Ana Menü

Gelecek Sezon Şampiyonlar Liginde Başarı Bekliyormusunuz ?

Başlatan csdenis, Mayıs 31, 2007, 21:58:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

csdenis

Her sene bir Türk takımı Şampiyonlar liginde mücadele ediyor.Ne hikmettir ki pek ilk turu geçen olmuyor!Bunun sebebi belki yabancı kontenjanı belki futbol kalitesi vs...Fakat bu sene Tello diye bir oyuncu alındı.Bir yabancı daha alınacak...Bu yabancı da en az Ricardinho kalitesinde olursa Sizce Şampiyonlar Liginde en azından İlk turu geçebilir miyiz?
Ve de ErtuğRul SağLAM İle???

:allaalla

Anti-Timsah

coLorbLind !

beklemiyorum
ş.ligi bize göre değil
uefaya katılalım

csdenis

Ş.Liginde bende beklemiyorum ancak 7-8 puan fakat ordan Uefaya gidersek daha iyi olur bence!

Anti-Timsah

Non Mollare Mai

Gruplara kalacağımızı düşünüyorum. Sonrası 3. Olur uefa'ya gideriz.
edit

CHEm !

gideceğimiz yere gidelim de...
amacımız önce gruplara kalmak
sonra takımın gidişatına göre belli olur zaten
Allah kitap Beşiktaş

die-4-u

Başarıdan kasıt ne?
Önce bunu belirlemek lazım :)
Ben de gruplara kalacağımızı düşünüyorum grupta alacağımız 3.lük ile Uefa'dan iyi yerlere gidebiliriz..
Bu benim için başarılı geçirilmiş sezondur

csdenis

En büyük başarı Türk futolbunu şu halindegruplardan çıkmak olur sanırım.Ama bunun için yeterli bir takım değiliz daha!TAM OTURMASI VE 2 -3 sene takımın değişmemesi lazım ki ancak öyle.Ama tabi burası Türkiye!

Anti-Timsah

ist.hatirasi/3-4

bence konusmak için erken ertugrul saglamıda kucumsememek lazım adam UEFA da gelecek vaaadeden 200 t.d arasındaydı...gelmeside biraz erken oldu...

ama kayseriyle neler yaptıgı ortada nasıl oynadıgı uefadada belirli bir yere de geldi...ama sansız elendi elese gidebilirdi bi yerlere

BİZ İNANIYORUZ...TAKIMI İNANDIRMALIYIZ...LEEDS,MİLAN,BARCA GRUBUNDAN 4 PUAN ALMISTIK...BARCAYADA 3 ATMISTIK...CHELSEAİ YENMİŞTİK..İNANÇLA...
YÖNETİM İSTİFA !!!

ugur24

ben şampiyonlar ligi gruplarına kalacağımızı ve grupta kesinlikle sonuncu olmayacağımızı tahmin ediyorum..

carlito1903

gruplara büyül ihtimalle kalırız,gruplarda ise rico,tello,delgado gibi topçualrın performansına göre değişir başarı

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Onur1903

Başarı beklemiyorum,son ikide yer alırız.umarım 3.olur uefada devam ederis.Başarı için oturmuş takım gerekiyor.yeni hoca yeni transferler.Zor gözüküyor başarı.

asasmaz

Adriano

Gruplara kalırız diye düşünüyorum.. Minimum zorlukta bir grupta yer alırsak belki ilk 2'ye girip tur atlıyabiliriz..
Güveniyoruz Ertugrul Hoca'ya.. Ve başarı bekliyoruz..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

Sonuncu olmamak şampiyonlar liginde bizim için başarıdır .