Ana Menü

İşte Kartal'ın transfer listesi

Başlatan PaoX, Mayıs 22, 2007, 16:22:48

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Arkadaşın yazısına katılark şunu belirtmek istiyorum !
Ricardinho gibi yıldızlara kapımız açık, öyle Roberto Carlosu alıp bize yıldız diye yutturamazlar ...

carlito1903

tello ve volkan yaman dışındakiler işe yaramaz

eRe

ısım yapıpta ıse yaramayan sadece para eden futbolcular almaktansa ıse yarayacak adını duymadıgımız oyuncular alınsın
bu ısımler bence ıyı sonucta cok para harcamadan gereken yerlere transfer yapmalıyız
gıdıpte 10 numara alıp rıco ve delgadonun yedegı yapmamalıyız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Volkan,Uğur,Serhat bunlar alınsın tabi diğerlerini tanımıyorum yabancıları yani.
Bölünür senin için uykular!

@LAYINA GİDER

serhat geldi 32 yaşına allah allah.

ist.hatirasi/3-4

Artik yeter!!! Her sene YÖNETİM transferleri kendi yapıyor!!! SİZ BU TAKIMIN YÖNETİCİSİNİZ!!! TEKNİK DİREKTÖR DEĞİLSİNİZ!!! Bakın tigana hangi oyuncuyu isteyerek aldı ki

ADAM EDERSEK BİZ EDERİZ...DAHA TEKNİK DİREKTÖR YOK!!! AMA TRANSFER ÇALIŞMALARI YAPILIYOR!!! ALLAH AKIL FİKİR VERSİN...HER SENE BASARI OLMUYOR...YÖNETİM ÇÖZÜMÜ BULUYOR
YÖNETİM İSTİFA !!!

Pascal_NoUma13

serhet cok gereksiz olur bence daha genç ve daha yıpratıcı bı forvet almalıyız...bolusporlu oyucunun bırz daha pışmesı lazım ama yınede genc agırlıklı bı kadro olusturmalıyız...
Esrarla başladı gece Alkolikmi sandın sadece şu çiftliden iki duman çekince dünya oluruz bütün gece...

die-4-u

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Mayıs 22, 2007, 21:11:41
serhat geldi 32 yaşına allah allah.
Serhat 81 doğumludur..32 yaş nerden çıktı?
Fikir sahibi olmadan önce biraz araştırın!!!

MeLo

Alıntı yapılan: die-4-u - Mayıs 22, 2007, 16:52:19
Gravesen,Tello,Volkan Yaman ve Serhat takıma kazandırılırsa başkanımız büyük iş yapmış olur bence...
Aynen katılıyorum.
Çok güzel oyuncular.
Beşiktaşımıza güç katarlar.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

astbjk1903

Tello da kim ya daha once bole bi adam duydunuz mu ? gravesen yıllık ne kadar para alıyo bız ne kadar verebılıcez bunları ıyı dusunmek lazım basın dusunmeduen sıkıyo bu adam lardan bırıyle bıle gorusulmemıstır
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

2 dia 2 muerto

Ya transfer yapılıcaksa kaliteli adamlar alınmalı.Serhat gibi futboldan uzaklaşmış bir adamı takıma getirmeye çalışıyorsunuz.
Her sene bu kadar transfer yapıcagımıza biraz istikrar yakalayalım daha iyi konuma gelicez ama hersene 10 tane adam alırsan uyum sorunu ve dolayısıyla başarı o kadar geç gelir !

RCA

ya tello iyi futbolcu bizde iş yapar zaten önemli olan İŞ YAPMASI ADININ ÜNLÜ OLMASI DEĞİL! işte bizdeki en büyük sorunlardan birtanesi yani iyi oyuncu alıcaksın ismi ne olursa olsun ünlü olması gerekmez sadece iyi iş görmsi önemli düşüncem bu....
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Anarchy*

ınsallah hayırlısı olur kı cok hayırlı olcak gıbı gorunmuo 1-2 tanesı dısında bazılarını tanımıoyrum bıle

keskinli

kanatlara mutlaka cok iyi oyuncular alinmali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

2 dia 2 muerto

Sana katılıyorum abi !
Ayrıca bu kadar oyuncuya verilicek parayla dünya çapında bir kanat adamı getirilse fena olmaz mı ?