Ana Menü

Transferler[Tüm Transfer Haberleri Burada]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 28, 2007, 12:08:06

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Doktor

Malesef Navarroda olmadı kucuk puruzlerden dolayı gerçi bu adam niye ordan ayrılmak ister anlamak mumkun degil

rommedahl

Transferi yanlış yerde yapıyorlar bence öle Sevilla takımından kimse gelmez adamlar Real e satmıyor bize mi satacak Bence İngiltere liginden adam alınmalı Gilberto Silva çok iyi olurdu bide Edmilson Forvetede Newcastle den Dyer bunlar bize Şampiyonlar liginde lazım

CHEm !

İspanyol basını, Sevilla'dan Luis Fabiano veya Renato'yu almak içinyapılan girişimlerin olumsuzlukla sonuçlandığını belirtirken, RealBetis'teki Marcos Assunçao'nun transferinin de sorunlu olduğunu ilerisürdü. Sevilla'da bulunan Beşiktaş kulübünden 2 görevlinin, dün akşam Real Betiskulübü başkanı Lopera ile ofisinde görüşmeler yaptığı, ancak Assunçao'nunkendisi veya menajeri ile hiçbir görüşmenin olmadığı belirtildi. Marcagazetesi, Assunçao'nun Türkiye'ye gelmek için şartlarını yazılı olarakBeşiktaş'a verdiğini yazdı. Gazeteye göre, Assunçao'nun şartlarının kabuledilmesi halinde Beşiktaş ile Real Betis'in anlaşmaya varabileceklerisöyleniyor.

AA
Allah kitap Beşiktaş

Doktor

Ne transfermiş yahu bitmek bilmedi ama sonu guzel olacak gibi hayırlısı olsun

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Doktor

Lig Tvden şuan aldığım habere göre son transferimizde Sevillanın kaptanı Navarro olacakmış... :sigara Gerçi bu adam ordan niye ayrılıyor onu anlamadım açıkcası... :allaalla

Adriano

Beşiktaş transferde hareketli günler yaşıyor!..

Siyah beyazlıların Fransa'nın Paris Saint Germain takımından renklerine bağladığı orta saha oyuncusu Edouard Cisse'nin cuma günü 17.30 uçağı ile İstanbul'a geleceği öğrenildi. Fransız oyuncunun transferini gerçekleştiren yöneticiler Mario Berk ve Celal Kolot'un ise yarın İstanbul'da olacağı belirtildi.

Bu arada İspanya'nın Sevilla takımında oynayan defans oyuncusu Navarro'nun transfer görüşmelerinde de önemli yol kat edildi. İspanyol oyuncunun kulübünden bu transferle ilgili 2 gün içinde haber gelmesi bekleniyor.

MARATON.COM.TR ÖZEL
HABER: TUNÇ ELİBOL
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Adriano

Şuan isteyen bana kızsın isteyen desteklesin, transfer dönemini en verimli geçiren klübüz ! Neden derseniz her sezon yap-boz gibi takım bozulur sonra tekrar kurulurdu.. Şimdi transferde etkisiz görünüyoruz birçok kişiye göre.. Ancak yapılan transferler nokta transferler diye düşünüyorum.. Bir anlamda yerine CUK oturan cinstendi :)
Kadroyla pek oynanmadan 3-4 yerinde takviye yapan takım transfer döneminde en etkili kulüptür bence..

Hakan Arıkan: Mükemmel bir kaleci.. Anadolu kulübünde belki birçok kişi görememişti bu yeteneği.. Milli maçta gelecekte neler yapabileceğinin sinyallerini verdi..

Rüştü Reçber: Transferini duyduğum zaman önce bir şok oldum nasıl yaparız böyle bir transferi diye ancak sonra düşündüm ve yerinde transfer olduğunu anladım.. Bu adamın Türk Futbol'una verdikleri tartışılmaz.. Kaç senedir Fenerbahçe oynamakta olduğu için belkide üzüldü birçoğumuz.. Ancak bu zor durumunda Beşiktaş ona kucak açtı kalitesini bilerek..

Mehmet Yozgatlı: Kuşkusuz Türkiye Süper Lig'inin en iyi 3 sağ kanat oyuncusundandıR.. Takımında yedek kalıyordu çünkü bilmiyorlarmıydı neler yaptığını veya kalitesini.. Ancak tam futboldan soğuma noktasına geldiğinde bizimle anlaştı ve kulübümüz kaliteli bir kanat oyuncusuna imza attırdı..

Rodrigo Tello : Hiçbirimiz duymadık, görmedik, tanımıyoruz.. Nasıl bir oyuncu, ne yapar, ne eder bilmiyoruz.. Ancak transfer komitemiz uzun zamandır takip ettiği oyuncular içinden Tello'yu seçmiş.. Çok fazla acemi olcak değildir komite.. Copa America maçlarında göreceğiz.. Hayırlısıyla Bobo gibi olur :) Geldiği zaman birçok kişinin espri konusu oldu ancak sonra takımın vazgeçilmezi oldu.. İnşallah böyle olur Tello !

Ve bu otumuş sayılabilen kadroya 2 yabancı takviye [Edourd Cisse + Navarro(Büyük olasılık)] şampiyonluğun en güçlü adayı yapar bizi.. Ertuğrul hocaya güvenimiz sonsuz.. Genç, dinamik, kaliteli bir ekibiz.. Bu sezon Beşiktaş'ımızın ligde ve avrupada başarılı olacağına canı gönülden inanıyorum..

Şuan Türkiye'nin en guvenilir kalesi ve defansı bize aiT ! Kale: Rüştü - Hakan - Murat !!! Defans:  Deli - Toraman - G.Zan - Serdar  !!!
Şuan Türkiye'nin en iyi sağ kanatlarından biri bizde ! Mehmet Yozgatlı !!!
Orta sahamızda bir sürü alternatif oldu ! Ricardinho - Delgado - Koray - Cisse - İ.Akın - M.Yozgatlı - Tello - Burak !!!
Ön Libero'ya yabancı transfer yapılacak ! Büyük olasılık Navarro !!!
Forvet Hattında uyumlu sambacılarımız ve alternatifleri var ! Bobo - Nobre !! Olmadı G.Güleç - Burak - İ.Akın oynayabiliR !!
Türkiye'nin en iyi çıkış yakalayan Teknik adamı ve Avrupa dergilerinde en genç ve yetenekli 20 teknik adamdan biri !! E.SağLam !!
[/color]
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Doktor

Güzel yazmışın dediklerini çoğu dogru kardeş katılıyorum,yalnız Cisse ön libero Navarro stoper olacak ;)

KartaL_Gurkan

Deniz güzel yazi ;)
katiliyorum yanliz bence hareketli bir forvet lazim bobonun yanina... ;)

CHEm !

Stoper arayışlarına da devam eden futbol şube sorumlusu Celal Kolot ve yönetici Mario Berk'in transferi 7 temmuz'da yapılacak Avusturya kampına kadar yetiştirmeyi planladıkları belirtildi. Yöneticilerin ünlü İspanyol futbolcu Navarro ile anlaştıkları, kulübü Sevilla ile de görüşmeleri sürdürdükleri ifade edildi.

Öte yandan Beşiktaş Juventuslu Boumsong ile yaptığı görüşmelerde de önemli bir yol kat etti. Fransa'dan Cisse'yi kadrosuna katan Beşiktaş, tecrübeli futbolcunun takımda yabancılık çekmemesi için de Boumsong transferini daha çok istiyor.

BOUMSONG KİMDİR?
Beşiktaş'ın transferini bitirmek üzere olduğu Jean Alain Boumsong kariyerinde Auxerre, Le Havre ve Newcastle gibi takımlarda forma giydi. Fransa milli takımının da forma giyen Fransız defans oyuncusu milli takımla Dünya Kupası ve Avrupa Futbol Şampiyonası'nda mücadele etti. Kamerun asıllı futbolcu hava toplarındaki başarısıyla dikkat çekiyor.

Geçen sezon Newcastle United takımından Juventus'a transfer edilen Boumsong takımdan ayrılma kararını teknik direktör Didier Deschamps'ın vedasından sonra almıştı.

1.90'lık dev stoper ile Beşiktaş daha önce de ilgilenmiş ama kadrosuna katmayı başaramamıştı. 14 Aralık 1979'da doğan Boumsong, profesyonelliğe 1997'de Le Havre formasıyla adım attı. 2000- 2004 yılları arasında Auxerre macerasının ardından Glasgow Rangers'ta 1 sezon oynayan siyahi futbolcu, 2005- 2006 sezonunda Newcastle'a gitti. Geçen sezon Juventus'ta forma giyen Boumsong, 21 kez Fransa Milli Takımı'nın formasını giydi.

Newcastle, Boumsong'u Juventus'a 6 milyon Euro'ya satarken Fransız futbolcuyu G.Rangers'tan 10 milyon Euro'ya transfer etmişti.
Allah kitap Beşiktaş

IL Capitano

rustuye yilda 1,5 milyon euro,
cisseye yilda 1,5 milyon euro

ben bu rustuye neden bu kadar para veriliyor hala anlamis degilim???
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

jay-z

Alıntı yapılan: KartaL_Gurkan - Haziran 27, 2007, 17:58:59
Deniz güzel yazi ;)
katiliyorum yanliz bence hareketli bir forvet lazim bobonun yanina... ;)

bencede forvet lasım ama stoperde lasım o yüzden bence rico gidmeli uff ne kadro olur

rüştü - serdar navarro zan deli - yozgatlı cisse delgado tello - bobo nobre (bence yeni alınmalı )

bence carew geri dönmeli ama yönetim napar bilmem

[KralKartal]

yerli forvet oyuncunun alinmasi sart..

birde orta sahaya 10 numara...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Takımın 3 önemli mevkiye ihtiyacı var

1-Savunma : Bu bölge 2-3 senedir sürekli sorunlu. Toraman ve Gökhanla olmuyor. Birisi yedeğe çekilip oyunu açabilecek aynı zamanda etkili savunma yapabilecek bir oyuncu lazım

2- Delgado ve Rico geçen sene giç bişey vermediler..Uğraşmanın anlamı yok..Gönder iksiini getir çok kaliteli AMC sini..

3- Forvet Bobo ve Nobre ile olmaz..Kaliteli bir isme ihtiyac var :)

3 trasnfer yapacaksınız yani.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net