Ana Menü

Beşiktaş'ın Bomba Transferi kim olacak?

Başlatan rommedahl, Haziran 08, 2007, 18:12:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rommedahl

Alıntı yapılan: delgadoO92 - Haziran 08, 2007, 23:25:28
ya bikere doğruya doğru nesta kim beşiktaş kim....

Bu ne demek anlamadım Beşiktaş'ın küçümsenecek tarafı olamaz Nesta Gelsin Biz Gösteririz Beşiktaş'ın kim olduğunu Carlos kim Fener kim ama adam geldi

zorcocuk025

yok baba ya ne geremi si alalım biz de ronaoldinho yu olsun bitsin

MeLo

Ne oLursa oLsun sağ kanat kesin şart !
Bir tanede defans ve ön libero oynayabilen futbolcu !
Colin Kazım Richards alınırsa iyi olur !
Forvete takviye,fiziği uygun,mücadeleci birine benziyor !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

no_fear1903

yildiz olsun ama
takimin neresi aksiyosa oraya iyi bi oyuncu alinsin

Çarşı

Forvet,sağ kanat,Ön libero alınsında ismi,cismi önemli değil.HErkes defansa adam alınsın istiyor ama milli takımın defansı Beşiktaşta ayrıca son kayseri maçını saymazsak en az gol yiyen takımız demek ki gol atamıyoruz gol içinde yukardaki 3 transfer lazım ismi olmasın takım oyunu oynasınlar yeter.

Ayrıca takımda aynı yerde oynayan çok sayıda futbolcumuz var onlarda gönderilsin.

örnek tam anlamda bir sol bek yok Beşiktaşta(üzülmez düşünüyorum) ama ön liberoda oynayabilen 3 adet futbolcumuz var gibi.....

Pascal_NoUma13

bence coloccını gelecek deportıvoda oynayan bıde sırp forvet zıgıc takımımıza yararlı olur....
Esrarla başladı gece Alkolikmi sandın sadece şu çiftliden iki duman çekince dünya oluruz bütün gece...

csdenis

Makalele yakın gözüküyor bugün yarın imza atabilir...Umarım şu inceledikleri futbolculardan en iyisi geremi ve makelele ...Makelele yine de iyi bir transfer carlos 'u unutturacak kadar olmasa da...

Anti-Timsah

TurkishTank

katiliyom bize forvet, veyat ortasaha adam lazim... sag kanat'a herhalde o bursa'dan omer aysan dusunuyorlar..her nasil bi oyuncuysa... topuz herhalde kaliyor kayseride... helguera'da gelmez... makalele guzel olur... ama ondanda pek umitim yok...kazim richards'i gormedim...ama milli oyuncu olduguna gore belliki bi is var onda... o olabilir bak...hem kendini avrupa maclarinda gostermek isterler...hadi hayirlisi... bence basinda gozukmeyen birini getirjekler... bakalim hadi :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

keskinli

besiktasin bomba trabsferleri burak,delgado ve ibrahim akin olacak!
insaallah yani
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ugur24

inşallah abi inşallah..ibrahim akın'ı bilmiyorum ama bu sene burak ve delgado'nun senesi olacak göreceksiniz.. ;)

sinan4671

flaşş transfer beşiktaş fenere carlos için 10 milyon euro önerdi

böyle bişi olsa bizimkiler daha başka bişi istemezler
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erkann

bunların bomba falan patlatıca yok gibime geliyor

BjKcArsi54

katılıyorum...bomba elimizde patlicak galiba bu gidisle ;)

cassa23

burdan yönetimi protesto ediyorummm alacaksanız alınm artık sabrımız kalmadı