Ana Menü

Ali Güneş onbirde

Başlatan blackwhite--Pelin, Mayıs 18, 2007, 15:32:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

blackwhite--Pelin

Son iki haftada takımı sahaya çıkarmaya hazırlanan Tayfur Havutçu, idmanların dozajını arttırdı. Dün basına kapalı olarak yapılan taktik çalışmasında Tayfur Havutçu'nun on birde görev vermeyi düşündüğü futbolcularla yakından ilgilendiği öğrenildi. Ankara karşısında sakatlıkları süren Mustafa Doğan ve Ali Tandoğan'ın yerine sağ kanatta daha önce kadro dışı bırakılan Ali Güneş'in forma giymesi bekleniyor  :o

Dem@

iyi bir oyun çıkarmaları dileği ile diyelim

ugur24

ali güneş orta yapmayı beceremiyo..defans yönüde iyi değil..başarılı bir maç çıkarmasını temenni ediyorum yinede..

mertcan

allen ıverson

Bu tiganaya meydan okumak anlamında yada onun yaptıklarının yanlış oldugunu göstermek gibi mesaj olayı....Bencede dogru yapıyolar,normal zamanda beşiktaşa faydalı olacagına inanmıyorum...

allen ıverson

Beşiktaşı Başarıya Götürecek Tek Yöntemin.METİN.ALİ.FEYYAZ dönemi gibi gerçek BEŞİKTAŞ'lılarla olacagına inanıyorum.....

carsi52

Adam kaç aydır oynamıyor iyi bir maç çıkaracağını düşünmüyorum ama inşaallah iyi bir maç çıkarır hayırlısı olsun.
Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

Hiç sevmiyorum oyun tarzını. Futbolcu demeye şahit ister. Neyse bakalım nasıl oynayacak.
Yinede Beşiktaş Formasını layıkıyla taşıdığı ve içinde savaştığı sürece desteğimizi esirgemeyiz..
edit

Timurlenk

hayırlı olsun inşallah görevini eksiksiz yerine getirir.

carlito1903

ya başka adam mı kalmadı takımda da bu herifi oynatıyoruz

2 dia 2 muerto

Bence Ali Güneş iyi bir futbolcu umarım bu macta kendine gelir!

Doktor

Şu isimlere verilen paralara yazık gunah Beşiktasımızdan en az 2 trilyon almıstır geldiginden beri allah aşkına ne faydası oldu BİLBAO macındaki golu dısında ali gunesin yerine birtane o çok iyi paf takımımızdan oyuncu cıkaramıyorsak konusmaya gerek yok fazlada..!!!

blackwhite--Pelin

ne varmis tarzinda ?  cakir gibi delikanli!! saka saka  saka  :) öle diyom sade :P
neyse hayirlisi olsun :)

ist.hatirasi/3-4

ii oyuncu gercekten sag ayagını cok iyi kullanıyor
YÖNETİM İSTİFA !!!

ugur24

bugün oynadığı kısa sürede hırsıyla hepimizin gözüne girdi..eğer böyle oynayacaksa iyi bir yedek olarak kalabilir..