Ana Menü

kayseri maçına ATKILARIMIZLAA

Başlatan çarşı_chn, Aralık 02, 2006, 13:31:03

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPost

Alıntı yapılan: kerim - Aralık 05, 2006, 11:25:57
arkadaslar meşale diyenlere zenit maçını hatırlatırım.. Alen abi çok sinirlenmişti, hatta maçtan önce emniyetle konustu ama izin vermemişlerdi, ona rağmen yaktık.. toplu yakınca kimseyi alamamıştı polis.. o maç alt kattaydım, herkes toplu yaktı falan filan söndü mesaleler en son bi tane çocuk yaktı bizim yanımızdaydı, çevik apar topar girdi tribüne çocuğu almak için hatırlarsanız fena bi mevzu kopmuştu polisle, kasklar joplar havada uçumuştu, ama vermemiştik kardeşimizi..
  sizce bu meşale olayı yeniden başlasa sahaya atan olmazmı ??  bence illaki 1-2 densiz çıkıcak yani..   bayrak olayına gelince, tribünü inanılmaz güzel gösteriyo.. eskiden hatırlıyorum ben ya baya bayrak sallanırdı kapalıda, hatta lise çağlarındayken bende yaptırıcaktım ama sonra baktım bayrak furyası bitti bende vazgeçtim.. ama olursa bence çok iyi olur! bence çok iyi motive eder takımı, taraftarıda gaza getirir şöle 3-5 tane dev bayrak..

:bjk2  :alkis :bjk2 :alkis :bjk2 :alkis :bjk2 :alkis :bjk2
Zenit macında yapılan hata cok büyüktü!!! kazanda 3 koli meşale dağıtıldı içeri giren meşale sayısı en fazla 20 :( Bunu organize bi şekilde yapmalıyız polisi gecmek kolay icerdede alıntı yaptırmayız kimseyi önemli olan tedbirlerin alınıp yapılması!

tufi_bjkli

gitmicem kayseri maçına
şampiyonluk gitmiş içim yanıyor

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Kartalizmatik

asıl bu zamanda gidilir maça ..ewet kaybedilen çok puan var ama şampiyonluk daha kaybedilmedi..biz şampiyonluğu 11 fark varken kaybettik unutmayın..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

noumAyberk

Çok haklısın daha hiç bişi belli değil

dj_pascal

besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

19caner03

Alıntı yapılan: Kartalizma - Aralık 04, 2006, 17:07:27
ben açıktayım meşale sokmaya çalışcam inşallah alırlar içeri..
hangı acıktasın eskı mı yenı mıı

bjkolik@19

GEÇSEDE GENÇLİĞİM KAYBOLSA YILLAR...

black-eagle

konfetide muthiş olurdu bence çokdan beri yapmadık
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

textboreas

Evet bencede atkı iyi fikir bence meşaleyi 2.sezonun açılış maçında falan yapabileiz bide kardeşin biri maça gitmicem şampiyonluk gitti falan diyo katılmıyorum asıl şimdi maça gitmek destek olmak lazım vede tekrar eski günlerimize dönmek için sınırsız destek olmamız gerekir takım iyi oynarken herkes gelio zaten maca..Ölümüne BEŞİKTAŞ!!!
HUMARIN OĞLU TÜMER VARYAAA...

ufocan

beyler bu ilk yarının son maçı zaten bence meşale ve konfet güzel olur ayrıca maç cumartes günü en güzel maç günü ertes günü iş yok güç yk onun için cumartes harika bir şov yapabiliriz ben oyumu meşaleye ve konfetiye veriyorum

NoPost

@LAYINA GİDER

Kartalizmatik

Alıntı yapılan: 19caner03 - Aralık 05, 2006, 22:55:22
Alıntı yapılan: Kartalizma - Aralık 04, 2006, 17:07:27
ben açıktayım meşale sokmaya çalışcam inşallah alırlar içeri..
hangı acıktasın eskı mı yenı mıı
yeni açıktayım
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

poacher

ben atkımı hiç çıkarmıyorumki zaten :D
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI