Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

domuz giribiyim günlük,ama endişelenme atlattım sayılır,istirahat etmem gerekiyo o yüzden

neyse fazla yazıpta sanada bulaştırmayayım

[KralKartal]

anaa sende mi orcun, ne zamandir, hadi gecmis olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Batuhan* - Kasım 17, 2009, 17:13:49
günlük matematikten 18 aldım...
aileme nasıl söylerim fikrim yok.
Söyledim diyelim,hafta sonu toplantı var matematik notum okununca yerin dibine girecekler diye düşünmeden edemiyorum...
hayata küsmüş vaziyetteyim yani.
hiçbir şeyden zevk almıyorum artık.

Sen de alışırsın :) 2. yazılıda telafi edersin inşallah

Alıntı yapılan: -OrCuN- - Kasım 17, 2009, 17:52:34
domuz giribiyim günlük,ama endişelenme atlattım sayılır,istirahat etmem gerekiyo o yüzden

neyse fazla yazıpta sanada bulaştırmayayım

Geçmiş olsun Orçun Abi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 17, 2009, 18:06:39
yaklasık 2 gündür ihsan abi özellikle dün aşırı ateşim vardı ama şimdi daha iyiyim 2 gündür okulada gitmiyorum işte yarında gitmicem ama perş. giderim heralde yani ucuz atlattik.

@melis

sağol...

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

Cem Goren

gecmıs olsun orcun  batuhan zamanla alısacaksın lıse1dın yanlıs hatırlamıyorsam bunlar olacak yasayacaksın bende ortaokuldan leseye ılk gectıgımde ara karne donemı 6zayıf vardı sonra duzeldı :) evdekılere sımdıden soyle en azından orda ogrenmesınler bunda daha cok uzulurler

bana gelınce gunluk bugun fotokopğı kıtaplarımı aldım sonunda mutluyum :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

@kaan,batu,cem

sağolun varolun hepiniz :)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: -OrCuN- - Kasım 17, 2009, 19:37:04
Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 17, 2009, 18:06:39
yaklasık 2 gündür ihsan abi özellikle dün aşırı ateşim vardı ama şimdi daha iyiyim 2 gündür okulada gitmiyorum işte yarında gitmicem ama perş. giderim heralde yani ucuz atlattik.

@melis

sağol...

en az 1 hafta dinlenmen lazim
yoksa bulastirirsin insanlara
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

gunluk hala kıtap sorununu cozemedık ama buyuk cogunlugunu hallettık sadece 2kıtap kaldı onlarıda hallettıkten sonra daha kıtap-kıtapcı-sahaf yuzu gormek ıstemıyorm :)

Cem Goren

ve kıtap sorunu cozulur gunluk artık hersey tam no promlem anlayacagın :)

Cem Goren

gunluk son anda cıkan aksılık ve arkadas hatırı yuzunden maça gıdemıyoruym kısmet degılmıs artık maç saatını evde bekleyecegız hıc gecmesede

Alp Erdem

NoPasaran

of of ne kadar uzun süre olmuş yahu ben buraya yazmayalı. her gelişimde biraz daha sık yazacağım dememe rağmen nedense uzak kalıyorum günlüğümden. akşamları bana yetmiyor aslında ama bunu anlatamıyorum, günlüğüme baksalar çocuğun yazı yazmaya bile zamanı yok anlayacaklar ama neyse

günlük  bugün uzun uzun bişiler karalayacaktım ama yok canım istemiyor açıkçası. Fenerbahçe'yi yendik ya bu geceki kadar mutlu olduğum son günlerde başka gün yok. hatta o kadar mutluyum ki sevmediğim uzaktaki bir arkadaşıma içimden gelenleri söyledim ve öylesine rahatladım ki. onu msn de her görüşümde sahte sahte bazen selam almak yada vermek beni rahatsız ediyordu.

iki gün önce Bünyamin geldi İstanbul'a.İngiltere'ye gidiyormuş beyefendi. bir kaç gündür msn iletisinde İngiliz Bünyamin yazıyordu ama onunla alex fergusonun aynı ülkede oluşunu çok kabul edemediğimden olsa gerek pasaportunu görene kadar inanmamıştım. özlemişim valla Bünyamin'i. uzun süredir görmüyordum. hakanı bizim dükkanda eleştirisi bile çok güzeldi. çoğuna katılmasam da yada hakanın dediği gibi "dinime küfreden müslüman olsa" sözü tam Bünyamin'e uygun olsa da özlemişim lüzumsuz Bünyamin'i :) hayırsız evlat için sabah 5 te kalkıp yolcu ettik ama adam uçağa binerken yada İngiltere'ye inince bir telefon açmayı çok gördü oda ayrı konu..

dün akşam Bünyamin gittikten bir gün sonra fena uyku çektim. çok süper bişi..

abim geldi günlük :) biraz ara verece çalışmaya. çünkü yorulduğuma sende şahitsin. hem yorulmasam bile naz yapmak artık benimde hakkım :) şu abim gelmişken kitaplarımı bitirmem lazım çok hızlı bir şekilde ve ondan sonra photoshop ve başka bir program ile biraz eğitim dünyasında kendime yeniden yer açmam gerekiyor.bişeyler öğrenmeyince benim canım sıkılıyor anla işte günlük..

neyse geçen gün Gürkan aradı ayrıca. kız arkadaşı ile ayrılmış epey olmuş bana bir kaç soru sordu anlamadım bişey. nedense sinirli gibi geldi ama benimle ne alakası vardı onuda anlamadım. aslında kız arkadaşı onu seviyor ama bizim saf anlamıyor bence tam olarak..

cerenle aramız an itibari ile sorunlu olsa da onun yanımda olduğunu bilmekten ben hep mutlu oluyorum :) çok güzel bir duygu. öptüm buradan muck ..özel hayatımı çok paylaşmıyorum burada günlük çünkü herkes okuyor ama ben mutluyum bundan iyisi yok :)

ha bu arada vk nın eskileri ile ilgili içimdekileri döktüm biraz forumda. rahatladım ama daha söyleyecek şeyler bitmedi zamanı gelince yeniden dökeceğim :)

şimdilik bu kadar, öptüm şimdi beşiktaş maçını kutlama zamanı

http://pasaa.wordpress.com/bugun-ne-yaptim/

;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Alp Erdem

uzun gayretlerim sonunda ilk sınavlardan alınan sonuçlar şöyle:
ingilizce 77
gramer 70
almanca 85
matematik 70
türkçe 43