Ana Menü

Transferler[Tüm Transfer Haberleri Burada]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 28, 2007, 12:08:06

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

SAVO MILOSEVIC alinsa olmaz mi, adam suan bosta bonserviside yok...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Non Mollare Mai

Defansta stoper sıkıntımız var. Sağ'a kaliteli ve tecrübeli bir yabancı alınması lazım.
Defansın ortasında gökhan ve toraman ya anlaşamıyorlar yada geçen sezon Tigana'nın ofsayt taktiği kurbanı oldular.
İkisinden birisi yedeğe çekilecekse bu Toraman olmalı. Ama o zamanda tandem'e bir adam daha gerekiyor.
Eğer defansın ortasına adam alıcaksan serdar'ı sağa çekeceksin. Zaten Cisse alındı serdarın o bölgede oynaması zorlaştı.
Hem Serdar'ıda harcamamış oluruz ama Serdar o mevki için yeterlimi tartışılır.

Orta sahanın şu an için iyi olduğunu düşünüyorum ama Tello hakkında soru işaretleri var aklımda. Dün Şili maçındada oynayamadı izleyemedik haliyle. Eğer gerçekten top sürüp orta açabilen biriyse sorun yok. Sağda yozgatlı çok iş yapar.
Ortada Rico ve delgadodan birisi gönderilmeli. Hucum yönü ve bitirici pasları daha etkili olan Rico kalmalı.
Delgado'yuda yedek oturtamazsın. Yabancı adamın yedek oturmamalı. Bu yüzden satacaksın.

Forvete gelince.. Delgadoyu satıp top sürüp gol yapabilen ve fizikli kuvvetli bir adam lazım. Nobre T.c vatandaşı olmasaydı gönderilmesi düşünülebilirdi ancak şu an için kadroda kalmasının zararı yok. Bobo her geçen gün iyiye gidiyor ama yeterli değil.. Yinede satılmamalı kesinlikle.

Şu an eksikliklerimiz defanstan oyun kurabilecek tecrübeli ve sert oynayan bir stoper ve forvettir bana göre. Gökhan Ünal bu takımda çok iş yapar ama Kayseri yönetimi satmıyor malesef..
edit

Doktor

Stoper zaten alınacak forvette yerli cok iyi olur ama bu saatten sonra bence 10 numara istemenin hiç bir anlamı yok ozaman takımı yenilemiş oluruz nerdeyse...

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

Rammos

Riquelme  gelebilir arkadaşlar hazır olun!!!
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

Kartalizmatik

kaynak göster kardeş heyecanlandırma beni:D
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Doktor

Alıntı yapılan: Rammos - Haziran 28, 2007, 18:38:39
Riquelme  gelebilir arkadaşlar hazır olun!!!
Bu adam A.Madride gidiyormus beyler hatta ona bile gonlu pek yokmus yani buraya gelecegini sanmam

Rammos

Şuan için bir kaynak gösteremicem ama sağlam duyumlarım var inşallah olur ama juventus ta devrede şuan vilereal kesin olarak satacak 2 yöneticimiz şuan ispanyada  Riquelme alınırsa Ricardinho gidecek Arkadaşlar hatta ispanyada bi tv kanalı altyazı geçmiş Riquelme nin menajeri bir takımla protokol yaptık diye açıklama yapmış.
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

CHEm !

yöneticiler navarro ve boumsong için saldırıyo
celal kolot onları hergün rahatsız edicez navarroyu istiyorum dedi

sanmam riquelmenin geliceğini
2 tane forvet arkası varken almazlar
öncelik stoper ve forvette
Allah kitap Beşiktaş

CHEm !

Beşiktaş yıllık 1.8 milyon EURO teklif ettiği Navarro'dan haber bekliyor. Navarro 5 gün içinde Sevilla ile sözleşmesini feshederse Kartal olacak...

Arada uçurum var
Siyah-Beyazlılar, prensipte anlaşmaya vardığı ve son teklifini verdiği Navarro'dan haber bekliyor. İspanyol stopere 5 gün veren Beşiktaş, bu süre içinde Navarro'dan olumlu cevap alırsa, imzayı attıracak, aksi takdirde alternatiflere yönelecek. İspanya'da radyoya konuşan Navarro'nun menaceri Jose Fuentes, Sevilla'nın yaptığı teklifin Beşiktaş'ın çıktığı rakamın yanına bile yaklaşamayacağını belirterek, "Navarro 33 yaşında ve son sözleşmesini en iyi şartlarda yapmak istiyor. Bu nedenle Sevilla'dan ayrılmak zorunda kalacağı için üzgün" diye konuştu.

Sözleşmesi bulunuyor
2008 yılı haziran ayına kadar Sevilla ile sözleşmesi bulunan ve oynadığı maç sayısına oranla bir yılda sözleşmesini uzatma opsiyonu olan Navarro'nun Beşiktaş'a gidip gitmemesinin futbolcuya ve Sevilla kulübüne bağlı olacağını kaydeden Fuentes, Beşiktaş'ın Navarro'ya teklifinin Sevilla'da kazandığından hemen hemen 3 katı daha fazla olduğunu söyledi. Javi Navarro ile Sevilla kulübünün yapacağı toplantı sonrasında kararın netleşeceğini kaydeden Fuentes, "Umarım Sevilla, Javi'nin ayrılmasında zorluk çıkarmaz. Navarro yüzde 90 Beşiktaş formasını giyecek" dedi.

Javier Navarro kimdir?
Ülkesi: İspanya
D.Tarihi: 6 Şubat 1974
Yaşı: 33
Boyu: 1.82 cm
Pozisyon: Defans
Takımı: Sevilla
Oynadığı Kulüpler: Valencia,
Logrones, Valencia, Elche. Ülkesi: İspanya

fanatik

Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

yönetim doğru düzgün iş yaparsa peşini bırakmazsa alıcaz inşallah :)
Allah kitap Beşiktaş

Anarchy*

insallah alırız saglam adam
ayrıca bu forvetlerle de olmaz ya saglam bı forvette almamız gerekır..

CHEm !

Belçika'nın en yüksek tirajlı gazetesi HLİ, Serhat Akın'ın Beşiktaş ile 3 yıllık sözleşme imzalamak üzere dün Türkiye'ye geldiğini yazdı. Serhat Akın'ın menajeri Fazıl Özdemir, Beşiktaş ile görüşmek için Türkiye'ye geldiğini ve bu hafta sonuna kadar siyah- beyazlı kulüple bir anlaşma sağlayabileceklerini söyledi. Özdemir, Anderlecht'in isteği fiyat ile Beşiktaş'ın Serhat için ödemek istediği miktarın çok fazla olmadığını belirtti. Anderlecht'in menajeri Herman Vholsbeeck ise transfer konusuyla ilgili olarak, ''Bu olaydan haberdar değilim. Hala resmi bir teklif bekliyorum onun için fiyat konusunda bir açıklama yapamam'' dedi. Öte yandan Serhat Akın'ın Anderlecht kulübüyle 1 yıllık sözleşmesinin kaldığı ve takımında kadro dışı kaldığı öğrenildi.

AA
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Eski serhat yokki benim bildiğim..Kölnde bile tutunamadı..

Çok severdim kendisini ama ...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net