Ana Menü

Rüştü ve Mehmet Yozgatlı Beşiktaş'ta

Başlatan csdenis, Haziran 17, 2007, 12:06:13

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

sportif acidan bakmak gerekirse m.yozgatli tam isabet
rüstü ise en iyi türk kalecisi
transfer sportif acidan,hocaya sorularak yapildiysa diyecek bi seyim yok
yok misilleme icin yapildiysa,bu yönetimin besiktasta isi yok!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !

Mehmet, yaptığı yazılı açıklamada, Beşiktaş formasını giyeceği için heyecanlı olduğunu belirterek, ''104 yıllık tarihe sahip büyük bir kulübe şampiyonluklar yaşamak için geldim. Beşiktaş Kulübü'nün formasını büyük bir şerefle giyeceğim. Bunun heyecanını şimdiden hissediyorum'' dedi.

Eski takımı Fenerbahçe'ye de teşekkür eden Mehmet, ''3,5 yıl formasını giydiğim ve 3 şampiyonluk yaşadığım Fenerbahçe Kulübü ile camiasından her zaman gördüğüm yakın ve sıcak ilgiden dolayı teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum'' diyerek görüşlerini belirtti.

AA

Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 17, 2007, 23:16:22
sportif acidan bakmak gerekirse m.yozgatli tam isabet
rüstü ise en iyi türk kalecisi
transfer sportif acidan,hocaya sorularak yapildiysa diyecek bi seyim yok
yok misilleme icin yapildiysa,bu yönetimin besiktasta isi yok!
+rep ;)

Misilleme olacağını sanmıyorum..Sonuçta Runjenin yerine adam alınması lazımdı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Onur1903

Bencede misillemelik bir transfer değil:tuncayı alsaydık olabilirdide rüştüden misilleme olmas.Sanırım yedek olur.En azından tecrübeli kalecidir diyelim,Umarım hayırlı olur.

Pascal_NoUma13

bence mehmet yozgatlı transferi cok isabetli olmuş tam eksik yerimize iyi oldu,rüştüye gelince rüştünün yerine martınez i alsak daha ıyı olurudu bence ama olsun rüştüde çok iyi bi kaleci...
Esrarla başladı gece Alkolikmi sandın sadece şu çiftliden iki duman çekince dünya oluruz bütün gece...

csdenis

İki gün içinde 139 cevap alan bir konu açmışım Neymiş Bu anti-Femerlik gerçekten bende öyleyim ama Transfer Beşiktaş camiasına hayırlı olsun ne diyelim:D

Anti-Timsah

Dem@

basında beşiktaş bölümünde yönetim açıklama yapmış dı dünyayı yerinden kaldıracak transfer diye bu muymuş? rüştü ve mehmet yozgatlı  camiamıza hayırlı olsun ne diyelim

csdenis

:muhaha   hAKLISIN KARDEŞİM.. Yönetim'e güvenim kalmadı zaten..LevenT erDoğan alıNgAN CElal ağaMız HayalPerest Kenan Öner'e lafım yok! BaşkaN'ıda biraz beNcil buluYorum YönetiM ruHu göremiYorum! :aferin

Anti-Timsah

carlito1903

ikiside hayırlı olsun Yozgatlı ii iş yapar ama bence kalemizi Hakan'a emanet etmeliydik...

carsi52

Rüyamda gördüm vallahi billahi beşiktaş maçını m.yozgatlı oynuyodu adam dehşet oynuyodu şov yapıyodu resmen ;D ;D inşaallah gerçektede öLe olur ;D ;D
Bölünür senin için uykular!

1903bjk

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 18, 2007, 12:30:51
Rüyamda gördüm vallahi billahi beşiktaş maçını m.yozgatlı oynuyodu adam dehşet oynuyodu şov yapıyodu resmen ;D ;D inşaallah gerçektede öLe olur ;D ;D
kalede kim vardı;D;D
FORZA BEŞİKTAŞ

maverick

SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

[KralKartal]

yozgatli GSde oynadi, enerde oynadi, simdide BESIKTASTA..
sira besiktastan sonra trabzon sanirim...sergene yetisecek
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

@LAYINA GİDER

yozgatlı gsde oynamadı be istanbulsporda oynadı

[KralKartal]

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Haziran 19, 2007, 10:12:08
yozgatlı gsde oynamadı be istanbulsporda oynadı

yemin et :) bi arastir derim.. ama sen arastirma ben sana belgeleri gosteririm ;)

+ haberlere bakarsanda okursun:

Daha önce Galatasaray'ın da formasını da giyen Yozgatlı'nın, Beşiktaş'a transferi gerçekleşirse üç büyüklerde forma giyen futbolcular arasına katılacak.

(Akşam)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi