Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Batuhan* - Ekim 31, 2008, 21:17:48
melis ablacım ben sana alacağım 100 puandan 13 veririm ikimizde 5 almış oluruz :D

sağol Batuhancım ama ne ablası ya alt tarafı aramızda 1-2 yaş var :D yine de sağol
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Batuhan

alp sana da verirdim ama o lise olduğu için dersleri daha ağır ;)melis diyorum o zaman ben de :)
Koca hestiy aya bedenem ?

Alp Erdem

ulan ben dersten çakmıyom

K.D

sınav güzeldi alp ya batu bişey sorcam bu senki bizim kitaplar nasıl sence
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

millet doğru alp ingilizceden pek anlamaz ona yardım etmen dah iyi olur batuhan herelde

eRe

sevgılı gunluk
bosver bugun ne yasadıysam yasadım ıste
ot sap bıseyler oldu ıste
haftayada vızeler baslayınca o ot sap bana guzel seyler yapar nasılsa
hadı by
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Guti ORÇ.

Dem@

Evet SevgiLi GünLük BuRaya GeLmeyeLi Uzun Bir Zaman OLdu Çok FazLa Değişen Bişen OLmadı  HayatımızdÖzLemişim  Burayı Beşiktaşımı Ve Çok Sevdiğim ArkadaşLarımı

K.D

sevgili günlük bugün yorucu bir gün geçti ama dershanede baya eylendik

+18 !

sevgili günlük,
bugün dershaneye giderken günümün kötü gececegini Fethullah hocayla otobüste karsılasınca anlamıstım,ama bu kadar kötüsünü tahmin etmemiştim..
hersey cok güzel basladı gittik dershaneye 6 ders dinledik..Sonra arkadaslarla birseyler yedik ve Testere 5'e gittik.. baya sacmaydı

eve geldim babam yine bilgisayar basında iddaa oynuyordu..sonra annemin telefonu caldı ve bizim dükkanın orda yangın oldugunu söylediler..ilk önce kosan ben oldum.. bi baktım bodrum kat alev almıs ve binadakiler mahsur kalmıslar..hemen itfaiye geldi ve tahliye ettiler..neyseki kimseye birşey olmadı..

ama daha sonra polisler bizi dükkana aldılar dükkanın hali icler acısı :( her sey yanmış kül olmus hic bir sey kalmamıs :( babam simdi hasar tesbiti icin karakola gitti tabii ne kadarını devlet karsılar orasıda mechul..

anlayacagın berbat bir gündü..

CR7

Geçmiş olsun Sergen

umarım en az farkla en kısa zamanda karşılar devlet hasarınızı.
ve işleriniz önceki gibi yolunda ve hayırlı gider
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

saol abi.. neyseki babam güclü bir adam ama ben onun kadar güclü olamıyorum klima dahil hersey gitmiş ya :(

yarın bir kac üniversiteliyle görülecek hesabım var asagıda yangın var onlar yukarda darbuka calıyorlar hemde balkonda..

carsi52

Vayy şerefsizler vayy..
Geçmiş olsun sergen.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

melankolizm

çok geçmiş olsun.
Allah yardımcınız olsun .