Ana Menü

Transferler[Tüm Transfer Haberleri Burada]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 28, 2007, 12:08:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

ben yabancı hakkımızı forvetten yana kullanalım diyorum yaa stoper olarak yerli istiyorum

2 dia 2 muerto

Tamam ama benim yazımı alıntı yaptıktan sonra altına kimeyi dışarı çıkarmayacağız yedekte bırakacagız dedin . Biz yabancı oyuncu transferinden bahsediyoruz sen altına bunu yazıyorsun . Bir çelişki var burada . Neyse konuyu dağıtmayalım .

carlito1903

bencede konu baya dağıldı.... sonuç olarak ben yabancı bi forvet ve yerli bi stoper istiyorum

2 dia 2 muerto

Yabancı Forvet
Yerli Sağ Kanat
Yerli Stoper le transfer sezonunu kapatmalıyız .

Yerli Forvet alınırsa sağ kanata yabancı alınmalı ama .

Adriano

Beşiktaş'ın Mehmet Topuz ısrarı sürüyor. Kayserispor yönetimi, bu futbolcu için Avrupa'dan gelen 8 milyon euro'luk teklifi geri çevirirken; siyah- beyazlılar kaynak bulup, Mehmet'i renklerine katmak istiyor. Mali işlerden sorumlu asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu, Kayserisporlu Mehmet Topuz'u almak için kaynak arıyor. Beşiktaş'ın maddi kriz yaşadığı anlardaki hamleleriyle dikkat çeken Soğancıoğlu'nun, "Mehmet'i almak için ne gerekiyorsa yapmalıyız" diyerek 2-3 milyon dolarlık kaynak arayışına girdiği öğrenildi.

Kaynak: Pasfotomaç

Avrupa'dan 8 milyon Euro'luk teklif gelmiş Topuz'a, Kayseri reddetmiş ;D
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carlito1903

Yeni sezon transferleri için Fransa'da transfer görüşmeleri yapan Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, yönetime rapor verecek.
Kolot, önce teknik direktör Ertuğrul Sağlam'la bir araya gelecek. Celalettin Kolot ve menajer Ali Gültiken, Paris Saint Germain'in orta saha oyuncusu Edouard Cisse ve stoperi Mario Yepes ile görüşmeler yaptılar.
Görüşülen isimlerden Mario Yepes 1976 doğumlu. Hava toplarına hakim, güçlü bir stoper. Futbola forvet olarak başladığı için rakip kale önünde de etkili.
Ocak ayında Marsilya maçında bileğinden sakatlandığı için 3 ay futboldan uzak kalan Kolombiyalı futbolcu bu sezon 24 lig maçında oynadı, 1 gol attı. PSG'de geride kalan 3 sezonda ligde 32 maç ortalaması ile oynayan Yepes'in maliyeti ise 3,5 milyon EURO. PSG taraftarının 'Super Mario' lakabı taktığı Yepes, istikrarıyla göze çarpıyor.
ORTA SAHA İÇİN CİSSE
Beşiktaş'ın ilgilendiği PSG'li orta saha oyuncusu Edouard Cisse ise  1978 doğumlu.
2004 yılından bu yana PSG'de forma giyen Fransız futbolcu bu sezon 34 maçta 2 gol attı. Cisse'nin maliyeti ise 2,7 milyon EURO. 
Öncelikle stoper almak isteyen teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Mario Yepes'e daha sıcak bakıyor. Siyah beyazlılar iki oyuncuyla da temaslarını sürdürüyor. Yönetimin onayına göre bu futbolcular için PSG kulübüyle pazarlık başlayacak.
Kaynak:NTVspor

CHEm !

