Ana Menü

Rüştü ve Mehmet Yozgatlı Beşiktaş'ta

Başlatan csdenis, Haziran 17, 2007, 12:06:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

csdenis

Biraz önce bir kanal da alt yzaı geçti.Rüştü Reçber Beşiktaş'a imzayı attı..Ayrıntılar yakında...

Anti-Timsah

coLorbLind !

kanala göre değişir
ya resmi site açıklamadıkça hiç bişeye inanmayın

csdenis

Bende kesin demiyorum ama öyle gibi çünkü..Antalya'da Rüştü ile görüşüyor yöneticilerimiz.. kartalhaber.com daki habere göre de böyle..Bilmiyorum sebebi Runje yi satıp kontenjan açmak..Bu yüzden olabilir.Yoksa bütün transferi kaleciye harcayacak halimiz yok..

Anti-Timsah

csdenis

Rüştü Beşiktaş'ta iddiası!
Milli Kaleci Rüştü Rençber, Beşiktaş'la 2 yıllık sözleşme imzaladı. NTV'de son dakika alt yazısına göre Rüştü Reçber Beşiktaş ile 2 yıllık sözleşmeye imza attı

Haber ntv de geçmiş sporx e gelen yeni haber   bu..

Ntv'nin iddiasına göre Rüştü Beşiktaşta!

Anti-Timsah

Timurlenk

yok daha neler ya böyle birşey olursa yönetim acayip tepki alacak.

csdenis

Sanmam sadece FENERBAHÇENİN YEDEK KULÜBESİNDEN OLUŞUYORUZ BUNA KARŞIYIM..Rüştüde bu dakikadan sonra bize çok faydası olacağını sanmıyorum..Ben Hakan Arıkan'ın kaleyi almasından yanayım..

Anti-Timsah

csdenis

Antalyaspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra uzun yıllar sarı lacivertli takımın kalesini koruyan Rüştü Rençber, bundan böyle Beşiktaş için ter dökecek.

Siyah beyazlı takımla üç yıllık mukavele imzalayan Rüştü Rençber, önümüzdeki sezondan itibaren Beşiktaş için ter dökecek. Fenerbahçe ile sözleşmesi bittiği için borservisi elinde olan ünlü kaleciye yılda 1 milyon 100 bin dolar ödeneceği belirtildi. Öte yandan Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot da Rüştü Rençber ve Mehmet Yozgatlı ile sözleşme imzalandığını açıkladı
  yeni haberde böyle

Anti-Timsah

CooLDumaN

Eger dogruysa gercekten yonetım ıstıfa!!!
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

coLorbLind !

yazıklar olsun başka bişey demiyorum
koskoca Beşiktaş rüştüyemi kaldı yeter be

IL Capitano

Allahim bu ne bicim bir pazar , ilk önce yozgatli simdi rustu...

runje kesin gittimi??? 
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Timurlenk

runje'yi gönderecek zihniyet bu kulüpte görev yapamaz.

husoeagle

yozgatlı faydalı olur ama rüştü için bişey diyemem

Mystery

Beşiktaş, Fenerbahçeli file bekçisi Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı'yı renklerine bağladı. Beşiktaş ile 3 yıllığına anlaşan Rüştü ile 2+1 yıllığına anlaşma sağlayan Mehmet Yozgatlı'nın pazartesi günü resmi sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Transferde sessiz kalan Beşiktaş, ezeli rakibi Fenerbahçe'nin kalecisi Rüştü Reçber ve sağ kanat oyuncusu Mehmet Yozgatlı'yı transfer etti.

Siyah-beyazlılar, büyük bir gizlilik içinde yürüttükleri Rüştü transferini Antalya'da üç yıllık sözleşme imzalatarak bitirdi. Mehmet Yozgatlı ile 2 artı 1 yıllık sözleşme imzalandı.

Kaleci Runje ile yolları ayıracak olan Beşiktaş, Hırvat kaleciden boşalan yabancı kontenjanını orta alanda kullanacak. Rüştü ve Mehmet Yozgatlı, pazartesi günü basın önünde kendilerini siyah-beyazlı renklere bağlayacak sözleşmeye imza atacak.

Antalya'da Rüştü transferi gerçekleştiren Celalettin Kolot, milli takım kalecisini ve Türkiye'nin önemli kanat oyuncularından biri olan Mehmet'i renklerine bağladıkları için mutlu olduklarını belirtirken, "Taraftarımızın beklentisi ölçüsünde çok iyi bir takımı oluşturmaya devam ediyoruz. Yabancı transferlerimizi tamamlamamızla birlikte şampiyonluğun en güçlü favorisi biz olacağız" dedi.

ntvspor.net

coLorbLind !

Alıntı yapılan: Mystery - Haziran 17, 2007, 12:56:37
Beşiktaş ile 3 yıllığına anlaşan Rüştü

inanmıyorum ya inanmıyorum edit

CHEm !

pederin tele de msj gelmiş doğru galiba
rüştü he o da güzel
Allah kitap Beşiktaş