Ana Menü

Beşiktaş Efes ortaklık:S

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Haziran 08, 2007, 11:18:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarşı

Efesin son yaptığından sonra bu pek inandırıcı gelmedi ama şöyle diyebilirim efes-fener maçlarını tv'den izledim bizim basketbolcularımızla efesliler birleştirilirse ve hocamızın istemediği 4-5 basketçi gönderilirse yerlerinede 2 sağlam basketçi alınırsa takımımız yıllarca şampiyon olur

robinho

Alıntı yapılan: ugur24 - Haziran 08, 2007, 17:07:36
bunun takımı satmaktan farkı yok bence..cola turka ismine eyvallah dedik ama böyle bir ortaklık kesinlikle olmamalı..

O zaman Fenerbahçenin ve Türk Telekomun final oynamasına dayanıcaksın ve genel sonuca göre Fenerbahçenin şampiyon olmasına dayanıcaksın...Bir Haislip Bir Prkacin Bir Nicholas gelse fenamı olur?

ugur24

beşiktaş başka takımla birleşmeden şampiyonluğa rahatlıkla oynayabilecek kapasitede bir kulüp..yeterki basketbola birazcık değer verilsin ve yatırım yapılsın..varda , el amin vs. gibi oyuncuları getirmek çok zor ve maliyetli değildir..

gözzde_bjk

el amın gıbı oyuncuları getırmek malesefkı malıyetlı artık ıste turk telekom 1mılyonn dolar verıcek yıllık elamıne bunu bız asla VERMEZDIK boyle butceden kısarak yapılan transferlerde kurulan kadroda basarıya cok zor ulasır malesefkı...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

bjksaid

bence  bu  birleşme  sonunda  kimse  bize  karşı  koyamaz :alkis
Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık,Herkese Nasip Olmaz BEŞİKTAŞLILIK