Ana Menü

Samet Aybaba için imza topluyormusuz

Başlatan eRe, Mayıs 17, 2007, 15:56:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaşlı taraftarlar, Samet Aybaba'nın göreve gelmesi için imza kampanyası başlattılar. Daha önce Pascal Nouma için imza kampanyası başlatan ve yönetimi baskı altına alan Siyah-Beyazlı taraftarlar aynı uygulamayı Samet Aybaba için başlattı. Mecidiyeköy Beşiktaşlılar Derneği kurucu üyesi Altan Akdil'in başlattığı kampanyanın sadece ilk gününde 7 bin imza toplandı. Samet Aybaba'nın göreve gelmesi için toplanacak imzalar, daha sonra yönetimin bilgisine sunulacak.

Kaynak : Fanatik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

yuNuS1903

ben samet aybabanın gelmesini açıkcası istemıyorum gelceksen ya luce yada ertuğrul sağlam gelmeli boşuna toplamışlar

balondur o zaman haber

Dem@

inanmıyorum gangam özelliklede belirtmişsin KAYNAK:FANATİK adamlar doğru bişey yazmıyor ki!

eRe

ben ıstanbulda yasamadıgımdan bılmıyorum
ınanamadımda bole bı olay olduguna ve ımza toplamak gıbı cıddı bır olay var mı yok mu merak ettıgımden koydum
ancak kaynak fanatık belırtmek gerek :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Dem@

gangam sana demiyorum zaten ben bende istanbulda değilim bu spor gazetesi hiç bir zaman beşiktaş  için doğru bir haber yapmıyor bunu hepimiz biliyoruz haberlerin %99,9 'u asparagas (uydurma)

keskinli

ben hemen imzalarim
su saatten sonra en dogrusu samet kaptan
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Doktor

Ertugrulu isteyen Sameti neden istemez anlamak mumkun degil bana gore Samet daha iyi bir hoca zaten tecrubesi yeter umarım gelecektir basımıza

keskinli

Alıntı yapılan: Doktor - Mayıs 17, 2007, 20:40:41
Ertugrulu isteyen Sameti neden istemez anlamak mumkun degil bana gore Samet daha iyi bir hoca zaten tecrubesi yeter umarım gelecektir basımıza
karizma meselesi
samet kaptan ne yapti diyenler ertugrulun simdiye kadar ne yaptigini sormuyorlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Doktor

Galiba Ertgurul Saglam iyi futbol oynatıyormus Takımımızın basına gelmesi için bu yetiyor heralde..!!!

[KralKartal]

CARSI samete KARSI bunuda kisme unutmasin..
isterlerse 100 bin toplasinlar... samet gelmesin!

onun yaptiklarini unutmadik..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Doktor

ÇARŞI gs ve fbden yollanıp bize gelen ve 1  2 macta iyi oynayan oyuncuları bu taraftar sizinle gurur duyuyor diyerek dakikalarca alkısladı ama kendi evladını istemiyor aklım ermedi ama saygı duyuyorum Beşiktasımız için hayırlısı olsun...

CHEm !

ertuğrul seneye de kayserideyim diye açıklama yapmış

neden sameti sevmiyor kimse bilgim yok benim
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

Açıkçası ben lucescunun gelmesini istiyorum o oLmassa türk hoca oLabilir.
Bölünür senin için uykular!

noumAyberk

Bende tam bilimorum ama Beşiktaşı iyi tanıyan ve ilgilenen kime sorsam çok şey yaptı bize gelmesin falan diyor
Ayrıca bir maçta hatırlıorum bütün stad samet aybabaya ana avrat düz gidiodu

[KralKartal]

Alıntı yapılan: CHEm ! - Mayıs 17, 2007, 21:05:36

neden sameti sevmiyor kimse bilgim yok benim

bir macta taraftara yaptigi parmak ve cirkin hareketlerinden dolayi
CARSI samete KARSI!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi