Ana Menü

Mehmet Yıldız Kartal yolunda

Başlatan CHEm !, Mayıs 17, 2007, 15:26:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Doktor

Ne zamandır tanınır bu adam ne zamandır takip edilir 4  5 mac oynadı diye adammı alınır hemde 2 milyon Euroya yeter artık ne kadar cope atılacak paramız varmıs boyle kontratak oyuncusunun ne işi var bizde...

carlito1903

anadolu takımı topçusu beşiktaşa gelirse veyselden bi farkı olmaz

Non Mollare Mai

Mehmet yıldız çok iyi adam.. Özellikle top saklayışı sürüşü süper.. Ama 2 Milyon çok..
edit

ugur24

şampiyonlar ligi'nde oynayacaz belkide ama almayı düşündüğümüz adam mehmet..alınacağına ihtimal bile vermem..

Non Mollare Mai

Adem dursunu alırkende Uefa oynuyoduk uğur. :) Şu an baki var mesela. Şampiyonlar Ligine gidecez ve defansımızda her an elimizde patlayabilecek bir bomba var.. Mehmet Yıldız iş görür mü görmez mi bilemem ama futbolcuğunu çok beğeniyorum. Sıradan bi futbolcu değil. Özellikleri ve tarzı farklı..
edit

ugur24

tamam işte demek istediğimde bu zaten..baki , adem dursun , youla , kürşat vs. bunlar en önemli örnekler..hala aldığımız bu adamlardan ders alınmadıysa söyleyecek bir şey yok..ben bu haberin doğru olduğunuda düşünmüyorum..

Non Mollare Mai

Mehmet Yıldız bobo kadar yararlı olur bana göre. Ama Mehmet Y. yerine daha yırtıcı top süren şut atan kısaca Carew gibi bir adam lazım..
edit

ugur24

bence mehmet yıldız'dan hiçbir şey olmaz..süratinden başka hiç özelliği yok..atın topu önüne sürekli koşsun.. ;D

Non Mollare Mai

İyi izlememişin sanırım. Bizim maçta Deli'yi duman etmişti. Topu öyle bir saklıyor ki müdahale edemiyosun. Ve hızıyla Overmars'ın bile geçemediği Deli'yi geçmişti.. :)
edit

ugur24

fizik yapısı ve sürati için ağzımı açamam..ama beşiktaş ve şampiyonlar ligi için konuşuyoruz..ismi bile anılamaz bizle..

Non Mollare Mai

edit

ugur24

fikirlerine saygı duyuyorum senin anıl..ama bobo ile mehmet yıldız'ı eşit olarak görmen bana çok ilginç geldi.. :)

Non Mollare Mai

Bobo da ne var ? İyi Top saklıyor mu ?
Diyelim Saklıyo ama mehmet yıldız dan iyi olamaz.
Daha mı hızlı ? Hayır.
Daha mı iyi şut çekiyor ? Hayır.
Bobo 10 Gol atmış Mehmet 8.
Arkasında Rico oldumu dahada fazla atar. Sivasta 8 attığına göre..
Kafa toplarında daha iyi bobo.
Mehmet yıldızdan çokta ekstra bir yönü yok. Mehmetin artısı var.
Eminim Mehmet Brezilyalı olsa Bobo Türk olsa tam tersini yapardın yorumların uğur..
edit

ugur24

mehmet yıldız sivasspor'un oynadığı taktik için ideal bir isim..aynı tipte balili gibi bir oyuncuları daha var..defansın arkasına atılan her topu sürati sayesinde yakalayıp gol yapabilecek bir oyuncu..attığı gollerin çoğunluğuda öyledir..

Non Mollare Mai

Mehmet Yıldız için zaten Beşiktaşa gelmesini istiyorum demiyorum. Zaten 2 Milyon euro yüksek bir miktar..
edit