Ana Menü

çok şeymi istiyorum acaba

Başlatan Dem@, Mayıs 18, 2007, 14:22:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dem@

-
bir hayalin dökülüşü....
Emekli olup Beşiktaş'a yerleşmek,
Beşiktaş'ı kovalamak,
Onun korkularını onun sevinçlerini yaşamak...
Aldığım her nefeste onu düşünmek, attığım her adımda onu özlemek istiyorum....

26 yaşımdayım.. çalışan biriyim.. Maça gittiğim zaman tribünde yaşımı, adımı, mesleğimi, kim olduğumu unutuyorum. Tek kimliği Beşiktaşlılık olan Bir Beşiktaş neferi oluyorum... Bazen kendime soruyorum bu benmiyim diye ama cevabını bulamıyorum..

Hayallerimin en büyüğü Emekli olduğumda yeterli parayı biriktirip, semt'ten bir ev alıp, ömrümün kalanını dünya teleşesiyle değil Beşiktaş Telaşesiyle geçirmek.. Maça gelen ve gelecek olan yegenlerimi kuzenlerimi arkadaşlarımı ağırlamak.. Beşiktaşla yatıp Beşiktaşla kalkmak.. İnşallah Allah ömür verirde o günleri görürüm....

Herkesin bi hayali vardır emeklilik günleri için.. Benimkide bu.. Çok Şeymi İstiyorum? İki BÜYÜĞÜ bir araya getirip göç etmeyi beklemek... Biri Beşiktaş ötekide... Anlayana....

mertcan

Hayallerimin en büyüğü Emekli olduğumda yeterli parayı biriktirip, semt'ten bir ev alıp, ömrümün kalanını dünya teleşesiyle değil Beşiktaş Telaşesiyle geçirmek.. Maça gelen ve gelecek olan yegenlerimi kuzenlerimi arkadaşlarımı ağırlamak.. Beşiktaşla yatıp Beşiktaşla kalkmak.. İnşallah Allah ömür verirde o günleri görürüm....

bende istiyorum bunu sağol abla paylaşım için...

ahmettekin

eRe

gangam ınsallah hayallerın gerceklesır
ınsallah mutlu olursun...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Non Mollare Mai

Hepimizin hayalidir bu tabii ki.. Umarım hepimiz bir gün bu hayallerimize ulaşabiliriz.. Bundan daha güzel ne olabilir. Hayattan başka ne isterim ki.. ?
edit

2 dia 2 muerto

Anarchy*

kım  ıstemezkı !

Gülçin 1903

inşallah hayalerine  kavuşur mutlu olursun :):)
beşiktaş'm oLLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

ckartal

helal be aga cok sey istemiyosun tabiki de...

osi_bjk

Umarım hayallerin gelecekte gerçekleşir.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

bjkozgur

hayalim istanbulda üniv okuyup bjk nin her maçına gitmek kaduköyü basıp dağıtmak
ÇARŞI ULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNN

banumansiz

beşiktaşlı olmak
beşiktaşta oturmak
zaten bi ayrıcalık...
ve gülümse şimdi... ;)

siyah

semtimiz boğaza karşı bu alemde kral çarşı
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

ckartal

böyle giderse zor be kardeşim:D

erdinc1926