Ana Menü

Transferler[Tüm Transfer Haberleri Burada]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 28, 2007, 12:08:06

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Büyük konusucam ama bu adam da iş olsaydı adını bu forumdaki üyelerden bir ya da iksinin bilmesi lazım ki bende tanımıyorum .
Bu adamı getirerek bizi kandıramazsın yönetim !

Brestgerfich

Kaleci Hakan'ı almışız. Telefona msj geLdi..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

tello transferi kesinlikle yatti
kulübüyle anlasmis
cok iyi bi sol kanat oyuncusunu kacirdik maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Timurlenk

şimdi lig tvde izledim tello'nun akşam saatlerinde istanbul'a gelmesi bekleniyormuş.hyypia ile pazarlıklar devam ediyor eğer hyypia alınırsa yabancı transferi kapanacak 2 yabancı almış olacağız.
yaklaşık 1 saat önce ertuğrul sağlam'ın lig tv'ye verdiği ropörtaj yayınlandı.
yıldırım demirören ile antalyada görüşme yaptığını doğruladı ama henüz ir anlaşma yok en geç 2 gün içinde netlik kazanacak dedi.
şahsi fikrim lucescu işi yattı ertuğrul gelecek.

Beşiktaş dışında birbaşka önemli haberde vestel grubu masisaspordan desteğini her an çekebilir.

carlito1903

tello sol kanada ilaç olur bence frikikleride süper adamın umarım bu transfer gerçekleşir

ugur24

tello konusunda bir fikrim yok ama hyppia kesinlikle aradığımız adam..ertuğrul sağlam şu anda kesinlikle gelmemeli..

black_eagle_sefa

hyppia gelse varya ne güsel olur ertugrul cok güzel bi insan efendi seviyeli ii hos ama bence daha cok tecrübeye ihtiyac olabilir sampiyonlar liginide düsünürsek ertugrul biraz uzak kalıor
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

carlito1903

Alıntı yapılan: Palermo ! - Mayıs 29, 2007, 12:44:48
Büyük konusucam ama bu adam da iş olsaydı adını bu forumdaki üyelerden bir ya da iksinin bilmesi lazım ki bende tanımıyorum .
Bu adamı getirerek bizi kandıramazsın yönetim !
2001 den beri sporting lizbonda oynuyor sportingin frikiklerini o kullanıyor ve sol kanatta oldukça ii youtube da ismini yazın çok güzel golleri var bence bu transfer kesinlikle bitirilmeli

eRe

Tello Beşiktaş için geliyor
Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın prensip anlaşmasına vardığı Şilili futbolcu Rodrigo Alvaro Tello'nun, yarın İstanbul'a gelmesi bekleniyor. Portekiz'in Sporting Lizbon takımında forma giyen 28 yaşındaki Tello, sol kanatta görev yapıyor. Bu arada Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, yarın Akaretler'deki kulüp binasında saat 16.00'da toplanacak. Yönetim kurulu toplantısında teknik direktör konusu ve transferlerin gündeme geleceği öğrenildi.

Kaynak : AA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

2 dia 2 muerto

Bende farklı bir ajansta Tellonun İstanbula geleceğini duydum .
Valla Keskinli Abi çok iyi bir oyuncu elimizden kaçırdık diyor şahsen ben tanımıyorum ama böyle bir yorumda bulunulmuşsa zayıf olan sol kanata transfer edilebilir bonservisi de elinde zaten .

eRe

bence tello gelecek kı ben artık haber ajanslarının bıldırılerıne ınanıyorum yoksa fanatık veya fotomac yazsa ımkan bıle tanımam ama ayrı ayrı yerlerde haber ajanslarında gelecegı tarıh bıle bıldırılmıs durumda o zaman burda bı ıs var.yarın olunca hersey netlıge kavusur
en azından fotomac gıbı gelıcek denılıp haftalarca bu konu olmuyor
www.erdemeksi.com

keskinli

portekizli arkadasim lizbonla anlastigini söyledi.
cocuklari icin daha fazla para kazanabilecegi istanbula gitmiyor dedi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

2 dia 2 muerto

eRe

www.erdemeksi.com

Anarchy*