Ana Menü

yeter

Başlatan onur_28, Haziran 14, 2007, 18:44:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

bencede karamsar olmaya gerek yok , 7 temmuzda baslayacak isvicre kampina kadar transferi bitiremezsek
o zaman endiselenmeye baslariz...
ama rezaleti yönetimdeki insanlarla yasiyoruz aslinda, her kafadan bir ses..
arsel hanim cikip BJKtvye colini aldik diye demec veriyor, ertesi gun colin eziklerin stadini falan geziyor..
bu tip seyler cok yanlis vede bizi kucuk dusuruyor...

bir transfer bitmeden aciklama yapmasinlar...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Anarchy*

ya bu colın kazımda bı numara yok sısırdıler adamı

allen ıverson

Önemli olan kazım başırılı olup olmaması degil bizim yönetim başarısızlıgımız hoca getiriler olay ellerine yüzlerine bulaştırırlar.Stoper almaları gerekirken oraya adama almaz AYNI YERİN ADAMINDA 2 TANE ALIRLAR ricardinho,delgado mesela..Görüceksiniz ilginç ilginç adamlar alıcaklar...  :kart :oklava

allen ıverson

Bizim kadromuz çok kaliteli degil arkadaşlar gençleştirdik falan edebiyatı varda ben ortada burak,serdar dan başka adam göremiyorum..ŞANPİYONLAR LİGİ falan ön elemeleri geçemeyiz bu kadroyl[kufur otomatik degistirilmistir]ombine kartlarıda pahalandırmışlar normal bişe demiyorum ama sen yıldız getirme kombinede satamazsın..DELGADO dünya yıldızı dediler getirdiler adam 3 deplasmana gitti koca ligde...Böle dünya çapında bi yıldız daha getirmezler inşallah :alkis

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Haziran 14, 2007, 20:55:39
bence burda onemlı olan alınıp alınmaması degıl
YA ALACAKSIN YA DA SUSACAKSIN
ben aldım ben sole yaparım ben bole yaparım dedıkten sonra eger oyuncuyu elınden rakıbın alırsa ELALEME SAKIZ OLURSUN.
ısını bılsınler
eger ılgılenmıceklerse hıc pesınden kosmasınlar kardesım
yok oyle alırız dıyıpte baskasına kaptırmak
o zaman gızlıce yurutun transferı sunu aldık bununla anlastık demeyın
ıcraat yapın
sakız olmayın!

Olayı Bu Kadar Büyütmeye Gerek Var Mı?
Evlilik konusunda bile Bi Kızı bin kişi istiyor ama bi kişi alıyor
BJK yönetimi araştırdıkları futbolcuyu söylemezlerse
"yönetim boş boş oturuyor oluyor"
araştırdıkları futbolcuyu söylerlerse ve bu futbolcuya başka bi takım kaparsa
"yönetim beceriksiz diyor diyor boş çıkıyor"

geçen senede aynı laflar dolandı ama BOBO gibi bi oyuncu kazandık
Önemli olan futbolcu almak değilki aldıktan sonra nasıl değerlendireceksin ne yapacaksın işine yarayacak mı
Colin Kazım'ı milli maçta oynadı yabancı olduğu halde yabancı kontenjanını doldurmuyor diye almak MANTIKLI MI?

Pascal Nouma Bize Geleceği Zamanda GS takımı İstiyordu Pascal Bizi Seçti

Ki BJK T.D. ERTUĞRUL geldi eğerki direk Şampiyonluk Paralosı İle Çıkılmayacaksa Yola
O zaman Seneye Ertuğrul'a elveda deriz,Yönetim İstifa deriz
Bi Yerelere Gelmek Bişeyleri Başarmak ANCAK SABIR İLE OLUYOR

osi_bjk

Ben colin kazımı kaptırmadığımıza uzulmuyorum.Üzüldüğüm nokta bi transfer yapmak için işe kalkıstın ha aldık ha alacaz derken adam bi anda uctu gitti.Sezon bittiğinden beri 1-2 futbolcu aldık ve beklemedeyiz umarım yapacak transferleri beklendiğine değer
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

gözzde_bjk

bukadar buyuk bı transfer yapan yonetımımıze sevgılerr ıyıkı aldınız rustuyu yoksa napardık

KALICAKSA KULUP BASKANSIZ KALSIN YETERKI GIDIN ARTIK YETERKI İSTIFA!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

cassa23

yeter artık ya arkadaşlar tepkimizi koyalım ortaya artık rüştüyü takımda görmek istemiyoruz bu taraftara yapılırmı resmen nankörlük bu ya

sinan4671

artık transfer konnusunda bile iki yönetim birbiriyle çekişiyor yok bole bişi ya

adamlar carlosu getirdiler bizimkiler daha sonra mükemmle bi yıldız getircez falan demeye başladılar ya getircekseniz bile neden soluyosunuz kendiniz ezik duruma düşürüyosunz ya solmeden yap kardeşim transferini

şimdi de bizim başkan aklı sıra rüştüyle mehmet yozgatlıyı alarak aziz e çelme taktığını sanıyo

gerçekten bu iki yönetimin işi çocuk kavgasına döndü ya
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

cengiz_selcuk

bu yonetim ve baskan ile OL_MU_YOR..
--
cocuk gibi bir yonetim..
nasil istir bu

cengiz_selcuk

Alıntı yapılan: !_black_eagle_! - Haziran 15, 2007, 09:03:13
walla su anda PascaLı Alsalar zaten kombineler tukenir :D Keske Bi daha geLse

Yok yaa bırakım kendi hallerinede transfer yapsınLar nede olsa ii bi oyuncu yine alamıcaz bence

son transferleri gordukten sonra kombine almamaya karar verdim.