Ana Menü

Yeni teknik Direktör Ertugrul Saglam!

Başlatan [KralKartal], Haziran 01, 2007, 12:16:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 01, 2007, 13:32:34
benim görüsüme göre yanlis karar verildi
en azindan zamanlama yanlis
cok erken geldi besiktasin basina,insaallah erken gitmez

riza calimbay i birden hatirladim
basin toplantisinde,
o da ayni ertugrul saglam gibi sevincliydi..
sonu ona benzemez insallah
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CHEm !

BJK eski futbolcusu Ertuğrul Sağlam'a bugün imzayı attırdı. İmza töreninde konuşan Demirören, "BJK siyasi parti değil" derken, Sağlam, "Eşinizle değil, işinizle uğraşın" dedi...
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: CHEm ! - Haziran 01, 2007, 13:56:40
BJK eski futbolcusu Ertuğrul Sağlam'a bugün imzayı attırdı. İmza töreninde konuşan Demirören, "BJK siyasi parti değil" derken, Sağlam, "Eşinizle değil, işinizle uğraşın" dedi...

Güzel laf koymuş .

2 dia 2 muerto

Kartalizmatik

başarılı veya başarısız olur yorumları yapmayalım.bundan sonra yapacağımız tek şey hocamızın arkasında durmaktır
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

coLorbLind !

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Haziran 01, 2007, 14:58:27
başarılı veya başarısız olur yorumları yapmayalım.bundan sonra yapacağımız tek şey hocamızın arkasında durmaktır

bu kadar

MeLo

Hayırlı olsun camiamıza !
İnşallah başarılı olur !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

melankolizm

TEbrikler Kartalıma , Hayırlı Uğurlu Olsun . Ertuğrul = Efendilik

2 dia 2 muerto

Ertuğrul Sağlam'ın Beşiktaş'a teknik direktör olması, Düzce'nin Akçakoca ilçesindeki ailesini de sevindirdi.

Beşiktaş taraftarı olan Ertuğrul Sağlam'ın babası Yılmaz Sağlam (67), oğluyla gurur duyduğunu ifade etti.

Oğlunun Beşiktaş'ta çok büyük işler başaracağına inandığını belirten Sağlam, ''Ertuğrul Beşiktaş'tan ağlayarak ayrılmıştı. Ben kendisine bir gün gülerek 'geriye döneceksin' demiştim ve sonunda bizi sevince boğdu. Bana bu gururu yaşattığı için ona çok teşekkür ediyorum'' dedi.

Ertuğrul'un geleceğinin çok parlak olduğuna inandığını belirten Sağlam, oğlunun bir gün, Milli Takım'ın başına geçeceğine inandığı ifade etti

Alıntıdır ...

eyup1903

kim ne derse desin
adam gibi adam ertuğrul sağlam

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

melankolizm

saat 19.00'da ( 5 dk.sonra ) BJK TV 'de Açıklamaları yer Alacak Ertuğrul Sağlam'ın .

sapaSAĞLAM yola çıktık!

1903bjk

beyler kimse elestiri yapasın hocamız bizden biri ona sahip cıkalım daha cok genc basarılıda olucaktır su fotoların güzelligne bakarmısınız bizden birisi beşiktasın cocugu hocamız oldu allah yardımcısı olsun
FORZA BEŞİKTAŞ

holigans

SÖZDE DEĞİL ÖZDE
ADAM GİBİ ADAM
YUVANA HOŞGELDİN
ERTUĞRUL SAĞLAM...
SADECE BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Anarchy*

ertugrul hoca cok efendı bı ınsan ben yabancı olarak luce nın gelmesınden yanaydım ama ınsallah hayırlısı olur guvenıyoruz!