Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

cem 20 tllik aylık akbil dolmuyor en az 40 benim bildiğim :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Günlük geçen gün çok fena sallandık bee
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Ulan günlük yoğun istek üzerine Facebook'a katılmış bulunmaktayım.

Pişmanım :lol
Bölünür senin için uykular!

RCA

çok sıkılıyorum, bunaldım bu yurt hayatından . insanlar desen sahtekar üçkağıtçı mantıksız harekelter yapıyorlar anlıyacagın bınbır turlu ınsan var.. geçmişte yaşadıklarımı çok kafaya takıyorum.. eski sevgilerimi mutluluklarımı.. ot gibi yaşıyorum,evime gitmek uyumak ıstıyorum annemle babamla kahvaltı etmek ıstıyorum.

herşey imkanım oldugu halde mutlu olamıyorum ya bu beni bitiriyor. daha zorluk çeken insanlar var ama biz basit sebepleri kafaya takıyoruz.

alınganlaşıyorum gitgide. içim sıkılıyor içim.. bir gülüyorum bir ağlıyorum. işin acı yanı,hala karakterimin oturmadığını hissediyorum.

allahım yardımcı olsun bana. çok yorgunum gözlerimden okunuyor. iyi geceler günlük

kendime yonca lodi'den "aldım başımı gidiyorum"u gönderiyorum.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

erdibatmaz

bugüne kadar platonik aşk mevzuları yüzünden, sosyal paylaşım sitelerini arabesk şarkılar, duygulu sözler ve hikayelerle dolduran arkadaşları şimdi çok daha iyi anlıyorum. Önceden, ya nedir derdiniz falan derdim ama aynı duruma düşüp, kalp denen organın acıdığını hissedince onlara hak veriyorum.

bir insanı seviyorsunuz. işte "o" diyorsunuz ama o aynı duyguları beslemiyor sizin için. beslemek zorunda da değil, zorla olan işler değil bunlar. yine de sevilmemek veya beğenilmemek psikolojiyi ciddi bir biçimde etkiliyor. üstelik bir de olumlu düşünmüşseniz o zamana kadar, daha beter...

şarkılar var bir de, duyguları anlatan sözlerle dolu. bu durumda, bütün şarkılar sizi anlatır sanırsınız. her biri sizin için yazılmış sanki. ne kadar son dönem aşk şarkıları "takmam ben yea." eksenine kaymış olsa da...

Kısacası,

İnsan aşık olmaya korkuyor.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

Alıntı yapılan: Free Idea - Aralık 09, 2010, 23:02:56
bugüne kadar platonik aşk mevzuları yüzünden, sosyal paylaşım sitelerini arabesk şarkılar, duygulu sözler ve hikayelerle dolduran arkadaşları şimdi çok daha iyi anlıyorum. Önceden, ya nedir derdiniz falan derdim ama aynı duruma düşüp, kalp denen organın acıdığını hissedince onlara hak veriyorum.

bir insanı seviyorsunuz. işte "o" diyorsunuz ama o aynı duyguları beslemiyor sizin için. beslemek zorunda da değil, zorla olan işler değil bunlar. yine de sevilmemek veya beğenilmemek psikolojiyi ciddi bir biçimde etkiliyor. üstelik bir de olumlu düşünmüşseniz o zamana kadar, daha beter...

şarkılar var bir de, duyguları anlatan sözlerle dolu. bu durumda, bütün şarkılar sizi anlatır sanırsınız. her biri sizin için yazılmış sanki. ne kadar son dönem aşk şarkıları "takmam ben yea." eksenine kaymış olsa da...

Kısacası,

İnsan aşık olmaya korkuyor.

bu sen misin olum :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

Kir zincirlerini Erdi ..  :)  cok klise bir laf olacak ama :  sana kizmi yok.. senin kaybin degil onun kaybi kardesim..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

ah ulan ben efkarlanmıyım da kım efkarlansın.. harbi sıkıldım herseyden günlük..

yaptıgım hıcbırseyden zevk almıyorum.. ama şükrediyorum yinede..

sinirden ağlıcam..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Simurg

Sevgili günlük sana her zaman yazmam bilirsin ama bugün yazmak geldi içimden
Bu sabah ananemin çamaşır makinesinin kapağının koptuğu haberi ile uyandım.
Çok absürd bir uyanış olsada getirdikleriyle garip ve bi o kadar güzel bir gündü bugün benim için.
Kuzenim ameliyat olacağı haberini aldım mesela, sonra ona hediye aldım.
Akvaryumumu temizledim. Çiçeklerimi suladım.
Kitabımı yarıladım. Ve ders çalışmadım.
Annemin '' o kitabı okuyacağına ders çalışsana'' demesini 2 3 defa duysamda.
Kulak asmadım bugün.
Kötü geçen günlerin ardından kendime tatil yaptım.
Zamanın kırıcı ve üzücü bir olay olduğunu kaybetmek anlamına geldiğini düşünürdüm hep ben
Ne bileyim
Akrabalarla kopan ilişkiler
Değişen insanlar
En büyük örneğinide can dostumla eskisi gibi görüşmemizin aramızda bağların o derece güçlü olmadığına inandırdı beni
Belkide..
Az önce telefonumun çaldığını gördüm can dostum aradı.
Unutulmadığımı duymak eski günlerden bahsetmek kendime getirdi.
geriye dönüp bakma ihtiyacı duydum ve albümleri karıştırdım.
Kola şişesiyle mentos deneyi yapma merakımızı
bahçede gitarla akdeniz akşamlarından başka bişey çalamadığımız günlere gittim.
Okul çıkışı pazarın ordan gelirken rengarenk tokalar aldığımızı
nargile içerken kusan can dostumu andım bugün.
Geçmiş geçip giderken her tanıdığın insan her yaşadığın olay bir iz bırakırmış onu anladım.
Bugün hala aklımdaysa kantinci zeliha ablanın tepsisi elinde çay elinden öteyi şarkısını söyleyişi
Garsonun menüde yazmasına rağmen kızarmış dondurma ne oli ki lafı
Koridorda öylesine takılan yerli petek 4lüsü
Hiç birşey boş değilmiş.
Herşey anı olunca güzelmiş.
Canım mı sıkılıyor sıkılsın biliyorum ki zaman geçicek ve geriye dönüp baktığımda hatırlayıp güleceğim.
Çünkü ben böyleyim.
Sinirlendiğim zaman bile o güzel günleri karalayamam ki
O zaman ayıp etmezmiyim güldüğüm eğlendiğim zamanlara..
Karadeniz gibi fırtınalı olsada hayat iyi günün kıymetini bilmek gerek.
Fırtınası olmasa ne farkı kalır diğer denizlerden. :ok

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

kendimi yerin dibinde hissediyorum.

That's me.

Cem Goren

lan günlük dün 5tane sallamışız ekonomi ve mesleki ingilizceden geçmişim bugün uyanmışım keyfim yerinde falan herşey gayet güzel işte.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

bilgisayarımın yavaşlığına kızıp, gidip yeni bir pc kasası aldım. resmen uçmayan uçak  8)
1036 lira para saydım. 2-3 aydır hafta sonları çalışıyordum biriktirmek için. ohh be. black ops ve 2011 oynamak varmış... :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

1 tb seagate harrddisk
lg dvd-writer
kingston 4 gb bellek
intel i3 işlemci
gigabyte marka anakart
cooler master kasa