Ana Menü

2006-2007 Sezonunda Senin İçin Beşiktaş Nasıldı?

Başlatan yuNuS1903, Haziran 13, 2007, 22:44:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

2006-2007 Sezonunda Senin İçin Beşiktaş Nasıldı?
Bu sezon Beşiktaş'ımızın Turkcell Super Lig'de sergilediği performans nasıl değerlendiriyorsunuz?
Beklentilerinize cevap verebildi mi takımımız?

:allaalla :allaalla :allaalla

burakkmpasa

bence iyiydi genç bi takim olmamiza ragmen iyiydik
SADECE BESIKTAS ULAN

mdc

Genç ve yeni bir takımla bir şey beklenmez zaten.
Taraftarın bu kadar gaza gelmesinin tek nedeni Süper kupa'daki GELİYORUZ sloganıdır.
Başkan ve yardımcıları adam gibi çıkıp deselerdi biz bir kaç sene sonra bir şeyler yapmayı planlıyoruz diye
Bu taraftar bu kadar büyük beklenti içine girmezdi ...

24 yaş ortalaması,yeni bir takım ve  " lig seviyesine" bakarsak (bknz; Lig Şampiyonu'nun 30 puan kaybı var ) iyi bir sonuç değil fakat kötü de değil...
HAYATTA BEŞİKTAŞ

ugur24

çok iyi değildik ama kötüde değildik..belki bu sezon oynanan futbolla tatmin olmadık ama gelecek için umutluyum..

NoPasaran

Umutluyum dedim..

Umarım kadro baştan aşğı değilmez..

3 futbolcu iles seneye yine şampiyonluk hedeflenmeden kadro oturtmaya devam edilmeli.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bu kadro ile bu kadar hatta fazla bile.Yinede başarılıydık bu kadroya göre zaten gsnin felanda kadrosunun iyi olduğunu sölenemez.Sadece umutlandırıp utandırdılar o kadar.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

ilerisi için umutluyuz ama yinede bu sezon şampiyon olabilirdik...

eRe

Ben genc takımımıza ragmen basarılıydık kı sampıyonda olabılırdık.Bence ıyı ısler yaptık gelecek ıyı gozukuyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

MeLo

Bana göre başarılıyız !
Çok komik maçlar kaybettik.
Tabi birazda tecrübe olmalı.
Takımda şampiyonluk görmüş az oyuncu vardı.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

naanreelburn

febe ile gese tökezleyince kendi kendimize aday adayı olduk sonrada febeye yenildik sığınacak gölgemiz kalmadı bu sezonu asla unutmucam o günü ve o günkü mahşeri semtteki kalabalığı.tigana ve saz ekibi asla unutulmucak !