Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

gunluk yıne bır cumartesı basladı ve bıtıyor. saat 1 oldu yapıcak bısey yok
cıkıp bıraz dolasmak ıstıyorum ama....
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

gunluk;bursa sampıyon olsada olmasada yarın yesıl-beyaz gıyınıcektım. ama adamlar sampıyon oldu sımdı yarın ne yapıcaz ya gıysek mıllet agız yapıcak gıymesek ıcımızde kalıcak. ne yapsak lan dıye dusunurken anı bır manevra ıle yarın okula BESIKTAS tısortumle gıtmeye karar verdım

Guti ORÇ.

bugun türk popunun ünlü simalardından ajdar ile aynı otobüsü paylaşmanın gururnu yaşıyorum günlük :D

carsi52

Alıntı yapılan: Orçun - Mayıs 20, 2010, 16:45:03
bugun türk popunun ünlü simalardından ajdar ile aynı otobüsü paylaşmanın gururnu yaşıyorum günlük :D

Git intihar et bence orçun :ahaha
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

günlük doktordan geldım sımdı ve su an miğde agrısı ıcın gittiğim doktordan kalbinde ritm bozuklu teşhisi ile donmek nasıl bı duygu su an onu dusunuyorum

ilhan mansız_melis

Geçmiş olsun abi..

Ne dedi doktor tam olarak ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

gunluk bugun doktora gıttım sımdı evdeyım.
ÜLSER dedi. bu nedır ne degıldır tam bılmemekle beraber artık saglıklı bır yasam gerekıyor bunu anladım...

IL Capitano

Gecmis olsun Ada$.. al sana bir kac tavsiye; (seninki mide ülseri heralde). ;

Alıntı YapTedavi süresince istirahat edin - Yemeklerinizi, her gün belirli saatlerde yiyin - Bağırsaklarınızın düzenli bir şekilde çalışmasını sağlayın - Sigara, çay, kahve ve alkolü bırakın - Diş sağlığına önem verin - Süt ve sütlü yiyecekler, yumurta, kızarmış ekmek, tereyağı, pelte ve haşlanmış balık, sebze püreleri ve patates yemeğini sofranızdan eksik etmeyin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

taksimde sevgilimle güzel birgün gecirdim. yemek yedik sinemaya gittik ;D

mutluydum yanımda olduğu için. biyandanda öss vicdan azabına sürüklüyordu. 15 gün içinde hardworker olmam lazım.

yoksa ytü inşaatı unutmam lazım. günlüğüm benim anam hoşçakal :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

gunluk saglıklı bır hayat ıcın baslangıcı bugun yaptık. sabah az ve duzgun beslenmekle beraber oglen sadece corba ıctım. daha sonra aksam ıcınde fazla yemege abandıgımı soyleyemem.
ılac tedavısı suruyor. cuma gunu sonucları alacagız. 15gun daha ılac tedavısı ıle son kararı verecekler

Cem Goren

gunluk acayıp kotu durumdayım. hergun 6tane ılac ıcıyorum bas agrısının haddı hesabı yok bugun kendımı eve zor attım.
keske daha once adam gıbı beslenseydık

KeePSaKe

Yarın 4 sınav var hangine çalışıcağımı şaşırdım artık :D
Since 1903

Cem Goren

gunluk kalp'de sorun yok ulser var sadece dıye kendımızı avuturken reflu nerden cıktı lan

carsi52

Bugün Fatsaspor'un 3.lige çıkmak için Ankarada yarı final maçı vardı yensek pazar günü final oynıcaktık ondan sonra 3.lig olucaktı :)
Ama malesef Penaltılarda yenildik 4-2 be günlük..
Off ulan harbi çok moralim bozuldu geçen sene finalde bu sene yarı finalde..

Düşünün işte Fatsadan Ankara'ya Amatör bi maç için 9-10 otobüs gitti..
Final maçına 20-25 Otobüs gidilmesi bekleniyordu.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

günlük naber
bugun saat 1bucuga gelıyor Ayberk'ın canım sıkılıyo ısın yoksa şairlere gıdelım laflarız önerısıne bende kayıtsız kalmadım evde pc basında zaman öldürmektense gıdıp 2lafın belını kırarız dıyerek Tugcay'ıda alarak yanıma gıttım şairlere. Ayberk gelırken Erdi'yıde alıp gelmıs. sohbet muhabbet guzel gıderken apaçi virüsünün yayıldıgına bir kez daha şahit olduk. ama kısa surdu. neyse sohbet muhabbet tum hızıyla surerken ıyıce keyıflendık. En son apaçi virüsüne karsı koydugumuz bı arkadasımızın bıze gelıp beste soylememızden bızım bursalı oldugumuz cıkarımı yapması az bıraz canımızı sıksada sorun degıldı
sonra bı yemek ardından 1saat okey derken sımdı evdeyız. ıyıkı cıkmısız dısarı hanı Ayberk'e Tesekkurlerımı sunuyorum