Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alp Erdem

günlük be bizim  öğretmenler başladı şimdiden sbs sbs sbs diye kafamızı ütülemeye hergün 1.5 saat ekstradan ders işliyoruz

ilhan mansız_melis

geçen gece bizim arka tarafta oturan kadınla kocası gece 3'te kavga etmeye başladılar kadın içki de içmiş evin bütün camlarını kırdı tabi bizi de uyutmadı sonra kavgalı olduğu komşusunun evine saldırdı polisler geldiler sonradan kadın 3'te başladı  5 buçukta kesti sesini tabi bizi de 2 saat uykusuz bıraktı :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ekim 16, 2008, 18:35:04
geçen gece bizim arka tarafta oturan kadınla kocası gece 3'te kavga etmeye başladılar kadın içki de içmiş evin bütün camlarını kırdı tabi bizi de uyutmadı sonra kavgalı olduğu komşusunun evine saldırdı polisler geldiler sonradan kadın 3'te başladı  5 buçukta kesti sesini tabi bizi de 2 saat uykusuz bıraktı :D

insan haber verir be MeLiS... Gelirdim izlemeye.. Kavga nerede MuRaT orada... :D
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Alp Erdem

valla benide çağıracaktınız vidioya filan çekerdim hatıra olarak izlerdim kavga süper oluyor tabi izlemesi

Cem Goren

sevgili günluk 6bucukta kalktım annemin kahvaltı ısrarlarına dayanıp bişi yemeden oklula gittim piskoloji açıklandı dershaneye gittim
şimdi evdeyim biraazdan test çzömeye başlıycam ve akşamda buyuk solen var onu izliycem
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Alp Erdem

Alıntı yapılan: cem_goren - Ekim 21, 2008, 17:34:10
sevgili günluk 6bucukta kalktım annemin kahvaltı ısrarlarına dayanıp bişi yemeden oklula gittim piskoloji açıklandı dershaneye gittim
şimdi evdeyim biraazdan test çzömeye başlıycam ve akşamda buyuk solen var onu izliycem
abi büuük şölen ne

carsi52

SevgiLi günLük bugün berbat geçti herşey bi anda oLdu umarım bi daha oLmaz.
Bölünür senin için uykular!

Alp Erdem

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 21, 2008, 19:19:02
SevgiLi günLük bugün berbat geçti herşey bi anda oLdu umarım bi daha oLmaz.
kaan abi ne oldu

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Alp Erdem

sercAn1903

Alıntı yapılan: çArşı_alp - Ekim 21, 2008, 17:46:46
Alıntı yapılan: cem_goren - Ekim 21, 2008, 17:34:10
abi büuük şölen ne

tahminimce Fb-Arsenal maçı :)

Ben bugün hastalıklı bir gündeyim okuldan erken geldim yattım.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Alp Erdem

geçmiş olsun abi sana

Cem Goren

evet şölen fener5çe-arsenal maçıydı ve şölen olduda

Alp Erdem

Alıntı yapılan: cem_goren - Ekim 22, 2008, 17:30:34
abi dün şölen tadında geçmedi zaten star ı izleyemedim arsenal 8 atamadı abi sen 5 golemi şölen diyorsun

Cem Goren

Alıntı yapılan: çArşı_alp - Ekim 22, 2008, 17:34:13
Alıntı yapılan: cem_goren - Ekim 22, 2008, 17:30:34
abi dün şölen tadında geçmedi zaten star ı izleyemedim arsenal 8 atamadı abi sen 5 golemi şölen diyorsun
ama 5 gol kadınkoydeydi bunun emiratesi var orada 8 olur belki