Ana Menü

Beşiktaş'ta Yılın Futbolcusu

Başlatan die-4-u, Mayıs 20, 2007, 00:24:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Timurlenk

akbaba71

serdar ve bobo bu senenin one cıkan oyuncuları oldular
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

Serdar mı Runjemi derken..

Elim Runjeye gitti..

Kötü başlayan bir sozunu , mithiş tamamladı..

Taraftarı yüzünden Alay konusu olmasına rağmen, bir gün bile gideceğim demeyişi , eşssiz profosyenelliği ile bence o hak etti
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

BJK_06

attıgı gollerler bobo ama bence kendi mevkisi olmamasına ragmen gösterdigi mucadele ve başırılı istikrar nedeniyle SERDAr DİYORUM

krallen

serdar gerçekten çok iyi mücadele tti ama runje nin de çok kritik kurtarışları oldu çok kritik maçlart kazandırdı serdar ın yerine bi alternatif  bulunabilirdi ama runje olmasaydı beki buraya kadar mücadele edemezdik
BİZ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK

MeLo

SerdaRunjE...
Bu sezonun yükselen değerleri..!
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

rommedahl

Bobo çok hırslı ve çok yetenekli Şampiyonluğu kaybetmemizin nedeni Fb maçında ilk 11 oynamamasıdır ve Serdar açıkçası hiç umudum yoktu ondan ama Tigana büyüklüğünü gösterdi öle ısrar ettiki sanki herşeyi biliyordu O yüzden Henry Trezeguet gibi yıldızları yetiştirdi ona Teşekkür ederim Serdar için

melankolizm

Beşitaş'ın Kurtuluş'u Serdar Kurtuluş !

cemsbg

BoBo diyorum ben. Serdar, yanında Koray oLmayınca inanıLmaz bocaLıyor. ama BoBo için yanında $u oLmayınca öyLe oLuyor bu oLmayınca böyLe oLuyor diyemiyorum. Beşiktaş'ımızın en büyük yıLdız adayı ve en iyi transferi bana göre BoBo'dur. ha Serdar kakadır demiyorum tabii ki. bu genç ya$ına rağmen inanıLmaz i$Ler çıkardı. takdir ediLmeLi. ikinciLik kendisine gitmeli ;)

asasmaz

Rammos

FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

Dem@

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi