Ana Menü

Transferler[Tüm Transfer Haberleri Burada]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 28, 2007, 12:08:06

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

piskopat_-_KARTAL

ewet haklısınız bir ünlü transfer alamadık gitti her halde bu gidişlede almayaacagız biz iii bir beşiktaş bekliyoruz dünya konuşmalı trabferlerle

Anarchy*

Alıntı yapılan: !_black_eagle_! - Temmuz 14, 2007, 13:43:35
Bizimkiler alıcaklar 3.ligren bi forvet sonra geleceğin yıldızı diecekler :) olacagı baska bişi olmaz merak etmeyin (:

bu saatten sonra acıkcası bende oyLe dusunmeye basLadım..

maverick

bu saaten sonra transfer olmaz ki.. herkes geç kaldı
takım hazırlığı yarıladı, şurda 15 gün sonra şl ilk öneleme maçı var..
yeni teansfer gelse ne gelmese ne..
sıkıldım artık
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Anarchy*

bu sene yapıLan transferLeri basta cok beğenmistim yerine gore adam aLınmıstı
fakat son eksikLer kaLmısken sadece bu eksikLer gideriLmedi ne hikmetse..

MeLo

Çok geç kaLındı çoook !
Ömrümüz Navarro,MAkeLeLE,HelguerA iLe geçti !!!!
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

boreas

simdide vieri diolar adm gelmiş 35 ine eger iyi bir golcu olsa italyada buyuk takımlarda kalırdı kariyerine dieck bişeim yok ama yas 35 adam yolu yarılamıs brezilyada arjantinde super cocuklar var kerlon gibi cska da vagner love var gelse 2. nouma olur ama ne nokta transferler yapacaklarmıs finansal acıdan işi icler acısı olan gs ordan burdan buluo sponsorları alıo lincolnu d-smart la anlasmalrında ii para alılar bizimkiler nerdeyse bedacaya verio haklarını bvole yonetim olmaz istedikleri oyunculara bakın cogu 20 mac bile oynamamıs buyuk sakatlıklar yasamıslar paramız yok demiolar madem yok bi gs kadar olamıomusunz sponsor bulcak anca sponsoru delgadoya bulurlar yazık ona verilen 5 milyon euroyla cok daha iyi bir futbolcu bulunabilirdi 1 nobre 10 tane nuno gomese deilşilmez diyen mantıkyaki insanların futboldan anlamadıgı kesin bole yoneticiler dioki forma alın biz alıoz zaten formaları neymiş formalar eskiymiş ben ole dandik bir adamın formasını tasımaktansa nouma formamı tasırım 1000 kat daha iyi bu yoneticilerle sampiyonlar liginde basarı hayal hem ligde basarı butun iyi gelecek vaadeden yerliler  volkan yaman ali bilgin vs dier kluplerde bizim yerli transferler bakıoz bi mehmet yozgatlı var bide iki tane kaleci neymiş burak bizim gelecegimizmiş burak'ın gecen seneki gibi oynamıcanı nerden garanti ediolar tello1yu bir yılda izlemişler izleye izleye sadece 1 yıldır telloyumu izlediniz bu yonetimle birz zor

akbaba71

İlk hedef Kroldrup
İki Fransa, iki İngiltere ve bir ispanya seyahatinden sonra Edouard Cisse'yle anlaşan ve stoper ile forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta beklenen imza bir türlü atılamıyor. Önceki gün Per Kroldrup için Milano'nun yolunu tutan Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot ile yönetici Mario Berk, İtalya'dan da eliboş döndü. Yöneticiler, "Kroldrup için başvurumuzu yaptık. İnce eleyip sık dokuyoruz" dediler.

Cruz çok pahalı
Santrfor konusunda ise Bayern Münih'in Paraguaylı yıldızı Santa Cruz ile anlaşmaya varan Beşiktaş'a Alman ekibinden şok bir talep geldi. Bayern, golcü oyuncu için 4.5 milyon Euro'luk bonservis bedeli istedi. Panzerler 4 milyon Euro'dan aşağıya inmezken, "2.5 milyon Euro'ya imza atarım" diyen yıldız futbolcu için pazarlıklar sürüyor. Juventus'tan ayrılma kararı alan Zalayeta'nın ismi de gündemdeki yerini koruyor.

'Öneriler var'
Bu arada bir açıklama yapan Dış ilişkiler Sorumlusu Mario Berk, "Chelsea'nin 23 yaşındaki golcüsü Carlton Cole teklif edildi. Menacerler bu tip isimlerle bize geliyor. Yaptığımız araştırmada Cole'un Chelsea altyapısından yetişen, güçlü ve gelecek vaadeden bir isim olduğunu öğrendik. Bu doğrultuda menacerlerden resmi evrak ve vekaletname istedik. Eğer bu belgelere ulaşırsak, oturup konuşuruz" ifadesini kullandı.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

jay-z

listede başka adamlarda warmış adamları asmayın hemen 34 lüq yıldız getirmiceqlermiş
:D:D:D getiremezki ztn zuahaha

maverick

off.. offfffffffff.. yedin ömrümü kolot
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Onur1903

Harbiden ömrümüzü yedin bu yaz kolot...

maverick

kaptanın seyir defteri:

bugün 17 temmuz 2007
yine akşam oldu..
celal den ses seda yok bugünde.. en son bir kaç gün önce annesinin yaşını hatırlatmıştı  bizlere.  Allah uzun ömür versin, kalli gibi 73 yaşındaymış..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

!_black_eagle_!

yonetim ugrasmıoki transfer yapalım die onlar oraya sadece tatile gidio he bi iki isim soluolar medyada bize yarın getirio yıldızları

Ya hiç isim verme yada verdiğin isimleri al kardesim !!! ReziL olma Bosuna !!!
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

eyup1903

inadına murat aksu ulan
murat aksu nun yönetimdeyken neler yaptığını gördük
(carew , ailton , richardinho ) vs gibi yıldızları ikna etti
ama bunlardan bi halt olmaz

maverick

bu arada ben fazla takip etmem ama..
nette biraz gezindim.. carlton cole hakkında olumlu izlenimler de çok.. patlamaya ihtiyacı var gibi.. istatistikleri kötü ama adamın tipi uyar  bize.. hem simsiyah.. hem golcü.. hem kule .. uzun süredir böyle adamımız yok
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene