Ana Menü

Tigana başkanı sinirlendirdi

Başlatan CHEm !, Kasım 30, 2006, 19:14:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Tigana'nın Brugge maçı öncesi yaptığı basın toplantısı Başkan Yıldırım Demirören'i sinirlendirdi. Tigana'nın, hakkında çıkan iddialar için resmi siteden açıklama yapmama izin vermiyorlar sözü Demirören'i çileden çıkardı...

Fransız hocanın avukatıyla toplantı yapıp resmi siteden izin verilmediğini ifade etmesi Demirören'i çileden çıkardı

Beşiktaş teknik direktörü Tigana'nın C.Bruggue maçı öncesi avukatıyla düzenlediği basın toplantısı başkan Yıldırım Demirören'in büyük tepkisine neden oldu. Alınan başarısız sonuçlar karşısında tahtı sallanan ve başkan Yıldırım Demirören'in yerine Lucescu ile anlaştığı haberleri karşısında iyice sıkıntıya giren Tigana'nın, "Hakkımda yapılanlara karşı resmi sitede açıklama yapmama izin verilmedi" şeklindeki açıklaması Demirören ve yönetimi kızdırdı. Olayı 2. başkan Murat Aksu ve menajer Ali Gültiken'den öğrenen başkan Demirören'in arkadaşlarına, "Çok kritik bir UEFA maçı öncesi böylesine bir toplantıya hayret ettim. Herkes maçla ilgili toplantı sanıyordu birden hoca avukatıyla medyanın karşısına çıktı. Üstelik bizim tarafımızdan izin verilmediğini söyledi. Bu durumda ne yapacağız bilemiyorum. Ancak maç sonrası Tigana ile görüşeceğim bu böyle olmaz" diye tepki gösterdiği öğrenildi.

Fransız hocanın da İstanbul'da misafir ettiği dostlarına dert yanarak, "Beni iyice soğutmaya çalışıyorlar. Halbuki burayı çok seviyorum bir şeyler yapmak istiyorum. Bu böyle devam ederse Fransa'ya geri dönerim" dediği öğrenildi.

vatan
Allah kitap Beşiktaş