Ana Menü

kayseri maçına ATKILARIMIZLAA

Başlatan çarşı_chn, Aralık 02, 2006, 13:31:03

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

çArþý_ulan

uyuz oluyorum şu sopaları toplama olayına ya...napıyolarsa artık ;D...bi maçlık müsade etsinler amacımız şov

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Delirdik

bayrak oLayı iptal oLmuş
bayrak yerine atkı şov düşünüLüyor.. forzaya göre

herkes atkıLara donansın geLsin
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

SATUKBLADE

inş güsel bi show olurda kapanış unutlmaz

boss

Olmaz kapalıda olmaz diyen arkadaşlarıda anlamıyorum kaç kere gördünüz kapalıda bayrak show ??? Eski haliyle oluyosa şu haliyle 123125125123 kere olur merak etmeyin siz

ugur24

bence olmaz valla kapalıd[kufur otomatik degistirilmistir]apalıda eskiden 2 3 tane büyük dev bayraklar sallanırdı..zaten artık onlarda yok..ben pek ihtimal vermiyorum kapalının şu anki haliyle herkesin elinde bayrak sallayarak maçta bağırcağına...

boss

Olur olur içeri soparlarda sokulur showda yapılır hepsi olurda sorun olan bu org. kac kere dusunuldu zamanı değil şu anda!!!

ugur24

valla bayrak değilde şu meşale olayına bi çözüm bulmak lazım..konfetiye bile razıyım ben.. ;)

boss

meşale zor ama maytap cinsinden bişeyler olabilir

burak_bjk

sov yapılırsa süper olur ama yawşak lig tv bizim tribünleri göstermeyi bırak tezahüratlarda taraftarın sesini kısıyo..
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

dejembeji

Alıntı yapılan: burak_bjk - Aralık 05, 2006, 10:09:46
sov yapılırsa süper olur ama yawşak lig tv bizim tribünleri göstermeyi bırak tezahüratlarda taraftarın sesini kısıyo..
:)) bencede haklısın kardeşim

kerim

arkadaslar meşale diyenlere zenit maçını hatırlatırım.. Alen abi çok sinirlenmişti, hatta maçtan önce emniyetle konustu ama izin vermemişlerdi, ona rağmen yaktık.. toplu yakınca kimseyi alamamıştı polis.. o maç alt kattaydım, herkes toplu yaktı falan filan söndü mesaleler en son bi tane çocuk yaktı bizim yanımızdaydı, çevik apar topar girdi tribüne çocuğu almak için hatırlarsanız fena bi mevzu kopmuştu polisle, kasklar joplar havada uçumuştu, ama vermemiştik kardeşimizi..
  sizce bu meşale olayı yeniden başlasa sahaya atan olmazmı ??  bence illaki 1-2 densiz çıkıcak yani..   bayrak olayına gelince, tribünü inanılmaz güzel gösteriyo.. eskiden hatırlıyorum ben ya baya bayrak sallanırdı kapalıda, hatta lise çağlarındayken bende yaptırıcaktım ama sonra baktım bayrak furyası bitti bende vazgeçtim.. ama olursa bence çok iyi olur! bence çok iyi motive eder takımı, taraftarıda gaza getirir şöle 3-5 tane dev bayrak..

:bjk2  :alkis :bjk2 :alkis :bjk2 :alkis :bjk2 :alkis :bjk2
güneş hep bizim arkamızdan doğmuş,
yani biz hep geceye yürümüşüz...
adımız çıkmışsa karanlığa,
bu bizim değil güneşin suçudur!!!

Nightwolf

kapalıda her zaman her şey olur yeterki organize etsinler
Asolan Hayattır , Hayatta BEŞİKTAŞ !!!

ist.hatirasi/3-4

YA MESALE SOV YAPICAKSAK BENCE BUYUK BİR MACTA YAPMALIYIZ...GS YADA FB AMA BENCE FBDE YAPILMALI  CUNKU ONLARIN TARAFTAR GORMEYE İHTİYACI VAR...ÖZELLİKLE EZİK OYUNCULARININ BİDE KAFESTEKİLERİN MESALEYE İHTİYACI VAR KADIKOYDE ATILANLARI UNUTMADIM

ATKI!!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

unicorn

Forza çArşı atkım  :bjk  :sigara
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !