Ana Menü

Hakan Arıkan Transferi

Başlatan CHEm !, Mayıs 29, 2007, 11:11:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş transfere hızlı başladı

Beşiktaş Kulübü, Ankaraspor'un kalecisi Hakan Arıkan'ı renklerine katmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlılar, Ankaraspor kalecisi Hakan Arıkan'ın kendisi ve kulübü ile transfer görüşmelerine başladı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) gönderilen yazıda, ''Şirketimiz, Ankaraspor Kulübü kalecisi Hakan Arıkan'ın kendisi ve kulübü ile transferi konusunda görüşmelere başlamıştır'' denildi.

AA

resmi bi açıklama olduğu için ayrı bi topic açtım
gerçekten çok iyi bir kaleci ama büyük klüplerde yapabilirmi orası meçhul
Allah kitap Beşiktaş

Timurlenk

çok gereksiz bir transfer olur.

Non Mollare Mai

Kötü transfer değil ama gereklimi gereksiz mi tartışılır.. Sonuçta ne olursa olsun kaleyi Runje koruyacak. Bunun yanında Murat şahin var.. Hakan Arıkan ne kadar süre alır bilemiyorum. Ama en azından yedeğimizi sağlama almış oluruz.
edit

husoeagle

büyük bir takımda 3. kaleci şarttır
yoksa sezon ortasında olduğu gibi kalecinizi tek ayakla oynatmak veya son maçta kaleye paf kalecinizi geçirmek zorunda kalabilirsiniz
yapılacaksa bu transfer uygun şartlarda yapılması gerkir

Kartalizmatik

alternatif olması herzaman iyidir.bunun sıkıntısını çok çektik bu sene
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Timurlenk

herkes ramazan gibi olmaz adam kaç sezondur forma giyemiyor daha isyan ettiğini görmedim.
hakan ankaraspor'un 1 numaralı kalecisi,sezon boyunca 1-2 maça çıkmak için bize geleceğini sanmıyorum.
illâ kaleci alınacaksa gsdeki fevzi alınsın.

husoeagle

herkes büyük takıma gelmek ister
fenerdeki serdar rüştü ile volkanın arkasına geldi ama futbol bu görüldüğü üzere o oynadı onun için gelebilir neden gelmesin

Timurlenk

gelebilir ama kalede runje şuanda uyum sağladı eğer oynamazsa sorun çıkarabilir.

husoeagle

onu bilerek gelecek kim gelecekse onun için pek sorun olmaz bence

2 dia 2 muerto

Bu adam kalede devleşicek !
Saygısızlık yapmak istemem ama hiç mi takip etmiyoruz ligimizi adamın kalitesi ortada sadece Serdar' a tanınan şansın Hakan'a da tanınması lazım.

mertcan

neden acaba ???

kalemizde sıkıntı olduğu görüşünde değilim

Runje nin yedeği olmak istiyorsa buyursun gelsin...

2 dia 2 muerto

O senin güzel görüşün Mertcan !
Bence bu sene kaleyi Hakan'a teslim etmeliyiz böylece en az 10 yıl kaleci sorunumuz ortadan kalkar .

mertcan

evet benim görüşüm ;)
madem alacaklar bu adamı kaleye koyacaklar
o zaman runje yi göndermeleri lazım...

2 dia 2 muerto

Zaten onun için aldılar .!

Timurlenk

Ankaraspor'un sözleşmesi süren Hakan için Beşiktaş'tan kaleci Ramazan'ın yanı sıra 2 milyon avro istediği, siyah-beyazlıların da bu teklife sıcak baktığı öğrenildi. Beşiktaş, Hakan Arıkan transferiyle ilgili olarak İMKB'ye de durumu bildirdi.

runjeden daha pahalı :)