Ana Menü

Bobo'nun satılmasına karşıyız!!!

Başlatan rommedahl, Mayıs 24, 2007, 20:04:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onur_28

Alıntı yapılan: die-4-u - Mayıs 24, 2007, 20:21:00
Ben farklı düşünüyorum..
Futbol artık ticarete döndü..Değerini bulan her malın satılması dolayısıyla parayı veren düdüğü çalar..
Kimse bana Bobo'yu satıp küçüleceğimizi söylemesin...
Sevilla Baptista'yı,Ramos'u,Reyes'i sattı ama büyüklüğünden hiçbirşey kaybetmedi..
Mantalite değişip Paralar fuzuli harcanmasın yeter...

yanlıs dusunuyorsun ozaman en basit ornek ronaldinho 250milion $ dediler verdi abrahamovic aama genede satmadılar....

ve bu ülke türkiye parasını versen bile 22 25 yasında bi yıldız gelmiyor buraya ancak 30dan sonra ii bir para verirsen geliorlaar eger bu adamın hamurunda yıldızlık varsa 30a kadar bizim tutmamız lazm büyük takım boyle olunur..CAREW ede cok isyan ettik satılmasın die amaa bizi takan kim...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

ugur24

Alıntı yapılan: die-4-u - Mayıs 24, 2007, 20:21:00
Ben farklı düşünüyorum..
Futbol artık ticarete döndü..Değerini bulan her malın satılması dolayısıyla parayı veren düdüğü çalar..
Kimse bana Bobo'yu satıp küçüleceğimizi söylemesin...
Sevilla Baptista'yı,Ramos'u,Reyes'i sattı ama büyüklüğünden hiçbirşey kaybetmedi..
Mantalite değişip Paralar fuzuli harcanmasın yeter...

dediğin doğru ama örnek verdiğin oyuncular neredeyse beşiktaş'ın takım değeri karşılığında satıldılar..bobo'ya verecekleri maksimum para 10 milyon euro..en azından bir yıl daha takımda tutulup seneye daha iyi fiyata satılmalı..

Doktor

Heralde boyle bir durum soz konusu degildir evet para cok onemli ama son 15 yılda herkesden ondeydik ama 3 4 şampiyonluk geriye dustuk artık sampiyonluk zamanı...

rommedahl

Bobo yu satan şampiyonluğu satar 22 yaşında oyuncuyu satarsan kaç yaşında alacaksın anlamıyorum Bobo şimdi Chelsea de Sevilla da oynasaydı fiyatı daha da artmıştı ondan yararlanmak lazım en azından 25 ine kadar hem Bobo nun fiyatının yükseleceği yer Şampiyonlar Ligidir...

mertcan

bende bobonun satılmasına karşıyım...

daha genç
en azından 2 sene daha bizde oynamalı...

burak_bjk

en azından bir iki yıl daha bizde kalması lazım
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

keskinli

para icin satilmasina bende karsiyim
ama durmak istemeyenin yolu acik olsun
anlasilan bobo biraz ilgi görmeye basladigi icin,baska liglere gitmek istiyor
gitmek isteyeni zorla tutarsan,verim alamazsin
piyasasini iyi yapip yollayacaksin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Anarchy*

inşallah kalmak ıster o da bızım gıbısını daha zor bulur ;D

eyup1903

yeter artık yeter
bukez ciddiyim bobo yu satanı bende satarım

ricardinhobjk1903

:bjk :bjk Bize BOBO gibi adamlar çok lazım eskiden bunun gibi adamların kıymetini bilemedik bunun kıymetini bilin artık yeter!!!!!!

isyankar_ÇARŞI

duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

carsi52

Bobo satılmasın Bobo gibi adam çok zor buluruz.
Bölünür senin için uykular!

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR