Ana Menü

ibrahim toramana neler oluyor?

Başlatan keskinli, Mayıs 21, 2007, 19:26:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

ankaraspor macinda kaleciye yaptigi kabul edilemez sertlikle yaptigi faul,ve yine ankaraspor macinda rakiip oyuncuya attigi dirsek olmasina ragmen kirmizi kart görmemesi futbolcu sansi.
nicin bu kadar agresiflesti  toraman?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

basın bu aralar çoküzerine gittiği için olabilir kendisine gelmesini temenni ediyoruz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

2 dia 2 muerto

Abi dirsek atılan pozisyonda kartın rengi değişebilir di ama ben Toramanın bilinçli bir şekilde bu hareketi yapıcağını zannetmiyorum! Çok hırslı bir oyun anlayışı oldugundan böyle davranışlar olabilir!
Kaleci ye yaptıgı harekette ise bence bir sucu yok dönen topa ıska geçti ve ayağı kaleciye geldi !

keskinli

yapmayin ya
görüntüleri bi daha izleyin
bu kadar sertlik olmaz

2 dia 2 muerto

Görüntüleri izledim ama İbrahim Toramanın bilinçli bir şekilde tekme atıcağı aklımın ucundan bile geçmiyor !
Biraz hırslı bir oyuncu ve bu hafta yok fenere transfer olacak haberleri de onu yıpratmış olabilir !
Adamlar Toramanın gittiği Otelin reklamını yapmak için Kaptanımızı kullandılar !

Doktor

Toraman bana gorede iyi niyetli birisi 2 kırmızısını hatırlıyorum 102.yılımızda trabzonda son dakika penaltı pozisyonunda hakeme dokundu diye gordu fener macındada yanlıslıkla ne dirsek attı ne yumruk vuracak adam ikisini yapardı ama kırmızı verdiler bence iyi niyetli birisi kaptanımız.

mertcan

abi herkeste olabilir böyle şeyler

ama ceza almamak önemli malum cezası vardı k. kart görmüştü

ayrıca tigananın da gidişiyle agresifleşti futbolcula

bu da geçer inşallah

Timurlenk

sahada volkan'ın yaptıklarına bakalım birazda.

carsi52

Abi çok doğru sölemişsin sen açmasaydın ben açıcaktım bu konuyu.

Bu aralar nedense çok sertleşti hadi fener maçını geçtik diyelim ankara maçında mutlak kırmızı kart yemesi lazımdı ben bunu sinirine veriyorum herhalde şampiyonluk gitti diye çok üzülmüş olmalı öyle düşünüyorum yani.
Bölünür senin için uykular!

die-4-u

Serkan'a yaptığı harekette kasıt görmüyorm ama Ankaraspor kalecisi Hakan'ın kasıklarına basıyor bile bile..Topla alakası yok..
İkinci kaptanımıza yakışmayan hareketler..

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: die-4-u - Mayıs 21, 2007, 21:45:47
Serkan'a yaptığı harekette kasıt görmüyorm ama Ankaraspor kalecisi Hakan'ın kasıklarına basıyor bile bile..Topla alakası yok..
İkinci kaptanımıza yakışmayan hareketler..

Abi o pozisyonda topu ıskalıyor ve kaleciye basıyor yani kasıtlı değil !

carlito1903

bu aralar basında fenerle görüştüğü yönünde haberler falan çıktı bu yüzden gergin olabilir ama başka bi derdi varsa bilemeyiz tabi

keskinli

bence 2 harekette kirmizi
hirsli olmali bi futbolcu ama hircin degil
bu 2 kavrami iyi ayirt etmeli

2 dia 2 muerto

Abi Toraman kac sezondur bu takımda böyle bir olaya tanık oldunuz mu hayır eğer şimdi böyle birşey olduysa emin ol kasti olarak yapmamıştır !

keskinli