Kolot'un, Lorient'in 28 yaşındaki savunma oyuncusu Sylvian Marchal için temaslarını sıklaştırdığı ve olumlu adımlar atıldığı belirtildi. Paris Saint Germain'in yıldızı Traore'yle de ilgilenen Siyah-Beyazlılar'ın 3-4 gün içerisinde ikinci yabancı transfer bombasını patlatmasına kesin gözüyle bakılıyor. Kara Kartal daha önce Sporting Lizbon'dan Rodrigo Tello'yu renklerine bağlayarak, yabancı transferdeki ilk adımı atmıştı. Bu arada Beşiktaş Yönetimi, Tello ile ortaya atılan 'Menaceri 500 bin Euro aldı' iddiasını yalanladı.

fanatik
Allah kitap Beşiktaş

yuNuS1903

Kartal'ın Fransa taarruzu
Yeni sezon öncesi transfere hızlı bir giriş yaparak Rodrigo Tello ve genç kaleci Hakan Arıkan'ı renklerine bağlayan Beşiktaş yönetimi çalışmalarını sürüdrüyor.

Siyah Beyazlı ekibin futbol şube sorumlusu Celal Kolot son 3 gündür Fransa'da yaptığı temaslarını tamamlayarak İstanbul'a döndü. Kolot'un Paris Saint-Germain'nin tecrübeli stoperi Mario Yepes, aynı takımda forma giyen Sammy Traore ve Edouard Cisse ile ciddi olarak görüştüğü öğrenilirken, yaptığı temasların ayrıntılarını bugün biraraya geldiği yöneticiler ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile masaya yatırdı.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın Traore'yi istemediği diğer iki futbolcudan birinin alınması yönünde rapor verdiği öğrenildi. Sabah saatlerinde Sağlam ile bir araya gelen Kolot bu görüşmenin ardından maddi konuları konuşmak üzere Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk ile buluştu. 3 saat süren görüşmenin ardından Kolot, Yepes ve Cisse'den birinin alınması için önümüzdeki hafta tekrar Fransa'ya gitme kararı aldı. Paris Saint-Germain kulübü iki futbolcuya da 2.5 milyon Euro bonservis bedeli belirlerken, bu rakamın 1.5 milyon euro civarına düşürülmeye çalışılacağı kaydedildi.

Ayrıca Edouard Cisse'nin hem yaşının daha genç oluşu hem de ön libero mevkinde oynayabilmesi sebebiyle, Beşiktaş'a daha yakın olduğu öğrenildi. Celal Kolot'un, başkan Yıldırm Demirören ile de son bir görüşme yaparak en geç çarşamba gününe kadar Fransa'ya giderek bu transferi bitirmesi bekleniyor. Öte yandan Cisse'nin Beşiktaş'a transferi gerçekleşirse yıllık 1.5 milyon Euro ücret alacağı ifade edidi.

03.06.2007   

Kaynak : DHA

carlito1903

Beşiktaş'ın genç hocası, Kayserispor Başkanı Recep Mamur'u aradı: 'Eğer izin verirseniz, Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal'ı yeni takımımda görmek isterim'
Yeni sezonda şampiyonluğu hedefleyen Beşiktaş, teknik direktörlük görevini Ertuğrul Sağlam'a teslim etmiş, yerli ve yabancı transferde de önemli isimlerle ilgilenip iddiasını kanıtlamıştı. Daha önce Sporting Lizbon'dan Rodrigo Tello ve Ankaraspor'dan Hakan Arıkan'ı resmen renklerine bağlayan Siyah-Beyazlılar, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de gündeminde olan Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal için Kayserispor'un kapısını çaldı
Eski başkanı Recep Mamur'u telefonla arayan Kara Kartal'ın çiçeği burnunda teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, "Başkanım, yerli bir hoca olarak Beşiktaş'ta başarılı olmayı çok istiyorum. Türk futbolunun gelişmesi açısından sizin de desteğinizi bekliyorum. Eğer izin verirseniz, eski öğrencilerim Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal'ı da takımımda görmek isterim. İstediğiniz bonservis ücretini vermeye hazırız" ifadesini kullandı
Kayseri Başkanı Mamur ise, "Teklifiniz için teşekkür ederiz. Beşiktaş daha önce de iki futbolcumuz için öneride bulunmuştu. Ancak o zaman takımın başındaydınız ve 'Mehmet ile Gökhan giderse, görevi bırakırım' demiştiniz. Yeni bir stat yapıyoruz, hedeflerimiz çok büyük. Yönetim kurulumuz, Gökhan ve Mehmet gibi iki futbolcuyu kaybetmek istemiyor. Ancak yeni teknik direktörümüzle görüşüp, onun da fikrini alacağız ve size yanıt vereceğiz" dedi.
Süper Lig'in son maçında Kayserispor, Beşiktaş'ı 3-0 yendikten sonra ev sahibi ekibin iki yıldızı Gökhan Ünal ile Mehmet Topuz, İstanbul'a Siyah-Beyazlı kafileyle birlikte dönmüştü. Uçakta Mustafa Doğan'ın doğum günü kutlanırken, eğlenceli ortama Gökhan ve Mehmet de ayak uydurmuştu. Daha sonra yönetici Mario Berk, boş bir kağıda sözleşme örneğini yazmış ve Mehmet Topuz'a imzayı attırmıştı. Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot da "Yönetim Kurulu'nun haberi olmadan yapılan bu sözleşmenin anlamı yok" diyerek espri yapmıştı. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da takibinde olan iki futbolcuya Rusya'dan da teklifler geliyor.
Kaynak:Fanatik

alper_1903

yabanci stoper sart forvette bobo ve nobre var daha ne

stoper pozisyonuna kaliteli bi yabanci lazim ve gelecekte
sag kanata da iyi bi yerli gelirse burak yilmazla rekabete girerler iyi olan oynar
forvete de insallah gökhan ünal diyorum ama olmiyacak galba kayserisporun vermeye hic niyeti yok
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: alper_1903 - Haziran 04, 2007, 11:27:34
yabanci stoper sart forvette bobo ve nobre var daha ne

stoper pozisyonuna kaliteli bi yabanci lazim ve gelecekte
sag kanata da iyi bi yerli gelirse burak yilmazla rekabete girerler iyi olan oynar
forvete de insallah gökhan ünal diyorum ama olmiyacak galba kayserisporun vermeye hic niyeti yok

Stper olarak oyuncu alındıgında hangı oyuncuyu yedekte bırakacagımızıda soylesen daha memnun olurum Alper . Toramanı mı Zanı mı ?

alper_1903

alper_1903

Toraman sag tarafa da alinabilir ortada avrupa icin yetersiz buluyorum toplari yeterince uzaklastiramiyor ve bunun da örnekleri var

gökhan zan banko

asasmaz

mehmet topuz,g.ünal birde defans alınmalı

eRe

"Kartal'a gelirim"
Fatih Terim'in Milli Takım'a davet ettiği, transfer döneminin gözdesi Colin Kazım Richards'tan Beşiktaş'a yeşil ışık. Fenerbahçe ile Galatasaray'ın da kıskacında bulunan Sheffield United'ın parlayan yıldızı, "Kulübüm izin verirse Beşiktaş'ta seve seve oynarım" dedi.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan haber şöyle: "Brezilya sınavına hazırlanan ay yıldızlılarla birlikte Almanya kampında bulunan genç yetenek şunları söyledi, "Çocukluğumda, ailemde Beşiktaşlı çok olduğu için Beşiktaş bana daha cazip geldi. Ama profesyonel yaşanır, menajerim ve kulübümle anlaştıkları taktirde seve seve gelirim" diyerek siyah beyazlı kulübe kapıyı açık bıraktı.

Fatih Terim'e övgü yağdırdı

Fatih Terim'e de övgüler yağdıran Colin Kazım, şöyle konuştu: "İngiltere arenasında top koşturmak kolay değil. Fizik olarak güçlü olmak lazım. Bu nedenle kendimi çok iyi hazırladım. Uluslararası arenaya hazır olmamı Fatih Terim sağladı. Çok iyi bir teklif gelirse, Türkiye, Beşiktaş neden olmasın? Milli Takım'da iyi bir arkadaşlık ve mükemmel bir ortam var. Terim Hocam bana Türkiye'yi sevdirdi. Beşiktaş kaptanı İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman da benimle yakından ilgilendi. Serdar Kurtuluş'la Beşiktaş'ta da oynamak güzel bir duygu. Özellikle geleceğe yatırım yapan ve önceliği genç futbolculara veren bir takımda oynamak bana mutluluk verir. Ancak dediğim gibi, profesyonel bir futbolcuyum. Son sözü menajerim ve kulübüm Sheffield United verir." 

Kaynak : Hürriyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi