Ana Menü

Tello'nun tehdidi fiyat artırdı

Başlatan eRe, Haziran 04, 2007, 09:56:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Sporting Lizbon'dan ayrılarak Beşiktaş'a gelen Rodrigo Tello'ya ödenen para ve menajerinin aldığı pay, siyah - beyazlıların gündemini meşgul ederken, Beşiktaş'ın futboldaki en yetkili ismi Celal Kolot konuya açıklık getirdi.

Kartal'ın Futbol Şube Sorumlusu Kolot, sözü edilen 500 bin euro komisyonun ve futbolcuya verilen 900 bin euronun tamamının gerçek olduğunu belirterek, transferin gerçekleşmesi için bir takım fedakârlıkta bulunduklarını ifade etti. Tello'nun bonservisinin elinde olması yüzünden bu paranın çok yüksek olmadığını savunan siyah - beyazlı yönetici, "Bu transferde bizim adımıza Olgun Peker görev aldı. Kendisi ne kadar aldı, bizi ilgilendirmez. Biz bu transferde menajerlere ayrı ayrı para vermedik. Bu transferin bize olan toplam maliyeti 1 milyon 400 bin eurodur" açıklamasını yaptı.

'Yükseltmek zorunda kaldık'

Celal Kolot, Sporting Lizbon Başkanı Franco'nun, "Tello bize 600 bin dolara anlaştığını söylemişti. Nasıl oldu da 900 bin euroya çıktı bilmiyorum" şeklindeki demecine de şu yanıtı verdi: "Toplam 1 milyon 200 bin euroya anlaşmıştık. Fakat Tello ve menajerleri, Sporting ile tekrar anlaşabileceklerini söyleyince, yaptığımız pazarlıklarda fiyat yükseltmek zorunda kaldık."

Kaynak : Milliyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

umarım bu verdiğimiz paraların karşılığını alırız...

Anarchy*

ınsallah alırız valla kulaktan dolma seylere ınanmak ıstemıyorum bır ıkı mac oynasın anlarız ya

IL Capitano

teknik direktörunden futbolcusuna kimi alirsak bu kolpa basin hep birseyler buluyor...
adam daha oynamadan bin tane haberi cikti
neyse insallah oynadigi futbolla herkese cvp verecek
ama bu kolpa basin yetti artik....
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Paranın hakkını verir inşaallah.
Bölünür senin için uykular!

ist.hatirasi/3-4

bu adam para için geldim dedikten sonra ben yonetici olsm baskan olsam sozlesmei fesh eder gonderirdim...turkiede para için oynayan adamları gorduk...ruhuyla oynuyan adamları gorduk...
YÖNETİM İSTİFA !!!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

@LAYINA GİDER

alper_1903

olmaz ya juanfran gibi bu adam benim sempatimi kazandi arkadslar size nasi geliyo bilmiyorum ama baska bi tip
gecekusu agustosböcegi bunlarin hepsi var:D
tam carsi lik
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

toraman

eğer anlatıldığı gibi iyi oyuncuysa zaten bonservisi olsaydı 5milyon avrodan aşağı olmazdı.
bu yüzden bu rakam bence çok çok uygun bir problem teşkil etceğini zannetmiyorum
bu ancak fener ağırlıklı medyanın işleri karıştırma planıdır bence
BEŞİKTAŞLI OLUNMAZ BEŞİKTAŞLI DOĞULUR