sonra geldi  ???

NoPasaran

Rüştüye ayıp etmiyormuyuz sizce
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: blackeagle.3 - Haziran 19, 2007, 20:01:02
taraftar rüştüyü ister ya da istemez fakat yönetimin fenerli (eski) futbolcuları toplama politikasında değişiklik yapması şart bu politikada demirörenden sonra geldi  ???

Mustafa Doğan, Ali Güneş, Fahri Tatan, Murat Şahin ve Nobre Fenerbahçeden transfer edilmemiştir . Diğer oyuncularda bedavaya takıma kazandırılmıstır .

Senin için yeterli bir cevap mı ?

Anarchy*

Kartalizmatik

fenerli beşiktaşlı futbolcu diye birşey yoktur.futbolcu para için oynar beşiktaşın fenerin hayrına değil..parayı verirsin adamı satın alırsın oda çıkar oynar.futbolcuyu taraftarla karıştırmayın..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!