Ana Menü

Çarşı(Geçen Sezonlara Karşı)

Başlatan Çarşı10-ur, Haziran 04, 2007, 23:50:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarşı10-ur

Bilen bilir sezon basından berı forumda aktıf olan uyelerden cem-rıza-altug bı kac arkadasımızla sureklı ırtıbat halındeydık her masc oncesı bır organızasyon yapardık bulusurduk sabahlardık deplasman olayı olurdu ( Cem kolpa yapar gelmezdi) oyle boyle bır sezon gectı bana gore guzeldı ortam bu sene cok ıyıydı  forumdan rıza dahıl cok samımı arkadaslarım oldu rıza kardesım cem kardesım onlarla apayrı dostlugumuz var her sene boyle olaylar olsa olacagına emınım cok guzel olur bız elımızden geldıgı kadar forumda aktıf olıup bı sıler yapmaya calıstık yapıtıgımızada emınım forum uzerınden mac oncesı bulusmaları ayarladık boylece bu forum sayesınde oldu.Bu sene ıcınde sezon oncesınden 1 ay onceye kadar degısık planlar yapılabılır herkesın farklı yasadıgı anı vardır cok kısı geldı gectı foruma ama yenı sezon ıcın Arkadaslarımızdan ıstedgım yapacaklarımız kesnlıkle kolpalık olmasın cem olsun rıza olsun kapalı tayfasından kardeslerımın yapacaklarıyla hep bırlıkte hareket edersek forumun sempatısını kat kat yukseltırız...
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

Timurlenk

valla biz bu sene sakarya deplasmanıda yaptık sağolsun sakaryadaki arkadaşlarda bizleri karşıladı içerdeki maçlarda da birlikte olduk.
ama hayat devam ediyor askere gidenler öss sınavına yoğunlaşanlar aramızdan bir süreliğinede olsa ayrılanlar oluyor.
umarım seneye bu seneden daha iyi organizasyonlar olur.

ugur24

özellikle burak ve gökhan ile her maçta beraberdik..sakarya ve kadıköy deplasmanları çok güzel geçti..bazı maçlarda rıza ve cem'de bizimle beraber oldu..cüneyt kardeşimizi unutmamak lazım..forum sayesinde artan bu dostluğumuzun önümüzdeki sezonlarda devam edeceğine inanıyorum..askerden sonra kaldığımız yerden devam ederiz inşallah..

CHEm !

herkes istedikten sonra kopma diye bişey olmaz zaten
bu sene geldiğim tüm maçlarda gökhan burak yanımdaydı
sonradan rıza ve uğurla tanıştım :)
süper bi kadıköy deplasmanı geçirdik
zorunlu ayrılmalar olmazsa (uni,askerlik vs..) yine beraber oluruz
Allah kitap Beşiktaş

keskinli

gönlünüz bir olsun
gerisi gelir kendiliginden
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Anarchy*

ınsallah daha ıyı organızasyonlar olur lıse var bızım cıkamıoyurz sehırden keske cıksaydık lıge bende sızı mısafır edebılseydım ınsan ozenıyo ya

eRe

Bu foruma bu sezon geldım ve herkesle tanısma ımkanım olmadı
Uşakta yasadıgımda kazanda sızımle bulusma ımkanım olmadı
Ama sıteyı ve sızı cok sevdım :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Anarchy*

bende herkesı cok sevdım ama harbıden sevılmeyecek gıbı degıl kı

coLorbLind !

seneye bi rıza yok
gelecek sezon beraberiz gene inş.
çoğunuzu seviyorum :)

Delirdik

ben en çok cemi sevdim ya ;D
eLimden geLdiğince geLiyorum dediğim yere gitmeye çaLıştım. bir mumyi ektim diye hatırLıyorum :) oda afetsin artık..
geLene kapımız, kaLbimiz açık oLdu. Bugün böyLe yarında böyLe oLacak.
seneye haLimiz ne oLacak öss, askerLik :( beLLi değiL ama ist. oLursak yine hep birLikteyiz inş
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CHEm !

konuşturma beni
yükleenn anladın sen :)
Allah kitap Beşiktaş

Çarşı10-ur

cem kolpadır olum :D deplasman kolpası :D ama bosver ....... edit dit
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

osi_bjk

benimde bu site sayesinde bircok arkadaslıklarım oldu ve olmaya da dewam edecektir.Bu sene birtek eskişehirden gayse macına gelebildim ama gelecek sezon daha cok maça gelecem.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

BjKcArsi54

forumdan ilk bulustugum gökhan ugur burak ve ömer oldu tabi buraya cemde gelcekti bi şekilde gelemedi insallah daha cok kisiyle bulusur ve daha cok maclara beraber gideriz ve bu olayı sürdürüz...